mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Ezoterika a záhady - 

Proč na mě nesedí karty?

neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:03
Kartářky se snažily vykarbaníkovat můj život krátce kupředu a jednoduše se prostě netrefily -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:04
pardon, že to tu je 2x nějak se to vysralo-WALL-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:07
bud si to chtěl vědet z legrace, nebo máš silnou ochranu a musíš konkrétně požádat své vyšší já že ten a ten ti může vyložit karty. Ještě je tu 3 možnost a to ta že karty ukazují a radí nejlepší směr a cestu, ale ty vždy máš svobodnou volbu svého rozhodování a směru cesty i událostí.
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:09
...a okrem toho je tu moznost, ze tie zenske karty vykladat nevedia
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:16
:D-LOL- Jo to je taky dobry. S tim ale asi pocita malokdo. Ctvrta moznost uz je asi navic -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:24
dava lasku,zase nie vsetky to nevedia.Ja napriklad som mala jednu dobru kartarku,ked som mala sa prestahovat do noveho bytu tak vsetko malo dobre dopadnut.Dokonca aj bimbulke odkazali,ze sa nemam bat,ze vsetko dobre dopadne.Lenze zabudli dolozit,ze mam pred sebou aj tazsku skusku,ktora ma posunut dalej.Vtedy miesto dobre,vsetko padlo.Bimbulka chcela mi pomoct ale ju zastavili,tak nakoniec som to musela sama zvladnut.Takze v kartach sa ukaze cesta ale ked ma prejst dakou skuskou tak nie.Vravim to so svojej skusenosti:D
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:25
ha,ha ha, souhlasím
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:27
Ale vždyt ti to nakonec dopadlo najlépe pro tebe jak mohlo , což jsem moc ráda.
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:27
:D...mnohe hovoria veci sposobom, ze sa v tom nakoniec najde kazdy, alebo sa vestby nenaplnia.....ale poznala som aj jednu, ktora vestila omnoho konkretnejsie a ukazalo sa to ako pravda....kazdopadne by som vestbami nestracala cas a peniaze
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:30
Hele??? Proc porad pises na zacatku znovu ty jmena? Tys byla na najdisackym foru vid? Ja uz tam davno nejsem :-(
A nepisu nikde ze vsechny. Libila se mi ta moznost 4, ze to proste nemusi nutne kazdy kdo to dela umet. Ostatne tak to je se vsim co dnes kazdy nabizi -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:33
To jo. To mas pravdu. Ale taky je moznost ze ten dotycny clovek to proste neumi prijmout, nebo ten vyklad nepochopi. A nebo mu proste neni dano aby neco vedel a menil to. Ale to predtim bylo fakt super. Uplne to vidim, jak nekdo sazi na stul treba 100 Kc,- za vyklad a pritom treba ani netusi ze ten co mu vyklada je rad ze umi aspon "prsi":D-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:34
Hele????? Ja som len pisala,ze ak sa nemoze ukazat jej cesta a ze ju musi sama najst a prejst tak ziadna kartarka jej nepomoze.
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:37
Heleee??-PUH- Ja se te ale ptal uplne na neco jineho. Vyhybas se odpovedi, nebo to nectes?-NOOO-

A ja myslel ze je to chlap -CONFUSED-:D
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:37
jo,jo, jsou věci nezi nebem a zemí, nic není náhoda a myslím že ten hoch asi natrefil na kartářky takové jaké měl.
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:40
Presne. Mozna mu to melo taky ukazat jen to, aby takove veci neresil, ze by se mu taky mohla zmenit cesta. Ono je daleko vic moznosti. Ale ta ctyrka byla nejlepsi :D
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:43
aj to je mozne....ale ked ti raz niekto vyvesti, ze budes mat v najblizsom obdobi financne problemy a ziadne sa nedostavia.....100kc je este uzasna cena, som len cumela kolko si niektore pytaju....mama bola u jednej skvelej vestici, ktora jej povedala, ze je tehotna este skor ako o tom sama vedela, vlastne vyvestila celu moju osobu:D kedy sa narodim, aka budem, kam pojdem na skolu, ako bude vyzerat moj zivot po skole, vestila aj o ostatnych clenoch rodiny a vsetko sa splnilo, dokonca som sa to dozvedela az dodatocne po case kedy som uz vsetky rozhodnutia, ktore mi predpovedala, spravila uplne bez natlaku vestby....a nie je to teda dobry pocit ak mam byt uprimna.....ani neviem ci ju nazyvat vesticou, toto uz mi pride az prilis neskutocne, neviem ake pomenovanie by som na nu zvolila...stale sa snazim odosobnit sa od toho a i tak viem, ze si budem robit veci po svojom, ale pokial sa splni vsetko tak dovi dopo....
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:49
ano, souhlasím, jsou kartářky a kartářky, ale jak jsem již psala, karty ukážou poradí , ale také upozorní což je v případě finančních problému, nevím jak to bylo vyvěštené , ale je docela možné i, pokud je to skutečně dobrá kartážka aby upozornila na možnost finančních problému a karty poradí jak se jim lze vyhnout, pokud to člověk má povolené,a nemusí si tím krachem projít
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:51
Co sa mi nepaci neodpovedam a prekrutim.:D:Aj teba prekrutim,ze nebudes vediet co-LOL--LOL-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:55
Jo to je fakt. No s tou cenou sem se spletl. Chtel sem napsa 1000,- A kdyby mi nekdo za tu cenu rekl ze me cekaji financni problemy, asi bych vedel kdy zacnou. Hned tou tisicovkou :D

Jinak to ze se vam to vse tak vyplnilo muze byt i proto, ze ste si to naplanovaly pred inkarnaci. Ta osoba muze byt klidne vas pozemsky ochrance, nebo pruvodce ktery vam ukazuje cestu. Ale je dobre pokud tomu nepodlehnes. Nekdy do dopada jinak. Nechat si ridit zivot podle nejakeho rozvrhu hodin jako ve skole je podle me hloupost. Vis jak to bylo v tom filmu Jachyme, hod ho do stroje? Taky nakonec zjistil, ze zil podle planu zivot nekoho jinyho -FLOWER-
neznámy
neznámy | 26.4.2012 12:56
No tak z toho strach nemam. Zase see vytahujes co? Takhle za monitorem to umi kazdy :D
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...