mesiac
Streda, 3.6.2020
Meniny má Karolína

Astrológia a horoskopy - 

ZET 9 program

Koralina
Koralina | 9.11.2013 11:38
Ahojte, potrebujem radu od niekoho, kto používa tento program.
Sú tam dosť odlišné informácie a chcem sa naučiť ten program poriadne používať.
Viem, že mám Slnko, Neptún v 10.dome ale podla tohto programu ich mám v 9.dome.. Dátum aj čas sú správne.
Tak sa podeľte so svojimi skúsenosťami, ak máte nejaké :)
martinbd
martinbd » Koralina | 9.11.2013 12:41
ahoj, ja ho používam roky,
skontroluje si aký systém domov používaš, skús Placidus, tam kde máš Chart settings -> Houses -> daj Placidus,
Je to pochopiteľné?
martinbd
martinbd » martinbd | 9.11.2013 12:43
ešte skontroluj či máš správne nastavený letný/zimný čas ...
Event data -> +01:00 zimný čas, +02:00 letný čas
Koralina
Koralina » martinbd | 9.11.2013 13:00
Díky moc, pozriem sa na to a dám vedieť -FLOWER-
neznámy
neznámy » Koralina | 10.11.2013 01:24
neviem presne co ponuka zet9....a ci je free verzia nejako obmedzena...kazdopadne by som si overil, ci sa v nej daju pocitat sekundarne direkcie, solarne a lunarne horoskopy a ich stvrtiny, kompozit a kombin (davidson chart)....ale to maju skoro vsetky programy...ale co nemaju skoro vsetky, tak to su midpointy a hlavne ich prehladne zobrazene...a astrokartografiu....ak tam mas aj toto, tak nic zle neurobis ak pri nom zostanes:)
a ak sa smiem spytat, preco ta napriklad taky starfisher neoslovil? nieco ti tam chybalo? teda okrem prehladnejsieho zobrazenia tych midpointov...
Koralina
Koralina | 10.11.2013 02:16
Neviem rudi, mala som starfisher nejaku dobu a tusim ho mam aj este stale instalovany ale asi s tym neviem poriadne narábať, lebo sa mi to zdá strašne neprehladne alebo ja neviem :) ZET sa mi zdá v tomto prehladnejsie ale aj tak nechapem ako mi to moze ukazovat rozne údaje
neznámy
neznámy » Koralina | 10.11.2013 07:55
Musím se přiznat, že z úplně stejného důvodu nepoužívám Starfisher. Sice si myslím, že bych si zvykla, kdybych to všechno prošmejdila a denně používala, ale už roky používám ZETko a je dobré. Akorát ty midpointy a astrokartografie tam nejsou v Lite verzi.
Ohledně toho systému domu ti to MartinB píše dobře. Stačií když si spustíš program, 2x poklikáš někde na plochu, vyskočí tí okno Chart Settings, hned pod horní lištou s tímhle nápisem jsou okýnka s různými písmenky. Ty klikneš na H (jako Houses), přepne se ti to do jiného okna a hned nahoře máš systémy domů, tam si můžeš vybrat jaký systém chceš. Kdyby sis dala tranzity, tak se ti v tom okně objeví hned vedle další systém domů, který si můžeš nastavit taky po svém, tak aby se ti zobrzovaly tranzity zase v systému, ve kterém chceš.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...