mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Cesty tela i ducha - 

Wolfgang Amadeus Mozart

milan08 » Suea | 12.2.2018 07:47
pozriem si
milan08 » Suea | 12.2.2018 07:47
pozriem si
dr. Faustroll » Suea | 12.2.2018 08:03
film je to sice hezký, ale se skutečností má pramálo společného
Suea » dr. Faustroll | 12.2.2018 08:55
Jako u většiny uměleckých děl jde i zde spíše o estetiku než realitu.

Více mě zaujal náznak charakteru obou skladatelů, jako i vklad a projev talentu, píle, pracovitosti, hazardu, lehkovážnosti a dalších (ne)ctností do té či oné osobnosti.

A "ezo-tajemno" se pak (podobně jako u Máchy) přímo nabízí.
Suea » milan08 | 12.2.2018 08:57
Pokud nepůjde z ČT, pak bude na uložto.
dr. Faustroll » Suea | 12.2.2018 15:52
náznak charakteru obou skladatelů? Jak Puškin, tak Peter Schaffer, který podle něj Amadea napsal, postavy protagonistů zkreslili
Suea » dr. Faustroll | 12.2.2018 18:47
K horoskopu skladatele jste se nevyjádřil.
O co vám jde?
dr. Faustroll » Suea | 12.2.2018 20:20
o to, že podle tohoto filmu dost těžko můžeme usuzovat na
"náznak charakteru obou skladatelů, jako i vklad a projev talentu, píle, pracovitosti, hazardu, lehkovážnosti a dalších (ne)ctností do té či oné osobnosti." Přinejmenším osoba Salieriho a jeho vztah k WAM jsou výrazně zkresleny.
Suea » dr. Faustroll | 13.2.2018 10:10
Pakliže by záměrem Formanova díla byl života-pis, počin by vypadal jinak. Možná by se stal více diskutabilní pro akademiky, intelektuály, jako i méně stravitelný divákovi.

Nestalo se tak. Díky Bohu za tohle umělecké zpracování. Jako i za prostor pro dovytváření individuálního prožitku v každém z nás.
Suea » Suea | 13.2.2018 12:59
Děkuji za názory v komentářích. Pomohly mi v konfrontaci s části svého já, kterou jsem chtěla uzdravit.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Marusija horoskopy Iva94 horoskopy Gucky horoskopy Diana Bartakova horoskopy bblmw horoskopy Prometheus horoskopy kocka48 horoskopy Marymary horoskopy Milunka horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať tendencie k zbŕklejšiemu jednaniu, čo môže byť príčinou konfliktov, nehôd a zranení. Narastajúca aktivita extrémistických a oslobodzovacích skupín. Vy sa radšej snažte získať nezávislosť od vlastných zlozvykov a vášní.

horoskophoroskophoroskop Prísun novej energii je uľahčený, čo podnieti obyvateľstvo k aktívnejšiemu životu. Dostatok vitality by malo pomôcť zvýšiť výkon pri namáhavých činnostiach (napr. šport, práca). Väčšia zanietenosť prispeje ku skvalitneniu priebehu všetkých súťaží.

horoskophoroskophoroskop Povzbudzujúci vplyv pre rýchle zoznámenia alebo pre nové impulzy vo vzťahoch (napr. prostredníctvom experimentovania). Ľudstvo momentálne dokáže lepšie chápať a tolerovať avantgardné smery v móde, umení a erotike.

Netopier / Netopiere Nočný tvor, ktorý prespáva v jaskyniach (osobné nevedomie) a živí sa rôznym hmyzom (doterné myšlienky) a väčšie druhy aj krvou zvierat. Vo snoch netopiere symbolizujú... viac »

Blesk / Blýskanie Môžeme chápať ako nebeský bič, ktorý plieska na oblohe. A obloha symbolizuje vzdušný živel a mentálnu, či duchovnú rovinu našej osobnosti. Je to varovanie pred našim... viac »

Nevera / Podvádzanie K tomuto činu dochádza väčšinou z troch dôvodov a to buď preto, že náš terajší vzťah nás nenaplňuje alebo túžime po pestrejšom sexuálnom živote. A poslednou... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...