mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění Slunce 20.3.2015 na 29st28m Ryb a zatm.Luny 4.4.2015 na 14st24 m Vah

neznámy
neznámy | 24.2.2015 09:35
Veľmi rada ak to bude možné, tiež ma to zaujíma a naozaj sa teším na vzájomné zdieľanie. :)
neznámy
neznámy | 24.2.2015 15:49
Nooo...zatmenie Slnka mi bude opozitovat Lilith a Pluto a kvadratovat Venusu...ale su to aspekty s dost velkym orbisom 2-4°, najtesnejsi je trigon Neptun 1°14´
Aleeee...tranzitna Lilith bude v tom okamihu uplne presne v konjunkcii s mojim ascendentom ato si myslim ze bude zaujimave asi:)

A to zatmenie luny mi bude v opozicii na moj chiron...velmi tesnej...inak nic dolezite:)
Durgadevi
Durgadevi | 15.3.2015 12:28
Když jsem měla takové zátěžové aspekty, jako Pluto na Ascendentu, tranzitní Saturn na Luně, přežila jsem to dobře, byla jsem jako znovuzrozená. Doufám, že to Zatmění Slunce, 30.března, které dělá kvadrát na mé Slunce, taky přežiji pohodově a nemusím se ničeho obávat.:D
adelaida
adelaida | 15.3.2015 15:35
Podělím se...
Zatmění Luny proběhne na mém Slunci s orbisem 1st15min.
Slunce mám dlouhodobě atakováno kvadrátem Pluta a opozicí Urana, Saturn v konjunkci na MC a Neptun...další denní konstelace jsou Mars konjunkce Mars v kvadrátu Na Lunu a Jupiter a opozicí na Merkur...budu se držet zpátky a zhluboka dýchat(jestli to pomůže :D )...jsem na to zvědavá.
dodo41
dodo41 | 15.3.2015 18:01
Zdravim Orfanikus, ukazem Vam ako u mna pri tom slniecku, padlo vam cosi do oka? Ci ako to vidite Vy, ci ktokolvek? Vdaka :)

milan08
milan08 | 16.3.2015 11:05
a radostne vstupujes do hrobu,zabudla si dodat......
milan08
milan08 | 16.3.2015 11:09
sama si si pokazila nedelne rano.zatmenia nerozhodoju o tom kto zomrie kto nie iba zvysuju sancu zomriet.nepustat si vsetko k srdcu!
neznámy
neznámy » milan08 | 16.3.2015 11:41
Zatmenia a radix nemajú s fyzickou smrťou nič spoločné.
Nepostrehol si, že to čo som písala, bol len pokus o čierny humor.
Ani nemajú nič spoločné s hromadnými katastrofami v danom čase.
Životný mílnik, križovatka, možno ťažkosti... ako píše Alla sú aj podľa mňa pravdepodobné, ale nie dané s istotou.
Na osud a život jedinca má vplyv ďaleko viac faktorov ako je nejaké zatmenie.
neznámy
neznámy | 16.3.2015 12:00
Zajímalo by mě, jestli ti, kterých se to týká vnímají nějakou změnu už teď?

