mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Cesty tela i ducha - 

Reinkarnácia

neznámy
neznámy | 3.4.2015 14:26
Zažili ste niekedy niečo, čo ste považovali za spomienku z minulého života?
neznámy
neznámy | 3.4.2015 14:26
alebo udalosť ktorá Vám potvrdila karmu?
neznámy
neznámy | 3.4.2015 15:33
Áno.
Putes
Putes | 3.4.2015 15:36
-BIGEYE-A jakou? Pochlub se-YES-
neznámy
neznámy » Putes | 3.4.2015 15:47
Nie.
neznámy
neznámy | 3.4.2015 16:07
áno
Putes
Putes | 3.4.2015 16:15
Tak se pochlub ty-FLOWER-
vevuska
vevuska | 4.4.2015 11:34
áno, ale skôr sa mi to ukazovalo vo forme živých snov.
neznámy
neznámy | 4.4.2015 20:52
Áno, vo forme sna. :)-COOL--ZZZZ-
neznámy
neznámy » vevuska | 4.4.2015 23:38
A ako si vedela, že je to spomienka z min. života a nielen sen?
neznámy
neznámy | 5.4.2015 04:38
Rovnaká otázka aj na teba- ako si vedela že je to spomienka z min.
života a nie sen ?
neznámy
neznámy | 5.4.2015 21:37
:Dsranda táto diskusia-PUH-
nie,ale stretla som jedného muža a stále som sa snažila prísť na to-odkiaľ ho poznám,bol mi veľmi známy-vedela som ,že ho poznám,tie jeho oči....potom mi prišla zvláštna myšlienka-taká tá rozsvietená žiarovka-že ho nepoznám z tohto života,ale z minulosti...ale nič viac som sa nedozvedela:)
Putes
Putes | 6.4.2015 07:01
Aha, tak možná, že to tak fakt funguje. Moc by mě to zajímalo, protože mám malou neteřinku a dozvěděla jsem se, že je do ní reinkarovaná moje maminka. Pořád přemýšlím, jak ji sem k sobě dostat, abych jí mohla ukázat pár věcí, které mi po mamince zbyly s tím, jestli ji něco zaujme a jestli to pozná.-BIGEYE-. Musím vydržet do léta, až přijede na prázdniny. Nic jiného mě zatím nenapadá-FLOWER-
neznámy
neznámy » Putes | 6.4.2015 08:52
Ako ste sa dozvedeli že sa do vašej netere reinkarnov. vaša mama ?
Putes
Putes | 6.4.2015 14:45
Dostala jsem se k tomu jak slepý k houslím, jak se říká. Vůbec jsem to nechtěla vědět, ale asi jsem se to měla dozvědět.-BIGEYE- Původně jsem totiž chtěla vědět, jestli jsem nestrávila dětství v prokletém domě. Nastěhovali jsme se v roce 1954 do pohraničí do domku po odsunutých Němcích a nikdo z nás tam nebyl šťastný. Ani rodiče a ani my děti. Slyšela jsem, že Němci prokleli své domky, které museli opustit a protože mám kamarádku, která se zabývá minulými životy, odvody přivtělených dušiček, regresí atd, tak jsem se na ni s tímto dotazem obrátila. Jak to bylo s naším domkem jsem se nedozvěděla, ale přišly mi úplně jiné a zajímavé informace.-YES- Tak jsem se dozvěděla, že moje neteř po zemřelé sestřičce má u sebe pořád svou mamku. Asi ji nechtěla pustit, protože ta má zemřelá sestra vůbec nevěděla, že by měla být někde úplně jinde. Už je odvedená do světla. Jelikož jsem kamarádce poslala fotky celé své rodiny, tak jsem se nakonec dozvěděla, že tu je i má nebožka maminka a je reinkarnovaná právě do dcery mé neteře. Byla velmi šťastná, že už je zase zpátky mezi svými. Bylo to velmi dojemné shledání, dokonce jsem si i poplakala.-CRY- Mnohokrát jsem o tomto četla a bylo to většinou v souvislosti s Indií, kde to mají lidé určitě jinak postavené. Vůbec by mi něco takového ani nenapadlo.
Tak proto jsem tak zvědavá, jak se to poznání projevilo u někoho, kdo je tu s námi na webu.-FLOWER-
vevuska
vevuska | 6.4.2015 20:15
Vedela som to preto, lebo to bolo zive akoby realny zivot az na to,ze v tomto zivote som nikdy nebola vo vazeni. A v minulom zivote som zomrela vo vazeni za niekoho ineho. Nepocitovala som nic. Nic,teda nebola v tom zlost ani hnev. :-)
neznámy
neznámy | 6.4.2015 21:46
Mě se před asi před půl rokem zdálo,že jsem na poště ,a paní za přepážkou jsem řekla,že platí mé jméno,které mám v občance,ale ,že v rodném listě mám jméno STANN ANNA MARIE(jméno jsem zřetelně viděla napsané).Na internetu jsem dohledala ,že tato slečna opravdu existovala!Psalo se tam,že se roku 1861 plavila z Evropy do USA, a bylo jí 27 let, přesně kolik jsem měla já ,když se mi to zdálo. -CONFUSED-
neznámy
neznámy | 6.4.2015 21:57
Super zážitok:)
vevuska
vevuska | 7.4.2015 10:31
No pekne.... možno sme sa stretli :) Bo ja som bola vo väzení v roku 1864, kedy som mala medzi 25 až 35 rokov :) Ale mesto neviem. Viem, len že to mohlo byť Anglicko, Francúzsko abo iná krajina. Nie Slovensko. :)
neznámy
neznámy » vevuska | 7.4.2015 16:54
Ta slečna byla Němka . Vyjízděla z Německa s manželem a malým mimčem do Baltimoru(USA)-to jsem dohledala na internetu.Tak možné by to bylo,že jsme se potkaly někdy kolem toho roku 1861
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...