mesiac
Štvrtok, 6.5.2021
Meniny má Hermína

Cesty tela i ducha - 

Vedci odfotili astrálne parazity

neznámy
neznámy | 27.8.2014 07:34
Tímu vedcov z univerzity v Kapskom meste v Juhoafrickej republike sa podaril šokujúci objav. Dostali potvrdenie, že našu myseľ môžu ovládať a vo väčšine prípadov ovládajú astrálne bytosti! Význam tohto objavu je tak dôležitý, že všetky vedecké štúdie týkajúce sa tohto výskumu boli nielen klasifikované ako prísne tajné, ale boli prijaté opatrenia na stiahnutie a odstránenie všetkých skôr vydaných publikácií s informáciami o tomto výskume.

Širokej verejnosti je dobre známa metóda manželov Kirlianových, ktorý medzi prvými získali zábery energetických polí v okolí biologických objektov. Vedci zaoberajúci sa výskumom paranormálnych javov nazývajú tieto polia aurou objektov.

V rôznych publikáciách od vedecko populárnych až po seriózne vedecké práce, môžeme nájsť mnoho fotografií týchto energetických polí vyhotovených metódou Kirlian, ktorá umožňuje sledovať dynamiku polí. Existuje pomerne veľa vedeckých prác, ktoré potvrdzujú vzťah dynamiky týchto polí s psycho-fyziologickým stavom človeka.

Vedecký tím z univerzity v Kapskom meste v zostave známych vedcov s dlhoročnou praxou v paranormálnom výskume, vrátane metódy fixácie aury, viedol doktor filozofie Ngunga Tobago , ktorý spôsobil vo vedeckom svete revolúciu v povedomí o význame energetických polí v živote človeka.

Vedci vyvinuli spôsoby sledovania biopolí a vynašli prístroj (patent USA pod číslom: US 5, 253 984 B1), ktorý umožňuje nielen sledovať dynamiku aury biologických objektov, ale na základe prevedených experimentov umožnil urobiť odhalenie, ktoré spôsobilo utajenie celého výskumu.

Avšak niektoré výsledky štúdií tejto skupiny vedcov sa dostali na verejnosť, vzhľadom na to, že vedecké metódy a nástroje v prvej fáze výskumu si vyžiadali zapojenie veľkej skupiny ľudí pred ktorou výsledky experimentov nebolo možné skryť.

Tieto výsledky naznačujú, že existuje priama súvislosť medzi tzv. astrálnymi podstatami – bytosťami a človekom.

Nám všetkým sú dobre známe pokusy rôznych bádateľov paranormálnych javov pokúšajúcich sa zachytiť na film, fotografiu tzv. astrálne entity, dušu, poltergeist atd. Niektoré z týchto pokusov boli úspešné, avšak významní vedci stále spochybňujú realitu týchto výsledkov.

Skupina vedcov v Kapskom meste svojim výskumom rozptýlila všetky pochybnosti v tejto veci, čo v skutočnosti aj dokladá fotografiami získanými pomocou svojho patentovaného vynálezu.

Vedci za pomoci vylepšenej metódy Kirlian boli schopní dosiahnuť nielen jasný záznam astrálnych objektov, ale aj študovať ich dynamické správanie, vrátane dynamiky emisného spektra a dynamiky tvoriacich sa biopolí astrálnych objektov.

Svoje výskumy začali pred niekoľkými rokmi a po sľubných výsledkoch, sa rozhodli zlepšiť metódy svojho výskumu, čo následne viedlo k objavu ktorý otriasol vedeckou komunitou. Získané výsledky potvrdzujú priamu interakciu astrálnych entít s aurou ľudí !

Podrobnejšia štúdia dynamiky týchto objektov a ich interakcia odhalila isté vzorce správania a ich vzťah k ľuďom. Napríklad boli získané fotografie, kde bolo možné vidieť prenikanie astrálnych entít do aury človeka.

Fotografie astrálnych entít boli získané na špeciálnom zariadení v laboratóriu, ktoré bolo zamaskované ako foto-štúdio a umiestnené v známom ateliéri dizajnu, aby nedošlo k podozreniu od skúmaných ľudí a zabezpečila sa čistota experimentu.

