mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

ZMENY

neznámy
neznámy | 1.5.2016 22:28
Ahojte

Uz dlhsie som pozorovala tranzity na radixovu Lunu (aj direkcnu) a vsimla som si jednu vec a to taku, ze vzdy ked mi nejaka pomala planeta tvori nejaky aspekt na Lunu, vzdy sa u mna nieco "vnutorne zmeni"... V tom case skoro vzdy "pustam" zastaralé zvyky (nazory) a prichadzaju zmeny, skor take vnutorne... Niekedy pri takom tranzite mam pocit, ako keby vsetky udalosti (zalezi od planety, ktora tvori aspekt na Lunu) komunikovali iba s mojou dusou a ja ako keby som sa tomu vsetkemu len prisposobovala...

Vy ste si vsimli, ze kedy u vas nastavaju zmeny, pri akych tranzitoch a na aku planetu?
neznámy
neznámy | 1.5.2016 22:36
to by mně fakt nebavilo běhat s každou duševní změnou koukat se do horoskopu co to má znamenat. -NOOO-
neznámy
neznámy | 1.5.2016 22:41
tsssss -LOL-
neznámy
neznámy | 1.5.2016 22:44
Já mám ty změny poslední dobou pořád a furt, takže tam fakt ani nekoukám, vím, že mi tam řádí Saturn jak černá ruka a Pluto kvadrátuje sebe v radixu, Uran stále sedí na Jupiteru ve 2.domku a myslím že i Mars zaúřadoval....
Takový změny, co mám já, bys asi holka nechtěla...-NOOO-
neznámy
neznámy | 1.5.2016 23:06
No, můj život byl plný mnohdy "dramatických" změn a když se dívám do kolečka, vždycky tam pro to období "něco" najdu. Ale pokud jde o ony nejniternější změny - řekněme duše - tak tam je to jednoznačně o tranzitech Pluta. Konjunkce na světla, kvadrát na světla.
neznámy
neznámy | 1.5.2016 23:10
Prosím tě, kolik duševních změn tak za měsíc proděláš??-NOOO-
neznámy
neznámy | 2.5.2016 09:35
Niekedy pri takom tranzite mam pocit, ako keby vsetky udalosti (zalezi od planety, ktora tvori aspekt na Lunu) komunikovali iba s mojou dusou a ja ako keby som sa tomu vsetkemu len prisposobovala...



Toto je celkom trefné. Luna predstavuje podľa mňa také iracionálne nevedomé pohyby, tak to pôsobí akoby to čo sa deje, išlo z niekade mimo, hoci je to naše vlastné.
Mne momentálne prebieha kvadrát Uránu na Lunu, cítim to ako zmenu, ale to je vlastnosť Uránu.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...