mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 96% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Ezoterika a záhady - 

osobnosť a znamenia zverokruhu

lunka | 26.1.2018 11:42
Ahojte,

neviem aký význam prikladáte znameniam zverokruhu samozrejme teraz myslím slnečné aj keď viem že táto problematika je oveľa podrobnejšia a na každú osobnosť zvlášť. No chcem sa spýtať ak sa malo bábätko narodiť o 9 mesiacov a to aj za predpokladu lekárov pričom sa ale narodilo o niečo skôr a teda už v inom znamení môže to mať naň dáky vplyv? Oficiálne som kozoroh no dokonale som sa našla vo vodnárke v ktorej som sa mala aj narodiť ak by som na svet neprišla neočakávane skôr samozrejme v najväčšom snehovom záveji :-D...Chcem sa teda spýtať môže mať aj toto dáky vplyv? Alebo je to proste len ascendentom ktorý mám taktiež vo vzdušnom znamení? Ďakujem za odpovede :-)
milan08 » lunka | 20.4.2018 06:58
ako pises,je to na dlhsiepurcite ma s tebou P.Stvoritel ine plany ked si sa skorsie narodila do kozorozsca,nic nieje stabilne,meni sa aj plany P.Stvoritela a rolu hraje aj ascendent.
Suea » lunka | 20.4.2018 10:28
Myslím, cítím, že postavení Slunce v tom či onom místě je důležité. Ale jde o jeden z mnoha dalších ukazatelů, které nás charakterizují.
Vždy jsem se hrdě hlásila ke všemu svému Lvímu.
Ale život mě překlopil do druhé části své tváře a já poznávám mnoho Račího v sobě.
A jsem tomu ráda.
Magnician » Suea | 20.4.2018 11:24
aj ja to mám tak hoci to račie ma sem tam otravuje,,pripadám si taký ufňukaný a citlivý ...-CONFUSED-
Suea » Magnician | 20.4.2018 15:10
Všechno je to jen v naší hlavě.
Na základě vnitřních pocitů z konfrontace s vnějším světem.
Díky setkávání se s lidmi, jejich jednání a hlavně našich prožitků z toho.
Pouhý odraz našeho obrazu/zrcadla v jejich chování.

Nic víc v tom není třeba hledat než:
1. Uvědomit si ten pocit a naplno se do něj ponořit
2. Přestat už přehlušovat a vytesňovat, co se mi to děje
3. Prodýchat strach (úzkost, výčitky, napětí v sobě) až do samého zklidnění. Pokud je třeba i opakovaně.

Dost možná zažíváme přesně to a právě to, co kdysi/kdesi zakoušeli kvůli nám druzí.
Myšlenka s prosbou odpuštění (vyslaná do vesmíru, Bohu, přírodě - jak je libo) uvolňuje napříč časem a prostorem.

Tvoření nové reality, třeba i tímto způsobem, je osvobozující.

:)
Suea » Magnician | 20.4.2018 17:03
P.S.
Každý muž v sobě obsahuje část ženy a každá žena část muže. To je také důvod, proč je úplně normální a žádoucí, aby muž dal průchod soucitu, pláči, ostatním projevům citlivosti, například i své vloze pro poezii, a neměl by být proto považován za "zženštilého" kvůli této ženskosti, obsažené v jeho přirozenosti. Ježíš také plakal.

Malým chlapcům se v naší společnosti neustále vtlkouká do hlavy naprostý nesmysl, že "muži nepláčou, muži se neobjímají, buď chlap," a podobně...

