mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Cesty tela i ducha - 

Reinkarnácia

vevuska
vevuska | 7.4.2015 17:30
Aké pekné :) Ktovie či by si naše duše spomenuli, kebyže sa v tomto živote stretneme :D
vevuska
vevuska | 7.4.2015 17:34
A ešte je zaujímavé, že ma to v tomto živote dosť ťahá do Nemecka, či krajín Beneluxu. :D A akurát aj môj brat v tomto živote žil tri roky vo Frankfurte nad Mohanom a teraz už rok žije v Luxemburgu :D :) A aj kamoškine anjelske karty mi ukázali, že neostanem na Slovensku, ale že pôjdem do Nemecka či do krajín Beneluxu :)
neznámy
neznámy | 7.4.2015 22:06
Reinkarnácia v skutočnosti ani neexistuje.
Existujú telá, ktoré vytvára vedomie a ktoré zodpovedajú stupňu jeho sebauvedomenia. A k tomuto telu potom prináleží aj mentálna výbava, ktorej súčasťou môžu byť napríklad spomienky na osud iného tela, vytvoreného tým istým vedomím. A eventuálne môže vedomie vytvoriť bytosť, ktorá sa rozpomenie na úplne všetky životy, ktoré kedy boli, ako na svoje vlastné, minulé životy.
neznámy
neznámy | 7.4.2015 22:46
"Reinkarnácia v skutočnosti ani neexistuje."

A to dokazuje i tvé působení na Zvěrokruhu.
Spíš si dej název nicku "Chronicky známý"

Tvá reinkarnující mentální výbava je skutečně konstantní.


Bulisi,mulisi !!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=99G9GT0JrDw
neznámy
neznámy | 7.4.2015 23:09
Nečerti se, nebo Ti to zůstane -LOL-
Podívej, asymptota už zatopil pod kotlem ;):D
neznámy
neznámy | 8.4.2015 05:28
Keď admin ma šikanuje mazaním -SADLEY-
neznámy
neznámy | 8.4.2015 08:56
Asi nema rad na svem webu sabaty. -NOOO-

https://www.youtube.com/watch?v=m9DLpZczTO8
neznámy
neznámy » vevuska | 8.4.2015 09:11
Já mám českou,německou a rakouskou krev.Ti mí předci z Německa a Rakouska jsou ale vzdálenější ,jedná se o prababičky a pradědy.Oba mí rodiče jsou oficiálně Češi i když tata je s "příměsí" Německa a Rakouska.
nikav
nikav | 8.4.2015 09:39
A čo potom splácanie karmy z minulých životov? O mnohých som sa dozvedela, splácala som to donedávna. Môj horoskop mi odopiera užívať si to, čím som v minulosti plytvala, alebo som to nejak zneužila. Všetky tie telá patrili mojej duši, mala som aj podobné mená ako teraz /vzhľadom na dobu a zem/. Raz som sa narodila v rovnaký deň a mesiac ako teraz. -BYE-
neznámy
neznámy » nikav | 8.4.2015 14:27
Ako si sa dozvedela o splácaní karmy z minulých životov?
Čo myslíš pojmom duša?
Tvoj horoskop Ti neodopiera vôbec nič.
vevuska
vevuska | 9.4.2015 09:52
Pekne :) Ak by si robila niekedy rodokmeň, tak by ti to asi dlho trvalo :D
neznámy
neznámy | 10.4.2015 02:14
áno
neznámy
neznámy | 10.4.2015 13:34
Niekedy sa mi stane, že mám pocit , že dotyčného človeka poznám aj keď ho vlastne nepoznám. Ale úplne odhadnem aký je, možno som ho už niekedy stretla :-)

Niekedy som presvedčená, že reinkarnácia určite prebieha... ako niekto raz napísal : Niektorí ľudia sú jasným dôkazom reinkarnácie. Človek sa jednoducho nemôže stať tak hlúpym v priebehu jedného života :-) :-)
neznámy
neznámy | 10.4.2015 13:49
Mne sa to nestava s ludmi ale s miestami. Ked som niekde prvy krat v zivote uplne toto miesto poznam. Nie stale ale 2x rocne urcite. A tiez su s tym miestom spojene pocity. Prijemne alebo neprijemne. A vobec neviem preco. Tak som si povedala, ze to bude asi z minuleho zivota. A aj ked nie, dlho nad tym nepremyslam. Proste to tak je.
vevuska
vevuska | 10.4.2015 15:00
áno, aj ja to mávam. Tie pocity, keď som niekde na tzv.cudzom mieste, alebo meste, či štáte. Vtedy sa mi to občas zdá ako keby som tam už bola. A vtedy mi to tak príde, že je to z minulého života.
milan08
milan08 | 10.4.2015 15:27
ano vo forme dejavu a ako slavny moreplavec dodnes nevie plavat,hoci sa vody nebojim.
nikav
nikav | 10.4.2015 22:53
Nepoviem! A už sa ma nič nepýtaj, Ty "opytovač".-WALL-
damara
damara | 7.9.2018 11:58
Niektorí ľudia sú jasným dôkazom reinkarnácie. Človek sa jednoducho nemôže stať tak hlúpym v priebehu jedného života

veľmi dobrý výrok, páči sa mi
lak
lak » damara | 8.9.2018 06:21
-LOL-
milan08
milan08 » Putes | 8.9.2018 07:22
rodne vztahy v roznych pomerov sa opakuju!
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...