mesiac
Pondelok, 13.7.2020
Meniny má Margita

Ezoterika a záhady - 

Urieknutie

moon_sun_stars
moon_sun_stars | 21.9.2013 17:36
Ahojte,
Neviem či to tu už bolo alebo nie ale dam to predsa tu.
Existuje niečo take ako urieknutie?
Ako sa predtym braniť?
Ako spoznať na sebe urieknutie?
Viem, každy je strojcom svojich myšlienok, štastia ovladania svojho tela mysle ale predsa....

U mňa to pociťujem akoby na mne niekto "sedel".
Mala som znamu ta ked pri mne sedela akoby mi odčerpavala energiu z tela. Keď odišla som sa citila ako vysata. Ako prazdna nadoba. A aj pri nahodnom stretnuti, zo mna akoby ubufalo ked sa stretneme. Zo začiatku našho teraz už ex-priateľstva som si nič nevšimla a potom to prišlo.
Mali sme aj nejake nezhody, a pred nimi ked bolo dobre, myslim ked sme ešte boli kamošky a bola som akasi smutna, niečo ma trapilo tak som sa jej zdôverila tak mi raz povedala, že ona sa za mňa nepomodli ale sa na mňa napojí. Od vtedy cítim sa tak divne, akoby bolana mňa nasatá. Mávam častejšie a silne migreny, a nočné mory a úzkosť neskutočne strachy.
Chvalabohu už nie som s nou v kontakte ale na pomyslenie že tam niekde je ma až striasa
Mysterious
Mysterious » moon_sun_stars | 21.9.2013 19:21
Tak zcela určitě je dotyčná psychický vampýr, protože jedině tak se cítí člověk při takových jako vysátý. Také není dobré, když se "napojuje" na dálku, to ubírá energie též. Nemusí mít ani čisté a přátelské myšlenky, které vysílá a to už uřeknutí je, stačí "zlé oko", jak se tomu říká nebo zlořečení. Pokud se napojuje, může to být v noci v astrálu a působí to noční můry.
K tomu by se na ochranu hodily kameny, červený korál na levou ruku nebo jako amulet, červený jaspis, karneol, fluorit, chalcedon, achát, malachit, olivín. Také si opatřit esenciální oleje do aromalampy, které takové negativity vyhánějí - jalovec, cedr, santal. Můžeš si udělat koupel s odvarem z Anděliky nebo ji do rohů místností dát po špetce, taktéž i bazalka se dává do koutů.
Je toho spousta. Nyní ubývá měsíc, můžeš vypálit černou svíčku s přáním odehnání zla. :)
moon_sun_stars
moon_sun_stars » Mysterious | 22.9.2013 22:30
Veľmi pekne ďakujem, za super reakciu :-) kamienky určite vyskušam, doplnim asi zbierku o karneol,ten tuším nemam a tiež malachit. A taktiež tie olejčeky do aromalampy. Ďakujem.
Ak by som Ťa mohla ešte poprosiť nevieš niečo na nočne mory a migrénu?
neznámy
neznámy » Mysterious | 22.9.2013 22:50
Ahoj, máš naprostou pravdu, že dotyčná je energeticky upír, nejlépe by bylo s takovymhle člověkem se jednoducho nestykat.
Mysterious
Mysterious | 22.9.2013 23:26
No to je pravda, že přerušit kontakty, ale mám už dávno knížky od Igora Saveljeva o psychických upírech a MUDr. Theodora Rosinského, CSc. "Choroby z nenávisti" (uřknutí, očarování a prokletí) a asi to není tak snadné, protože dotyční vampíři mají nataženy pomyslné šlahouny "vysavače"pak i na dálku, takže se "napojí". To se odstraňuje dost těžce. Člověk si má představit pomyslný nůž, kterým odsekává pomyslné chapadla od sebe. Někdyse to dělá i rituálně s opravdovou posvěcenou dýkou. Kniha Rosinského je zajímavá, byl primářem na psychiatrické klinice, ale hlavně je průkopníkem východních medicín, akupunktury apod. Takže bere takto postižené z hlediska ne západní medicíny s práškama, ale dalo by se říct, že až magicky, má na to své metody, které jsou rituální.
Mysterious
Mysterious » moon_sun_stars | 22.9.2013 23:56
Vykuřovadla jsou vůbec dobrá. Když nemáš kadidelnici, stačí hliněný květináč, na dno písek, štěrk. Pak zápalné uhlík a na to se dávají sypané byliny a pryskyřice. Čertovo lejno-asa faetida, Sangre de drago(Dračí krev), Kopál černý, dřevo Santal bílý - tj. na vyhnání negací, astrálních vlivů. Pod polštář si můžeš dát Vavřín (Bobkový list),

Na pokojný spánek je na vykuřování pryskyřice Styrax, Styrax kůra, Jantar, Guggul, Sandarak. Aromaolej Neroli, levandule, lotos. Silně uklidňuje a vytváří euforii Šalvěj muškátová (oleje Fa Saloos). Můžeš si najít i tyto oleje do koupele nebo levanduli do koupele odvar, také jako čaj před spaním. Nebo meduňku.

