mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Cesty tela i ducha - 

Opakujúce sa sny

neznámy
neznámy | 19.2.2014 10:27
Potrebujem poradiť - mám stále opakujúce sa sny so svojim bývalým. Nechápem tomu, bola medzi nami vždy taká silnejšia príťažlivosť, ale už sú to tri roky čo sme sa nevideli. Odvtedy mám úžasný vzťah, priateľa, ktorého by som nevymenila za nič na svete, a s ktorým plánujem budúcnosť. Moja situácia je dobrá, som spokojná so svojim terajším životom a nemám žiadne ťažkosti. Fakt nechápem prečo sa mi ten bývalý stále vracia, som z toho zmätená a chcem ho už raz a navždy vypustiť zo svojho života. Ako to mám urobiť, aby sa mi s ním už viac nesnívalo?
vevuska
vevuska | 19.2.2014 13:45
V takejto situacii je dobre, ked si upraces vo svojej pamati. Resp. tvoje podvedomie sa s tym este nevysporiadalo. Skus si najst min.pol hodinku cas. Zavri sa do izby, nech si sama. Zapni si prijemnu meditacnu hudbu, zavri si oci a vsetky spomienky s nim si kvazi naukladaj do skatulky a zavri. Vsetko to ostane v tvojich spomienkach, ale bude to uzatvorene a hlboko v podvedomi. Ak sa ti to nepodari hned, skusaj to dalej. Pripadne, ak mas od neho da veci fyzicky, tak aj tie zabal do skatulky a zalep paskou. Ak si ich chces nechat. No najlepsie by bolo sa tych veci zbavit...dat ich na charitu, abo do bazaru. Zalezi od toho, co su to za veci. :-)
neznámy
neznámy » vevuska | 19.2.2014 23:23
Diamantový náhrdelník -BIGEYE--LOL-
neznámy
neznámy | 20.2.2014 09:46
neznámy
neznámy » vevuska | 20.2.2014 09:47
Ďakujem za radu, skúsila som to. Túto noc to zobralo dúfam že už aj ostatné budú pokojnejšie. Čítala som že takéto opakujúce sa sny majú tendenciu nám niečo ako keby povedať,niečo čo možno robíme zle. Ale ja si z tohto jedného proste neviem zobrať niečo iné ako nevysporiadanie sa môjho vnútra.
neznámy
neznámy | 20.2.2014 09:55
Ahoj. Pozri si tuto diskusiu, možno Ti to pomôže. Niečo podobné sa mi tiež stávalo, lebo som nemala doriešené veci s bývalým, ale teraz je to už okey a mám od neho svätý pokoj :)...

http://www.zverokruh.sk/forum/ludska-dusa/preco-myslienky-prichadzaju-necakane-a-neumyselne/
vevuska
vevuska | 20.2.2014 21:08
:-)
milan08
milan08 | 5.3.2014 08:16
tiez mi byvala ex chodila casto do snov,ale jej dusa bludila a ked nevedela kudy kam tak sa chodila radit s mojou dusou,ktorym smerom sa ma uberat.vsetko to bolo na nevedomej urovni,nemysleli sme na seba aj ked sme sa rozisli nadstandartne.asi preto sa ti sniva,ze vase duse nieco riesa este.ja som ziadal arch.Rafaela aby tejto dusi pomahal aj to zabralo a navstevy prestali.
neznámy
neznámy » milan08 | 5.3.2014 15:12
No,myslím,že v tomhle případě je jedno ,kterýho archanděla požádáš,protože to je typickej příklad nevědomé mentální připoutanosti.
;)
neznámy
neznámy | 5.3.2014 23:56
Myslim,ze dokud budes chtit vypustit sveho byvaleho ze sveho zivota,tak se ti budou sny vracet.

Nedelej si nasili a nechtej ho mermomoci vypoustet.

Se svym nynejsim si nic neplanuj.Mohla bys tim planovanim zanedbat pritomnost.

S nasich zivotu nemusime nikoho raz a navzdy vypoustet.Staci jen brat nenasilne a v pohode na vedomi ze existujou jako miliony ostatnich kolem nas.


Uz ti za tveho nynejsiho pritele nekdo neco nabizel?
neznámy
neznámy | 6.3.2014 22:05
Mne podobné sny chodili do kapusty,keď som nemala ešte všetko v rámci vsťahu spracované,hoci navonok som mala a boli sme od seba roky;)
neznámy
neznámy | 7.3.2014 06:51
sranda, mne sa s mojim byvalym nikdy nesnivalo)))

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...