Myslela jsem si, že se mě to nijak netýká, ale zasahuje to kvádrem na můj asc desc a opo lilith.... Chystám se dělat takovou čistící kůru ted' do novoluní...mohlo by to mít o to větší účinek...
neznámy
neznámy | 16.3.2015 12:05
Ja ano. :)
neznámy
neznámy | 16.3.2015 12:22
Můžu se zeptat,jakou očistnou kůru chystáš?
neznámy
neznámy | 16.3.2015 12:52
Tak, ja budem mať 20. trigón na neptún a asi pred štyrmi týždňami som neplánovane, tak nejak intuitívne úplne vyradila škroby a cukry zo stravy, je to náročné, čo to robí s mojim telom, vzhľadom k mojim dlhotrvajúcim tráviacim a alergickým problémom, tak uvidím, ako sa to celé vykryštalizuje. Mám tam aj nejaké tranzity, tak sa nechám prekvapiť, či to bude len nejaký ďalší x-tý pokus -omyl, alebo nie.
neznámy
neznámy | 16.3.2015 13:41
Jako asi nijak zvláštní očista.
Už jsem začala vlastně před měsícem, že jsem úplně vypustila alkohol, kávu a omezila cukr a mléčné výrobky, koření. A hlavně jsem si čistila ledviny ledvinovým čajem z medvědice asi 3 týdny. Zvýšený příjem vody.
No a teď chci dle možností což nevím jak zvládnu přejít aspoň do toho pátku na ovoce a zeleninu a přidat k tomu večer -což zvládnu x) solné koupele (do vany 2-3 kg mořské soli) plus pití levandulového čaje (bylo mi doporučeno).
neznámy
neznámy | 16.3.2015 14:46
Tak to držím palce*
U mě to začalo nemocí a mám k tomu zase transit neptuna.
neznámy
neznámy | 16.3.2015 14:47
Taky*
Dogi
Dogi | 16.3.2015 15:46
Ano, zmeny vnímam a aj očakávam. Minimálne na časť vecí, na ktoré poukazuje môj horoskop počas zatmenia sú veci, ku ktorým sa schyľuje už pár mesiacov anedochádza k tomu sama...ja na tých zmenách pracujem :-). Mne prebehne pri MC v trigóne s natálnou Lunou a Saturnom na Asc, kam sa mi posúva aj direkčná Venuša a zároveň bude tvoriť aj trigón na tranzitný Saturn, ktorý je tiež samozrejme v trigóne na natálny Saturn s Lunou.
U partnera je to horšie, má tam dosť ťažké napäťové aspekty (ešte šťastie, že direkčne to má výborné)...ale keď sa na jeho tranzity a do toho zatmenie pozriem z odstupu, je to logické vzhľadom na to, že prechádza totálnym prepólovaním osobnosti...transformáciou na viacerých úrovniach osobnosti a života. Verím, že to zvládne, hoci to má náročné. Aj u neho to teda vzhľadom na situáciu nie je nič, čo by ma zatiaľ prekvapovalo pretože na zmene aj on usilovne pracuje v posledných mesiacoch, akurát to má ťažšie ako ja. U mňa sa dá povedať, že zúročujem predchádzajúce obdobie a to, čo som už dosiahla, resp. plody svojej predchádzajúcej práce do pozitívnej zmeny, čo ale neznamená, že mi padne do lona len tak.
Možno zatmenie ešte prekvapenia a nejaké zmeny prinesie, ale zatiaľ to vnímam tak, že tá udalosť v našich horoskopoch skôr podčiarkuje zlomové obdobie, ktoré máme v nejakej oblasti obaja. našu dcéru zatmenie na osobnej úrovni neovplyvňuje.
Mimochodom, trochu to v poslednej dobe študujem a ani napäťové aspekty neznamenajú, že sa musí stať tragédia, ale dávajú udalostiam podstatne viac energie ako aspekty harmonické. Ono to závisí od toho, ako človek žije a ako spracováva veci, resp. zmeny, ktoré sú nevyhnutné pre ďalší vývoj. Občas to samozrejme môže poukazovať aj na nehody, príp. aj smrť, ale to sú zrejme skôr občasné záležitosti a tam to musí aj celkový horoskop naznačovať...nemyslím si, že by k tomu stačilo len zatmenie. A pokiaľ ide o orbis, pomerne dosť veľká skupina astrológov sa prikláňa pri zatmeniach k orbisu do 3 stupňov voči osobným planétam, Ascendentu a MC.
adelaida
adelaida | 16.3.2015 22:36
http://www.kaduceus.cz/online/astrologie/308/mysticke-zatmeni-luny-fakta-myty-a-predpovedi.aspx

http://www.kaduceus.cz/online/astrologie/75/co-cekat-od-zatmeni-slunce-a-mesice.aspx

Zajímavé čtení k tématu i když staršího data, vztažené k zatměním, která již proběhla. Jsou tam i draci... jak asyrská legenda, tak obrázky.
adelaida
adelaida | 16.3.2015 22:43
Fyzicky mám pocit napětí, oheň uvnitř těla. Nevím jak to popsat, jako tření, kmitání a z toho vznikající teplo.
neznámy
neznámy | 17.3.2015 14:32
Ha! Rituální koupel v soli?-THUMBSUP-
Levanduli jsem zkoušela pít jednou,jako prevenci migrény.Bylo mi z ní akorát -PUKEY-,tak držím palce,ať to dáš.:)
neznámy
neznámy » adelaida | 17.3.2015 15:56
Zaujímavé čítanie, ďakujem. :)
Už len necelé tri dni do zatmenia.
Ja mám stále intenzívnejší pocit, že to bude mýlnik života, stále viac a viac cítim, že v sebe uzatváram staré záležitosti, ktoré som nevedela dlhodobo riešiť.
A keď píšem staré, tak naozaj veľmi staré, lebo ide o vnútornú zmenu vo mne.
Mám pocit, že sa mi otvára cesta dopredu a nepotrebujem sa už ohliadať na tú, ktorou som bola.
Toto je také v posledných dňoch výrazné.
Čo sa z toho vyvinie ďalej...uvidí sa. -COOL-
Stránka:
< 2 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...