mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Ezoterika a záhady - 

wicca

neznámy
neznámy | 25.2.2015 08:33
Prečo ti nejde baran s rybami dokopy? Ide a veľmi dobre.
Baran je iskra, ktorá na začiatku zapáli oheň, ten prejde všetkými premenami až v tichosti dohorí. Potom na tej mŕtvej pahrebe znova vzplanie iskra a všetko začne odznovu. Veď je to krásne. :)
Ozaj, nevieš kedy sa chodilo s Morenou? Tu je dnes tak teplo, potok v noci hučal ako divý, je plný premenej vody, ktorá prešla z pevného do tekutého stavu. :)
K tým osvieteným a uvedomeným..., môj osobný názor vyjadrím asi takto smajlom. :D
neznámy
neznámy | 25.2.2015 08:44
Inak táto analógia barana a rýb sa opakuje donekonečna v ďalších premenách, momentálne mi prišli na rozum dve.
Počatie človeka ako iskra tvorivosti - Baran a koniec jeho pozemského života, smrť tela ako Ryby.
Alebo systém čakier, energetických centier v tele. Prvá čakra je analógiou Barana, jej farba je červená, ohnivá ako mars, je to energia počiatku. Posledná čakra siedma, je fialová, pripomína farbu Neptúna a tiež ako Neptún presahuje človeka, je mimo jeho tela a zároveň s ním spojená.
Aj farebné spektrum, alebo spektrum hudobných tónov má tú istú postupnosť.
Všetko je napokon strašne jednoduché, je to len pár princípov, ktoré sa opakujú v rôznych premenách. :)
neznámy
neznámy | 25.2.2015 20:56
ked je srdce ciste, veci sa zlepsia:)
ak je ochota aj pre to nieco urobit este k tomu aby sa zlepsili:)
neznámy
neznámy | 25.2.2015 20:57
:)
neznámy
neznámy | 25.2.2015 21:00
stacila by mi iba jedina jedna premena:))
a to by som nemusela mat ani najezene vlasy a ani stebla slamiek myslienkou zapalovat:)
neznámy
neznámy | 20.4.2015 11:04
Znamená to, že víra hory přenáší... :)
neznámy
neznámy | 20.4.2015 16:48
Znamena to že treba nadej aj niečo robit aby sa veci zlepšili a oni sa zlepšia.- tymto žijem už dlho
neznámy
neznámy | 20.4.2015 17:15
ked som písala jednu diplomovku ...

to znie akoby ste pisali niekomu cudziemu diplomovku
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...