Ďalší výskum odhalil , že energetické pole okolo astrála – astrálnej entity má premenlivú intenzitu. Toto spočiatku vedci prisudzovali k štatistickej fluktuácií, avšak detailné štúdie za pomoci silného počítača špeciálne vyvinutého algoritmu ukázali neočakávaný výsledok. Zistilo sa , že výkyvy majú vzťah s bioelektromagnetickou aktivitou mozgu človeka, na ktorý tieto entity reagujú.

Vedci tvrdia, že boli schopní zachytiť fázy prieniku astrálnej entity do aury objektu. Z výsledkov výskumu vyplýva, že v prvej fáze prieniku astrálna entita synchronizuje svoje vnútorné rytmy s rytmami “obete“ a tým získa prístup k aure “obete“. Po preniknutí do aury - biopola “obete“ sa menia vnútorne rytmy “obete“ pod vplyvom astrálnej entity!

Komplexné štúdie, za účasti psychológov a psychiatrov preukázali jasnú súvislosť medzi týmito výkyvmi a psychofyziologickými reakciami ľudí zapojených do pokusov. Okrem toho v tejto fáze boli získané také výsledky, čo okamžite spôsobilo zaradenie celého výskumu medzi prísne tajné.

Napriek tomu informácie získané v počiatočných fázach výskumu, umožňujú vyvodiť určité závery. Ukazuje sa , že astrálne entity môžu byť rozdelené do dvoch odlišných typov. Vedci ich označili ako “čierne“ a “svetlé-čisté“. Už tieto názvy naznačujú charakter entít. Líšia sa medzi sebou intenzitou svetla, spektrálnym zložením svetla a jeho dynamickými vlastnosťami. Vplyv týchto dvoch typov entít na ľudí je tiež rôzny.

Čierne entity napríklad vykazujú stálu aktivitu v infiltračných pokusoch, v prieniku doľudskej aury. Svetlé entity spravidla takúto činnosť nevykazujú. Výsledný psychofyziologický stav človeka je odlišný pri pôsobení čiernych a svetlých entít. Typický výsledok pôsobenia čiernych je neprimeraná agresia ľudí v neadekvátnej situácií.

Niektoré informácie získané pri výskume tiež ukázali, že existuje jasný vzťah medzi stabilným psychofyziologickým stavom človeka a “čistotou“ jeho aury, rovnako ako aj možnosťou prieniku entity do tejto aury. Pre potvrdenie, alebo vyvrátenie týchto poznatkov, boli vykonané štatistické analýzy na veľkých skupinách ľudí. Medzi tieto skupiny patrili tiež skupiny politikov, podnikateľov, väzňov vo väzení a iných.

Vzhľadom na to aby bola zaistená čistota pokusov potrebných pre dokončenie štúdie, tím vedcov prezlečených za reportérov a zamaskovanou technikou robil rozhovory s účastníkmi experimentu na summite o udržateľnom rozvoji v roku 2002 v Johannesburgu. Otázky ktoré boli položené skupine skúmaných osôb, boli pripravené špeciálnym tímom psychológov, aby navodili primerané reakcie a odpovede.

Výsledky štúdií tejto skupiny šokovali vedcov. Zistilo sa že takmer všetci politici a podnikatelia, ktorý sa zišli na summite sú infikovaný čiernymi astrálnymi entitami. Počet infikovaných čiernymi entitami v skupine politikov a podnikateľov, bol väčší ako počet medzi väzňami!

Štatistické štúdie vedcov potvrdili zistenia že mnoho ľudí aj na významných postoch v politike, je pod vplyvom čiernych astrálnych entít, ktoré ovládajú ich myseľ a správanie!

