mesiac
Utorok, 17.7.2018
Meniny má Bohuslav
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:

Cesty tela i ducha - 

VĚDOMÍ NEVZNIKÁ V MOZKU

Suea | 5.7.2018 12:40
Mé vědomí bylo rozšířeno během události, kterou si naplánovala Duše před zrozením, zatímco má hmota se stala onou "realitou" zaskočena ;), leč stalo se.

Možná vlivem vypnutí mozku, možná vlivem psycholátek během pobytu v nemocnici i později (abych to vůbec zvládla) přišlo zjištění, že "mé" vědomí zdaleka není moje, ale připlouvá odněkud. Snad z vědomí kosmického, kdy "můj" mozek se stává pouhým přijímačem (navíc "poškozeným").

Tak jo. Co ale s tím?

Vesmír je naštěstí milostiv a průběžně mě zásobuje informacemi, které mi pomáhají rozvazovat onen uzel (pokud to vůbec jde) do vcelku stravitelných soust.
Transpersonální konferenci zatím nemám v plánu. I když, kdo ví?

;)

https://www.youtube.com/watch?v=McZwxhSgOmI />
https://www.youtube.com/watch?v=kkrjXq8ggvA
Suea » dr. Faustroll | 5.7.2018 14:56
Děkuji.
milan08 » Suea | 6.7.2018 05:55
samozrejme ze nevznika v mozgu.
voltaire » Suea | 9.7.2018 22:46
Grof myslim pisal o kolektivnom vedomi nieco na tom bude
milan08 » milan08 | 10.7.2018 06:50
mozog je len prijimac a vlasy antenky!
Suea » voltaire | 10.7.2018 08:49
Přesně tak. Profesor St. Grof s manželkou tímto přístupem poodsunul oponu...
Suea » milan08 | 10.7.2018 08:51
Vlasy? To abych si nechala nárůst hřívu. Nebo naopak ježka?

-LOL-
nikav » voltaire | 10.7.2018 11:11
Práve som sa tým zaoberala

"Nemáme vlastně žádný důkaz pro to, že vědomí má původ v mozku", říká profesor Stanislav Grof (*1931). Je světoznámým průkopníkem na poli psychiatrie, transpersonální psychologie
Magnician » Suea | 10.7.2018 15:39
ja mám od ex parohy-LOL-
voltaire » nikav | 10.7.2018 18:57
v jeho dobe bolo eeg este v plienkach no ani to nieje istota ze tam vznikaju el.impulzy su pritomne (v roznych vlnovych dlzkach)vsak vsetko ma svoju vlnovu dlzku ktora je ktora?(inak nepodstatne)
nikav » milan08 | 11.7.2018 00:46
A čo tí holohlaví fešáci bez anténok? -CONFUSED-
Suea » Magnician | 11.7.2018 09:54
Někomu sluší.
Proto jsem je kdysi nosila. A dokonce pořídila i svému ex.
-YUMMIE-
nikav » Suea | 11.7.2018 10:59
;)-BOW-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Fred horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena horoskopy rybka

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch sa bude prejavovať viac zodpovednosti a opatrnosti, čo môže prospieť organizačnej stránke spoločenských akcií. Pri jednaniach a nadväzovaní nových kontaktov prevážia formality nad spontánnosťou.

horoskophoroskophoroskop Mrzutá, ponurá atmosféra sa zakráda do duší, čo nemusí priať zábavám a spoločenským akciám. Tento čas ubíja nehu a citlivosť, preto najmä riešenie rodinných nezrovnalostí odložte na neskoršie.

horoskophoroskophoroskop Veľká časť populácie sa k sebe bude správať bezohľadnejšie a takisto sa prikloní pri svojich aktivitách k radikálnejším postojom. Osoby, čo majú v rukách moc dostanú väčšie nutkanie manipulovať s ostatnými. Nárast extrémizmu vo svete.

POD OBZOROM (dolná, nočná hemisféra) - je planéta vtedy, ak ju nie je možné na oblohe vidieť, čiže sa nachádza pod horizontom a v horoskope v 1. až 6. dome (teda pod osou... viac »

MÁRNOTRATNOSŤ - je prítomná u ľudí, ktorý majú napäťové aspekty svetiel alebo Venuše, či Marsu k Jupiterovi, obzvlášť ak jedna zo zúčastnených planét má vzťah k II.domu. Naopak... viac »

JONES MARC EDMUND - bol vynikajúci americký astrológ, ktorý spolu s jasnovidkou Elsie Wheelerovou stál pri zrode dnes veľmi populárnych Sabiánskych symbolov, ktoré pomocou poetických... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...