Narušenou auru zoceluje vykuřovadlo Siamská benzoe, Kadidlo indické.

Tady je odkaz, kde najdeš mnoho užitečného a nedostupného:
http://www.vegetalismus.cz/
moon_sun_stars
moon_sun_stars » Mysterious | 25.9.2013 17:47
Ďakujem velmi pekne :-)
moon_sun_stars
moon_sun_stars | 25.9.2013 17:54
Nestykam sa s ňou, ale keby som ju nahodou stretla brrr, ale niekedy tak cítim akokeby bola prisatá.

Alebo žeby to bol nejaky vnutorny hlas či čo? Mala som take blbe stavy, akokeby sa mi niekto vysmieval,v duchu. Nie som blazon -WALL-:)
neznámy
neznámy » moon_sun_stars | 25.9.2013 20:13
Poradila bych Ti - nemysli na bývalou přítelkyni ani ve zlém ani v dobrém, prostě jakoukoliv myšlenku na ni nechej vyšumět do prázdna. Tvoje problémy jsou ve Tvé hlavě a způsobuje je strach z toho, že někdo má moc Tě ovládat. Nemá, když ji to nedovolíš. Tozn. jestli vezmeš vážně myšlenku, že ona Tě vysává (této myšlence věnuješ svoji pozornost, energii), tak se tak budeš cítit. Když to necháš být a Tvoje myšlenky se tím přestanou zabývat (ony se nepřestanou objevovat, ale Ty je nebudeš rozvíjet), pak svoji energii nebudeš vysílat směrem k býv. přítelkyni a tím i přitahovat vše, co se jí týká -FLOWER-

Ještě poznámku : po nějakém čase, když se Tvá psychika zklidní, se může stát, že se s býv. známou neplánovaně setkáš .. je to taková zkouška "jak jsi na tom". Když nebude žádný neklid kolem žaludku aj. nepříjemné pocity, jsi na dobré cestě
lak
lak | 25.9.2013 21:18
urcite suhlasim,, vyhybat sa im,,
neznámy
neznámy » lak | 8.11.2013 13:27
Ja by som ešte zo svojho bytu odstránila všetky darčeky, čo som od nej dostala (najmä v čase, keď si už pociťovala problémy), pridala ČIERNE kamene - náramok, alebo iba položiť do priestoru (najmä: turmalín a obsidián) a zrušiť akýkoľvek kontakt. Ale ako vieme, keď sa niekomu zámerne vyhýbame, ako napriek ho niekde NÁHODOU :) určite stretneme. Takže sa potom pekne postavíme problému, lebo to nás posilní ;) pre budúcnosť - a prídeme do kontaktu, ktorý však OBMEDZÍME NA MINIMUM a pri stretnutí si môžeme ešte aj tak pomôcť, že si prekrížime všetko, čo môžeme - ruky, nohy, prsty na rukách - a teda týmto žiadnu energiu od dotyčnej neprijmeme a svoju si v žiadnom prípade nedáme zobrať - rýchlo si urobíme okolo seba pomyselný ochranný kruh (ako vajíčko, v ktorého strede sme my), ktorý bude tiež odrážať všetko zlé, čo k nám smeruje. Niektoré literatúry uvádzajú aj vytvorenie 3 kruhov: 1. vrstva je biela ochranná, 2. vrstva je zelená liečivá a 3. vrtstva je fialová, ktorá pôsobí ako zrkadlo a všetko zlé, čo k nám smeruje, odrazí k AUTOROVI ;):) . Všetky vrstvy prepúšťajú iba dobrú energiu. Toto si môžeš urobiť aj na svoj majetok - na jeho ochranu.
milan08
milan08 » moon_sun_stars | 27.12.2013 15:35
je vela sposobov.za mladi som pouzival preliat vodu a pretriet oci.
milan08
milan08 » moon_sun_stars | 27.12.2013 15:38
a ked sme boli uplne mali tak mamka nam robila teda vytahovala hlisti z tela z urieknutia.urobilo sa cesticko,cesnak potreli sa miesta a potom hrebienkom hustim sa zoskrabovali dolu
janad
janad » milan08 | 27.12.2013 20:26
Ech, a čo robiť, keď energetickými upírmi sú šéfky - aj bývalá, aj súčasná. Do práce nechodím každý deň, pracujem väčšinou z domu a vyhovuje mi to tak, ale predstava, že sa mám vrátiť po sviatkoch a znova ich vidieť ma desí:)
neznámy
neznámy » janad | 27.12.2013 23:44
Podívej se na to jinak - představ si, že šéfky (bývalá i současná) jsou potlačené části Tebe samotné. Chovají se tak, jak Ty sobě zakazuješ? Je něco, co se Ti na nich líbí a myslíš si, že Ty bys to nedokázala? Rozhoduješ se v životě proto, abys něco prožila nebo proto, aby ses něčemu vyhnula?
atd. atd.