Výsledky vedcov z Juhoafrickej republiky, potvrdzujú správnosť tvrdení ruského akademika Nikolaja Levašova, ktorý vysvetlil už pred mnohými rokmi vo svojich knihách a konferenciách vplyv parazitických astrálnych entít nasávajúcich životnú energiu človeka. Medzi vplyvmi, ktoré umožňujú prienik do aury človeka a umožňujú odoberanie životnej energie zaraďuje: alkohol, narkotiká, cigarety, pornografiu, nízke pudy ako napr. sex bez lásky, deštrukčnú hudbu, strach, stres a iné záležitosti, ktoré nám systém každodenne podsúva.

Pre Matrix-2001.cz preložila (c)2012 Sibrica
www.matrix-2001.cz
http://www.jupitera.sk/2012/05/vedci-odfotili-astralne-parazity.html
Paws
Paws | 27.8.2014 10:59
Zaujímavé. Len škoda, že nepíšu aj o tom, či už videli, ako sa tá entita od aury oddelí. Lebo toto je to, čo je pre nás dôležité - či si sami dokážeme zaceliť auru a vytlačiť tú cudziu energiu von, a akým spôsobom by sme to mali vykonať.
Či to funguje tak že tá energia pri nás zostáva aj vtedy, keď sme vyrovnaní a šťastní, ak sme jej už raz odkryli miesto v aure, kde sa prichytila...
neznámy
neznámy » Paws | 27.8.2014 11:33
Nebo jestli existuje vůbec někdo bez těchto astrálů. Ty světlé jsou asi žádoucí, ale ty převažovat asi u většiny obyvatelstva nebudou.:)
neznámy
neznámy » Paws | 27.8.2014 11:36
Nie, to sa dá krásne zaceliť. Prichytávajú sa, len keď je človek neúplný.
dodo41
dodo41 | 27.8.2014 22:04
vacsiu hlupost som uz davno necital -ROFL-

Diablo - Reaper of Souls! ...si zahraj, na ps4 ;)
neznámy
neznámy | 27.8.2014 22:11
I tasemnice je bozi bytost a ma pravo na existenci.
Tasemnice ktere zajima ezoterika i astralne cestuji.

Ktery koliv parazit ma myslim pravo na ezotericky zivot!!!!!!!!!!!!!


-NOSMILE-

A klobouk dolu pred optimismem tasemnice.
Tato bytost je prevaznou cast sveho zivota v "prdeli"

-NOOO-
neznámy
neznámy » dodo41 | 28.8.2014 01:11
Preco?
-NOSMILE--CONFUSED-
neznámy
neznámy | 30.8.2014 14:42
Táto téma sa dostáva k téme všetkých tém. Tieto entity sú rôzneho mimozemského a hyper-dimenzionálneho charakteru. Osobne by som ich možno necharakterizoval ako biele a čierne. Existujú rôzne entity s rôznymi zámermi. Určite súvisia so stavom fyzického tela a hlavne mysle. Tieto entity sú energetickými parazitmi, ktoré sa kŕmia energiou ľudskej duše, ktorú daná osoba stráca v nevedomosti pri vykonávaní rôznych patologických činností. Keď nemám kontrolu nad stavom svojho vedomia, kontroluje ho niečo iné. Súvisí to aj s nevedomou zložkou vedomia a jej obsahom. Resp. čo všetko je v nej potláčané - komplexy, nesplnené túžby, traumy a časti osobnosti, ktoré si nechceme pripustiť. Ide o balancovanie medzi vedomím a nevedomím. Uvedomovanie si nevedomého je vlastne vystavovanie temnoty nevedomia na svetlo vedomia.

"Človeka neosvieti tým, že si bude predstavovať bytosti zo svetla, ale tým že urobí temnotu vedomou." - C.G.Jung

Týmto spôsobom je miera prítomnosti týchto parazitov úmerná osobnému spirituálnemu vývoju človeka.
Ďalšou dimenziou tohto problému je fakt, že asi 6% populácie planéty sú rodení psychopati - ktorí sa skrývajú za masku triezvosti. Majú veľkú potrebu autoritárstva, žiadnu empatiu, žiadne porozumenie, manipulácia s inými... Títo psychopati vyzerajú ako ľudia ale definitívne ľudmi niesu. Sú to len telá - biologické stroje, ktoré sa pohybujú po planéte a slúžia ako organické portály na udržovanie chaosu a utrpenia. Napr. Bush, Obama, Netanyahu, Blair a iný vysoko postavený politici vykazujú jasné príznaky psychopatie. Keďže títo ľudia idú za svojim cieľom (doslova) cez mŕtvoly, často sa dostávajú na pozície, ktoré sú bežným ľudom "proti srsti".

