mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Ezoterika a záhady - 

444 - všade vidím číslo štyri

Paaaulieee
Paaaulieee | 5.11.2016 06:09
Všade kam sa pozriem vidím toto číslo. Bez preháňania! Citím sa ako v tom sprostom filme Number 23 :D

Určite si pomyslíte, že som blázon a že si to iba všímam, ale nie je to tak. Pozriem sa na hodiny vždy akurát keď je 5:44, 14:44, 16:44 , pozriem ŠPZ na aute a akurát bum 444 , pozriem na bilboard a na ňom 09xx 444 444 , pozriem na percento nabitia batérie a je tam 44%.

Priateľ mi hovoril: Iba si to veľmi všímaš, nezameriavaj sa na to. Nezameriavam, prvý mesiac, dva som na to vždy zabudla a vždy ako som to zbadala bola som len prekvapená, ale teraz sa bojím pozrieť na hodinky aby som to znovu nezbadala. Bojím sa, že sa stane niečo zlé, že je to akési upozornenie, ale ja neviem načo...

Stretol sa niekto s podobnou situáciou? Znamenala tá štvorka niečo? Poznáte niekoho kto zažil niečo podobné? Ak áno, ja vám budem veľmi vďačná, lebo pre mňa je to už mierne stresujúce popravde.
milan08
milan08 » Paaaulieee | 5.11.2016 07:07
pozri si anjelske cisla a zisti co ty amjeli odkazuju naco sa mas sustredit!!!
Paaaulieee
Paaaulieee » milan08 | 5.11.2016 07:12
Štvorka je vraj číslo anjelskej prítomnosti a toho, že moje priania budú vypočuté. Lenže ja už to vidím 3 mesiace, denne 10x a človek začne mať tak trochu pocit, že tí anjeli mi dávajú nejaké varovanie alebo čo... opakovane som sa už aj nahlas s nimi "rozprávala" ... ale stále nič, nič nové... neviem, fakt.
neznámy
neznámy » Paaaulieee | 5.11.2016 10:33
Stvorkový den som mala vcera :D inak ma uz asi rok prenasleduje 13:14
Zvykla som si -PUH-
Putes
Putes » Paaaulieee | 5.11.2016 10:56
Tohle říkají andělská čísla

04:44 Informace z minulosti.
Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami.

Přijde ocenění, žádný strach.

Takže samé hezké věci-FLOWER-

Více zde: http://www.lecitelstvi-shamballa.cz/news/vyznam-cisel-hodin-ktere-se-opakuji/
neznámy
neznámy » Putes | 5.11.2016 11:31
-WINKIE- muje 13:14 tam nie je!!!!!
damara
damara » Paaaulieee | 5.11.2016 12:29
toto číslo vám hovorí, že za pomoci anjelov, ktorí sú momentálne vo vašej blízkosti dokážete vystihnúť správnu chvíľu pre správnu vec, lebo vidiíte skutočnosť takú, aká je a toto spájate s filozofickým pohľadom. Pretože ste silná a vytrvalá a zároveň láskavá, tak môžete slúžiť ako vzor pre iných. Na tomto si veľmi dobre postavíte pevné základy svojho života a k tomu sa pridružuje zodpovednosť. Len sa treba vyvarovať prepracovanosti a vyčerpanosti, pretože potom budete trpieť tým, že potrebná iskra sa z vás vytratí. Treba si aj oddýchnuť, zasmiať sa a zabaviť.
lak
lak » Paaaulieee | 5.11.2016 13:47
znamena pritomnost anjelov -FLOWER- ja momentalne vidam dvojky, to znamena, ze vsetko bude v poriadku :D
neznámy
neznámy » lak | 6.11.2016 17:46
-LOL-
lak
lak | 6.11.2016 17:58
-LOL--LOL--LOL- asi 2 milisekundy mi trvalo, kym mi to doslo -LOL-
neznámy
neznámy » Paaaulieee | 6.11.2016 18:46
...a protože se v tom utvrzujeme, posilujeme onu "realitu" a připravujeme si a přitahujeme další setkání se čtyřkami.
Jeden čas jsem to taky sledovala a docela z toho nespávala.

Každá rada drahá. -BIGEYE-

Zkus si všude kolem sebe umístit papírky s jinými čísly - například s pětkou.
Pětka znamená - držte si klobouky, jedeme z kopce. Život ti pofrčí jak na horské dráze. Jestli přežiješ a ustojíš všechny ty veletoče, pak tě čekají zajímavá poznání.

Život je zajímavý. Ale dost krátký na to, abych se už takhle zabývala čísly ;)
neznámy
neznámy | 6.11.2016 19:05
-FLOWER-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...