Těch otázek je mnohem víc a odpovědi na ně najdeš v upřímnosti k sobě samé. Nikdo nemá nad Tebou moc, když se rozhodneš, že to tak je. Nejprve je však nutné najít v sobě odvahu odkrýt příčinu strachu, díky kterému se stále setkáváš s podobnými lidmi, situacemi a pocity-FLOWER--FLOWER-
janad
janad | 28.12.2013 14:03
Fíha, to ma nenapadlo, vďaka... Myslím, že obidve majú čosi v správaní, čo niekedy viem postrehnúť aj u seba - istý druh roztržitosti aj pocitu, že na svoje šéfovské pozície nedorástli. Každá je iná ale každá má sklon aj k niektorým druhom reakcií, ktoré mám aj ja. Zarazilo ma ale, že keď som so súčasnou šéfkou bola čosi vybavovať v bývalej práci, moji niekdajší kolegovia sa mi jeden po druhom začali ozývať s tým, že ich "vysala"... Dlho sme sa pritom aj s mojimi súčasnými kolegami tešili, že naša nová šéfka je lepšia ako tá "stará" najmä v tom, že nás nevysáva. Nikdy by nám nenapadlo nazvať ju "upírom" ako to kedysi urobil jeden kolega vo vzťahu k tej "starej". Netuším, čo urobiť, aby sa to zmenilo - utiecť a nechať celé pracovisko sebe na pospas je zbabelé, ale zrejme to nebude len môj problém, skôr problém celej zostavy, ktorá tam už dlho funguje. Najviac mi je ľúto, že nám hrozí zrušenie a pri takýchto konšteláciách sa ani nečudujem :)
neznámy
neznámy » janad | 28.12.2013 20:02
Z mého pohledu - netřeba utíkat, stejně bys opět narazila na podobnou šéfovou jindy a jinde. Možná Tě naštvu, ale žádná šéfová není ve Tvém životě proto, abys s ní nebo proti ní bojovala. Ona Ti jen ukazuje svým chováním Tvůj nedostatek nebo prostě něco (způsob myšlení, názor na sebe atd.), co bys měla u sebe změnit. To, že je vás víc, kteří šéfovou pociťují jako energetického vysavače, je pochopitelné, protože i tady fungují energetické úrovně podobných problémů (tzv. vrána k vráně, svý ke svému).

Napíšu Ti jeden příklad, který se obměňuje v mnoha podobách.
Žena, o které okolí i rodina říká, že je to velmi hodná a dobrá bytost, je stále týrána svým mužem a ani ona sama neví, kde je chyba, co se kdy pokazilo. Lidé odsuzují jejího muže a i ona si na něj stěžuje. Při bližším rozhovoru se ukázalo, že je to žena velmi sebekritická, neustále si vduchu nadává, když se něco nepovede, spoustu věcí i zážitků si zakazuje, protože musí šetřit na ... prostě sama k sobě se chová velmi destruktivně. Jenže to nikdo nevidí. Do svého života si pozvala muže, který svým chováním hmotní její smýšlení a ukazuje ho nejen jí, ale i ostatním lidem. Záleží jen na té ženě, jestli v mužově chování rozpozná mylné posuzování sama sebe. Když od muže odejde, aniž pochopí důvod vzájemného setkání, za nějaký čas se seznámí s podobným mužem a bude žít v podobné situaci.
Neuvádím toto jako modelovou situaci, protože tyrany si do života zveme z mnoha různých důvodů, ale ten základ tam je vždy - jak se k sobě chováme, tak se odvíjí náš život.

Musím ještě podotknout, že energetické štíty nebo mentální ochrany jsou kontraproduktivní - zabraňují poznat a pochopit. A proč jsme v tomto dualistickém světě? Abychom prožili, poznali a pochopili. Takže i ty problémy, se kterými se vypořádáváme, jsou v našem životě správně, protože jejich pochopením se posouváme dál.
Přeji Ti, aby to ve Tvé situaci byl pořádný "skok" dopředu;)-FLOWER-
janad
janad | 10.1.2014 19:00
Vďaka, až teraz som si toto otvorila :) Asi tak to nejak cítim, hoci práve po Novom roku som dostala dve pracovné ponuky - ale s menšou slobodou rozhodovania. Nakoniec mať "upírov", ktorých človek nemusí vidieť každý deň, nie je také strašné. Aj Tebe všetko dobré prajem!

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...