mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Ezoterika a záhady - 

MAGIA

neznámy
neznámy | 16.4.2014 13:53
je tu niekto co sa zaobera vazne magiou?
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:14
Vážně né...vesele.:)A ani né tak jako podle nějakých návodů,ale čaruji si od přirození.;)
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:18
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:20
To se blbě vysvětluje...-PUH-
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:20
...................................................
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:20
Nehovor, že nevieš. -WINKIE- To vieme všetky.
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:22
Inak...przníme lonelymu tému.

lonely, sorry -SHAME-
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:22
..........................


sorry,nevsiml jsem si ze nejde o volny pokec..
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:25
No jo barevné rituály.:)
neznámy
neznámy | 16.4.2014 17:27
neznámy
neznámy | 17.4.2014 12:06
dakujem vsetkym,ktori k tejto teme zatial napisali za ich zmysluplne prispevky,ale chce se mi zvracet.vobec vas nezaujima ze sa vsetko raz jedneho dna kazdemu vrati?aky myslite,ze vas caka ortiel?v kostole sv.molocha davaju rozhresenie,tak tam chodte.dostanete ......
neznámy
neznámy | 17.4.2014 12:57
Tak Ti nevím, proč se rozčiluješ, když tady nikdo nepopisuje škození magií, ani ji takto neprovozuje. Právě naopak, je řeč o obranné magii při uřknutí, prokletí, kletbách, zlořečení apod., kdy je třeba vyslané zlo od někoho, které může způsobit i vážné zdravotní potíže, vrátit zpět ke svému vysílateli. A takové magické rituály se nevracejí zpět nám. Kdyby jsi znal magii a její pravidla, tak by jsi to věděl. Nebo si myslíš, že takový zatížený člověk rodovou kletbou nemá pro to nic dělat, aby ji odvrátil?
Každodenně se v dnešní době potýkáme s obyčejnými lidmi, kteří si ani nejsou vědomi, jaké zlo kolikrát vysílají, třeba zostuzujícími pomluvami, které škodí jako nejčernější magie. Kdo si myslí, že to nemůže dotyčnému pomluvenému zničit život, ten se mýlí dost hodně. A jestli se proti tomu postaví, že přestane tento zlovolný program plnit a najde úlevu v adekvátním rituálu, který tomu zabrání a pošle tyto negace zpět, ten vůbec nijak nezhřešil, ani se nezaprodal peklu.
Strašně nemám ráda ohánění se "panbíčkáři" a řeči o rozhřešení v kostele, zpovědích a zakoupených "odpustcích". Jsem sice věřící a přijímala jsem, ale nesouhlasím s mnohými věcmi, které si sama (katolická) církev diktuje. Některé věci považuji vyloženě za tmářství. Asi nejproslulejší je upalování čarodějnic za středověku, kdy skončily na hranici babky kořenářky nebo třeba jen ty, které měly znaménko krásy a už byly označeny za ďáblovu služebnici. Sama katolická církev napáchala v minulosti již dost škod a to údajně ve jménu Boha. Přitom to bylo horší, než řádění samotného Satanáše. Takže bych řekla neagituj. Jestli jsi takový věřící, tak je to Tvoje rozhodnutí a Tvá věc, jak se k tomu stavíš. A napřed by jsi měl být sečtělý a mít přehled, protože znát pouze to "svoje", jednu stranu mince, to je dost omezené.;)
neznámy
neznámy | 19.4.2014 22:09
K tomu pohoršenému príspevku neznámeho autora; na tomto svete nie je nič, čo by človek nemal poznať a s čím by človek nemal narábať. To by sme neboli deťmi Božími, deťmi Stvoriteľa, ktorý všetko stvoril a všetko dal ľuďom.
Je to len strach z neznámeho, ktorý plodí extrémizmus v ľudskej mysli a následne aj v činoch. Potom už chýba len krôčik, aby sa pod "záštitou boha a vyšších ideálov" diali mnohé neľudské veci.
Tak radšej triezvo a rozumne, to sa zíde nie len za volantom ;-)
milan08
milan08 | 22.4.2014 08:19
nieje vhodny cas na ziadne magie!
neznámy
neznámy | 27.4.2014 23:07
Já se hrdě hlásim k používaní magie. Ne ve smyslu rituálu jak to dělají čarodějnice. Dělají svou práci a dobře, pokud nepoužívají rituály k vědomému ublížení nějakého člověka. Jsem šaman, takže pracuji s energií přímo. Dokáži likvidovat negativní energie, léčit lidi, uzdravovat duše. Čistit kletby , karmu atd atd. K tvé víře v církev:. Jsem více napojená na Boha a svatou trojici než nějaký farář. Přímo s nimi pracuji. Tím ti chci povědět asi toto, církev ve své touze po moci a ovládaní lidí zmanipulovala samotné učení Ježíše Krista. Nechala z něj pouze 1. desetinu. Také napáchala a neustále páchá obrovské škody výhružkami peklem. Peklo a dábel je ˇvýtvor mnoha staletí strachem a obavami lidí a je v nízkých sférách astrálu, ale ne takové jak o tom mluví církev. Duše po smrti právě ve strachu jak ji bůh potrestá( uměle vyvolaný strach církví) se bojí předstoupit před Krista a raději zůstává v nízkým astrálu , kde se ji zjevují její vlastní strachy. I tam není sama, pravidelně za ní chodí andělé a utěšují ji a říkají pravdu , aby se nebála předstoupit před Krista. BŮH NÁS MILUJE A NETRESTÁ! TED VÍM ŽE MI NAPÍŠEŠ A CO TAKOVY VRAH?Má právo aby mu Bůh odpustil? N a to ti odpovím a co ty víš jak funguje karma? Co ty, nebo já nebo kdo jiny víme čím jsme si prošli minulým životem? Každá duše musí projít tím zlým aby mohla pochopit a přijmout dobro , to je najít sám sebe a pochopil Otce a svou duši. Tvé přesvědčení je možná správne, možná ne . To zjistíš ty pouze sám až se v tichosti zeptáš své duše. Skus meditovat, to znamená zklidnit myšlenky a poslouchat v sobě svou duši. Neznám tvé skutečné jméno, třeba jsi tím máš projít a třeba ty sám brzdíš svou duši. Pokud chceš tak mi napiš své celé jméno na email kouknu na to zcela zdarma, pokud budeš mít zájem písni do vzkaziku a já ti napíši adresu emailovou.
1anjelik
1anjelik | 28.4.2014 11:36
iba kúzlami na skrášlenie a korekciu postavy, ktoré mimochodom fungujú:)-YES-
1anjelik
1anjelik » 1anjelik | 28.4.2014 11:39
A btw mám podobný názor ako bimbulka;)
neznámy
neznámy » 1anjelik | 29.4.2014 08:04
No nekééé....práskni něco z těch kouzel:);)
neznámy
neznámy | 29.4.2014 08:05
To se blbě vysvětluje ,jak se čaruje od přirození...mno,to chápu-YES--LOL-
Gitus
Gitus » 1anjelik | 29.4.2014 09:49
ano prosim prezrad nejake-BIGEYE-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...