mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Cesty tela i ducha - 

ZAVISLOSTI

neznámy
neznámy | 11.6.2013 22:45
viete vobec o nich?

na fore, na cloveku, na alkohole, na drogach, na svojich nazoroch, na svojej viere, na knihe, na guruovi, na rodine atd atd,

ako ste na tom so svojimi zavislostami? -LOL-
neznámy
neznámy | 11.6.2013 22:58
Moje zavislosti vlastne existuji diky mne.Jsem tedy jejich zavislost.V ramci me nezavislosti na nich je nechavam zit.
neznámy
neznámy | 11.6.2013 23:13
Niektore mam rada a pestujem si ich ako svoju sucast.
neznámy
neznámy | 12.6.2013 00:15
Závislost je jako útěk před něčím .. pocit závislosti je něco jako strach ze stráty ".. a co mi pak zbyde?" .. jako strach ze smrti .. trpíme tedy závislostí na životě a utíkáme před smrtí .. vlastně se bojíme změny a držíme se zuby nehty "jistoty" .. která vlastně neexistuje, protože vše je v pohybu .. a když my se nechceme pohybovat, tak vlastně nežijeme ...................

Závěr : závislost je strach ze stráty života, kterým strácíme svůj život-CONFUSED-
Závislost nemá řešení ..........................
neznámy
neznámy | 12.6.2013 00:25
-YES-
neznámy
neznámy | 12.6.2013 08:12
Hezky napsáno, cítím to podobně :)
neznámy
neznámy | 12.6.2013 12:20
Jsem závislá na cukru a nikotinu...ale baví mě to a rozhodně to není převlečenej strach ze smrti :D
neznámy
neznámy | 12.6.2013 12:31
na přírodě, na člověku, na kočce, sladkostech, na hudbě, internetu, vydatném spánku, na vůních, cigarety nesmím, ale vím, že se k nim zase jednou zase vrátím, na denním horoskopu.......mám pocit, že celý můj život se skládá ze závislostí, ale utěšuji se tím, že po smrti mě všechny opustí.
neznámy
neznámy | 12.6.2013 15:59
po smrti ta trebars mozno aj neopustia tvoje zavislosti :D
neznámy
neznámy | 12.6.2013 20:25
Přes dvacet let jsem byla závislá na nikotinu a teď přes deset let už nejsem (od ukončení jsem nepociťovala žádné absťáky). Myslím, že mohu zodpovědně napsat, co závislost člověku dává a co mu bere, ale to by k ničemu nebylo. Mám partnera, se kterým jsme se pokoušeli se závislostí zkoncovat spolu, ale on tvrdil stejné jako Ty - "když mně to tak chutná" - :D
Jen dvě věci
- jako závislý člověk jsem žila v úplně jiném světě
- není možné se zbavit jen kouření cigaret, je nutné se osvobodit od závislosti jako celku. Stává se, že jedna závislost je plynně vystřídaná jinou. Jestli se rozhodneme ukončit závislost-i, pozvolna se člověku objevují další a další oblasti našeho lpění, aniž bychom to jako závislost pojmenovávali.

U mne ten proces osvobozování od závislosti stále pokračuje:)
neznámy
neznámy | 13.6.2013 09:14
Jestli myslíš,že můžeš zodpovědně napsat,co závislost člověku dává a co mu bere
,tak to napiš:D
Mě by to teda docela zajímalo...;)
neznámy
neznámy | 13.6.2013 09:16
Co to plkáš?-LOL--LOL-
Hele a jaký máš závislosti?:D
neznámy
neznámy | 13.6.2013 10:24
ake su vyhody a nevyhody zavislosti? na to odpovedal najpradivejsie asi homer simson:

"pripime si na alkohol, na pricinu a zaroven riesenie vsetkych nasich problemov"

miesto alkoholu si dosadte hociaku zavislost -YES-
neznámy
neznámy | 15.6.2013 11:24
"tulim se k memu milemu jako k pricine a zaroven reseni vsech mych problemu"

"ctu si denni horoskop jako pricinu a zaroven reseni vsech mych problemu"

to je hezke -WALL--WALL--WALL-
neznámy
neznámy | 15.6.2013 12:48
-LOL--LOL- V preklade to znamená, že ohnivákove závislosti (sex, internet a podobne) by zanikli bez neho. Vlastne robí dobrý čin, pokial ich podporuje a necháva slobodne nezávisle žiť. Túto filozofiu chápanú len Ohnivákom si pripomína každý rok 4.júla na deň nezávislosti-LOL-:D-YES-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...