mesiac
Štvrtok, 24.1.2019
Meniny má Timotej
SPLN
osvetlených 87% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Cesty tela i ducha - 

Ladislav Moučka: Santini

dr. Faustroll » voltaire | 13.12.2018 20:21
rotundy jsou základem pozdějších staveb
voltaire » dr. Faustroll | 13.12.2018 21:08
rotunda kruhovy podorys klembovy strop goticka architektura monumentalne diela s vezickami sklenenymi vitrazami clenitym stropom atd a co je medzi?
dr. Faustroll » voltaire | 14.12.2018 00:07
lomený oblouk
voltaire » dr. Faustroll | 14.12.2018 05:27
v kontexte zanedbatelny detail alebo ta kniha na to odpoved nema to ze vieme ako a kto postavil urcite dielo stale obchadza najzakladnejsiu otazku akym sposobom dospel k fyzikalnym architektonickym znalostiam potrebnych k vytvoreniu takeho diela( teda ak moj informacny limit je dostacujuci "len na vybudovanie lomeneho obluku zajtra urcite nepostavim katedralu....uz)
Magnician » voltaire | 14.12.2018 13:00
-WINKIE-
dr. Faustroll » voltaire | 15.12.2018 11:41
Vy už jste tu knihu prostudoval?
voltaire » dr. Faustroll | 10.1.2019 20:27
prevod hviezdnych suradnic do architektury...mesta ako hviezdokopy znamenia aj v 3D najma za oceanom (vyznam?)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

KARMICKÁ ASTROLÓGIA – je ezoterický smer v astrológii, ktorý berie horoskop ako súhrn rôznych dispozícií nadobudnutých v minulých životoch. Laická verejnosť si však mylne myslí, že... viac »

KARDINÁLNE ZNAMENIA - sú reprezentované Baranom, Rakom, Váhami a Kozorožcom majú počiatočné body v začiatku niektorého ročného obdobia (jarná a jesenná rovnodennosť, letný a zimný... viac »

KRUTOSŤ - táto vlastnosť je typická pre ľudí s neharmonicky postaveným Marsom a Lunou v aspekte so Saturnom alebo Plutom, najčastejšie ak sa tieto prvky nachádzajú v znamení... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...