Linda Goodmanová - Hvězdná znamení s.100

A o tom to je :)
Magnician » Suea | 21.4.2018 00:36
-THUMBSUP-
milan08 » Suea | 21.4.2018 06:53
NEOSTAVAnic ine len suhlasit!
milan08 » Suea | 15.1.2019 06:28
suhlasim s tebou
Johanna » lunka | 15.1.2019 09:24
Myslím , že Saturn v 1 dome ....
púpavka » lunka | 15.1.2019 12:06
Moja staršia dcéra sa narodila o 2 týždne neskôr a je teda prvý deň Raka a moja mladšia dcéra sa narodila tiež neskôr a tiež prvý deň ale Leva a to znamená že si posunuli znamenia a vlastne celý horoskop. Určite to prenatalné obdobie ma na to vplyv ale či iný a teda skorší či neskorší termín tak to si myslím že nie. Jednoducho dieťa dostalo do daru to č tam bolo a ja som presvedčená že univerzum to vníma a pripravuje termín správne pre daného človeka. Ja nemám vzduch alebo veľmi málo a pritom to vôbec tak nie je, je to zrejme mojím blíženeckým IC ale aj prázdnym Vodnárom kde je pánom Uran. Na všetko vplýva mnoho faktorov.
dr. Faustroll » lunka | 15.1.2019 13:31
Význam slunečního znamení zvěrokruhu, a znamení zvěrokruhu vůbec se přeceňuje.
Zajisté bude jedinec narozený na začátku Kozoroha jiný než na konci znamení Kozoroha (platí pro všechna znamení)

Při výpočtu nativního horoskopu vycházíme z okamžiku prvního nádechu, ať je novorozeně donošené, nedonošené, nepřenošené. Metaforicky řečeno: Vesmír si nás rodí v tu chvíli kdy nás potřebuje vypustit na cestu. Naše spekulace o tom, jaký by kdo byl, kdyby se narodil jindy jsou zcela irelevantní.

Jakékoli pokusy o prenatální horoskopy jsou nesmysly, neboť okamžik splynutí spermie s vajíčkem neznáme.

To platí i o Hermově váze - Trutina Hermetis
Magnician » dr. Faustroll | 15.1.2019 16:49
priznám sa,,že som uvažoval v polohe takéhoto nezmyslu,pretože syn sa narodil predčasne,takže ďakujem za toto trefné vysvetlenie
dr. Faustroll » Magnician | 15.1.2019 17:31
Tomu se nedivím, neboť v kolika publikacích o astrologii se uvádí, že určujícím okamžikem pro sestavení nativního horoskopu je okamžik prvního nádechu ať už k němu došlo kdykoli? V tomto okamžiku se začínáme oddělovat od kolektivu, který tvoříme s matkou, začínáme si obstarávat sami některé potřeby, které předtím ukájela matka skrze pupeční šňůru - zejména dýchání, začínáme si přisvojovat tělesné tkáně, které jsou původně matčina původu, začínají se probouzet rozmanité naše mentální i jiné funkce.

První nádech je experimentálně prokázán dlouholetou praxí německého porodníka-astrologa MUDr. Dielhl-a, který u každého porodu na jeho soukromé klinice měl vyčleněnu jednu ošetřovatelku, která zaznamenávala 5 fází porodu a jednotlivé horoskopy pro tyto fáze srovnával později s životem jejich nositelů. Vyšel mu právě první nádech.
dr. Faustroll » lunka | 15.1.2019 17:36
problém spočívá nejspíš ve způsobu interpretace znamení Kozoroha a Vodnáře, s nimiž jste se setkala a srovnávala. A nezapomeňte, že dispozitorem jak znamení Kozoroha tak znamení Vodnáře je Saturn. Uran je pouze spoludispozitorem Saturnovým ve Vodnáři, je mu tam takříkajíc k ruce.
nikav » lunka | 15.1.2019 19:08
Nenapadlo by ma takto uvažovať.
milan08 » dr. Faustroll | 16.1.2019 06:38
zaujimavy prispevok!
Magnician » dr. Faustroll | 16.1.2019 14:13
ďakujem keďže určujúci moment je nádych tak už naozaj nie je potrebné riešiť,,,že či sa dieťa narodilo predčasne ..
dr. Faustroll » Magnician | 16.1.2019 17:36
ZAJISTÉ

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

Kolotoč / Kolotoče Kolotoč sa točí tak isto ako počas dňa horoskop, v ktorom namiesto detí nepokojne sedia na svojich miestach (v znameniach) planéty. Z tohto dôvodu predstavuje... viac »

Peniaze Peniaze predstavujú moc, kontrolu a psychickú energiu, takže záleží, či ich vo sne získavame, alebo strácame. Vždy ide o zisk, alebo stratu duševnej energie.... viac »

Nevera / Podvádzanie K tomuto činu dochádza väčšinou z troch dôvodov a to buď preto, že náš terajší vzťah nás nenaplňuje alebo túžime po pestrejšom sexuálnom živote. A poslednou... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...