Títo psychopati ovládajú svet a navodzujú hrozné podmienky pre život či už je to vojnou alebo ekonomickým monopolom. Taktiež sú tu aj "temní okultisti", pre ktorých títo psychopati pracujú. Tí manipulujú verejnou mienkou v ich prospech, cez okultné praktiky, tým že udržujú obyvateľstvo spirituálne mŕtve. Sú to vlastne satanisti, ktorí presadzujú zákon seba zachovania na úkor iných.
Taktiež sú v tom zapletené mimozemské civilizácie, ktoré majú svoju vlastnú agendu, cez ktorú nevidia ani vlády, ktoré s nimi tieto dohody uzavreli.

Tento proces manipulácie ľudskej rasy je tu už tisícročia a tieto entity spolu s ich zástupcami na tejto planéte urobia všetko preto aby nedošlo k ich odhaleniu.

"Existuje tisíce vecí, ktoré znemožňujú človeku zobudiť sa, ktoré ho držia v moci jeho snov. Ak chceme jednať vedome zo zámerom zobudiť sa, je nevyhnutné poznať podstatu síl, ktoré držia človeka v stave spánku. Ako prvé si musí uvedomiť, že spánok, v ktorom sa nachádza nieje normálny ale hypnotický spánok. Človek je hypnotizovaný a tento hypnotický stav je v ňom neustále udržiavaný a posilňovaný. Človek sa môže dovtípiť, že existujú sily, pre ktoré je užitočné a profitujúce držať človeka v tomto hypnotickom stave a znemožnovať mu vidieť pravdu a pochopiť jeho pozíciu." - G. I. Gurdjieffhttps://www.youtube.com/watch?v=F7oVwGIAYeU
neznámy
neznámy | 30.8.2014 14:48
Taktiež tento dokument UFO, Aliens and Questions of contact veľmi dobre načrtáva tento hyper-dimenzionálny fenomén.

https://www.youtube.com/watch?v=M-Ss-HIhixw
nikav
nikav | 30.8.2014 14:59
Máš moje sympatie, -THUMBSUP-, ten citát si zapisujem do Duše moderného človeka.
neznámy
neznámy | 30.8.2014 20:55
teraz citam:
Dozor a panství nad ženami je nejpřednější cíl činnosti reptiliánů, protože ženy – díky své tvůrčí, předjímavé a opatrovatelské povaze – jsou přímo napojeny na Božství a jsou proto hrozbou pro reptiliánské overlordy tohoto světa. Podrobení žen a podrobení principu ženství ... se stalo základním aspektem většiny náboženství tohoto světa.

tieto teorie ma zaujmaju ale ostava to len v spekulativnej rovine
neznámy
neznámy | 30.8.2014 20:59
napadlo ma ze jones a icke atd su len agenti daki sluziaci tej istej strane proti ktorej bojuju. vraj to tak aj je. videa alexa jonesa su robene tak pre amikov :D chce sa mi smiat ako to je hrane a umelo emotivne

myslim ze ide im o to aby systemom infomacii a dezinformacii vyvolai pocit bezmocnosti a strachu ze elita je nedosiahnutelna. pritom ak by sa ludia spojili tak by tu elitu nakopali do rici a skoncila by
neznámy
neznámy | 31.8.2014 12:02
Napadlo ťa dobre. Sú to do značnej miery disinfo agenti. Robia to asi skôr nevedome lebo nepoznajú určité súvislosti.
nikav
nikav | 31.8.2014 14:08
Môžeš mi juryno vysvetliť slovo "předjímavé"? Nenašla som ho v slovníku, dík.
neznámy
neznámy » nikav | 31.8.2014 18:38
ich wajs nicht

asi predvidave, neviem

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...