mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění Slunce 20.3.2015 na 29st28m Ryb a zatm.Luny 4.4.2015 na 14st24 m Vah

Dogi
Dogi | 23.2.2015 11:42
Ďakujem sokrates...tvoje slová ma veľmi povzbudili, vyjadril si čo aj ja cítim a prežívam :-). Aj u nás je tento rok zlomový vo vzťahu a táto téma sa rieši a bude riešiť...je to jasné z tranzitov aj z direkcií oboch a aj reálne sa to deje. Ja viem, že o tom bude aj toto zatmenie...vyvažovanie...buď, alebo. Ten proces už začal. To ako to dopadne, záleží len na nás, je to naše rozhodnutie, presne toto som povedala svojmu partnerovi. Harmónia a stabilita v rodine je dôležitá a to je aj môj cieľ a to o čo usilujem a pre čo som už aj musela prehodnotiť niektoré svoje postoje, prístup, názory a aj obetovať časť zo svojich osobných cieľov. Súhlasím s tým, že je to vec vnútorného nastavenia, resp.prebudenia a rozhodnutia.
Držím palce :-)
Dogi
Dogi | 23.2.2015 11:46
Presne tento uhoľ pohľadu na astrológiu v širšom a aj spoločenskom kontexte mi chýba. Mám sa veľa ešte čo učiť. Toto vnímam ako rozdiel medzi amatérskym nadšencom a astrológom.
dodo41
dodo41 | 23.2.2015 11:58
Normalne ved, musime nieco bohom obetovat, najskor ritualne zarezem sliepku, alebo zajaca, odrieknem magicke formulky a pokropim sa krvou. Poprosim o odpustenie a osvietenie a vykadim priestor okolo seba.

No a potom to supnem na smotanu, plus viedenske knedliky a dalsi den je za nami...
neznámy
neznámy » dodo41 | 23.2.2015 12:03
Ale bolo by ísť pri tom k nejakým megalitom ráno na svitaní jarného bodu.
Myslím, že takí starovekí Peržania, Sumeri, či Kelti by boli dosť vydesení zatmením v takýto deň.
Možno by tiež kadili v kadibudke od strachu, že sa bohovia hnevajú. -SAD-
neznámy
neznámy » Dogi | 23.2.2015 12:14
myslím, že z objektívneho pohľadu toho čo obidvaja nevieme je takmer rovnako veľa
dodo41
dodo41 | 23.2.2015 12:17
Hat, bude to koniec, no zaroven zaciatok. Pre vela ludi. U mna do do opozicie na Pluto. Opozicie su zaludne vzdy, aspon u mna, akesi vyvrcholenie - bud vrcholne dobre, alebo cele zle. No a Plutak, Slnko, Luna... Tak som, s prepacenim, kurva zvedavy. Potom ti poviem, alebo aj nie :)

Ale myslime pozitivne, ze? -SHAME-
neznámy
neznámy » dodo41 | 23.2.2015 12:18
pri slnku a lune si treba uvedomiť jednu dôležitú vec. ak ide o orbisy, tak aspekty ktoré vrhajú majú oveľa väčší orbis. veď len samoté slnko, alebo luna zaberajú na oblohe pol stupňa!
neznámy
neznámy » Dogi | 23.2.2015 12:21
zatmenie 2 st. od MC ho určite zachytí. ak po tom dátume niečo vypozoruješ, daj vedieť ;)
neznámy
neznámy » dodo41 | 23.2.2015 12:22
Ako inak. :)
Slnko v radixe mám v aspekte na 6 planét a teraz bude na ňom zatmenie.
Ak to prežijem, tiež dám vedieť, čo a ako a čo.
Dogi
Dogi | 23.2.2015 12:34
Ja som to tu najprv nechcela písať a prieť sa o tom orbise 1 st., ale aj si myslím, že mi to na to MC pôsobí. pretože v realite sa to už deje od začiatku roka :-). Totižto po tom, ako som sa musela pozrieť realite do očí a prehodnotiť svoj prístup vo vzťahu a rozhodla sa vnútorne, začala som hľadať riešenie problému môjho partnera. No a riešenie som našla a ak to pôjde, zmení to aj moje smerovanie aj v oblasti povolania. To, či mi to vyšlo a je to reálne zistím až v septembri...
Inak, v poslednej dobe prehodnocujem svoj prístup k orbisom. Pretože už dlhodobejšie cítim, že všeobecne a bežne prijímané orbisy sú mi často pritesné a cítim aj oveľa širšie orbisy v realite a aj vo svojom radixe.
neznámy
neznámy | 23.2.2015 12:42
Malo by sa to skôr týkať dôležitých mužov - manžela alebo otca.
A Slnko je v radixe v ktorom dome?
neznámy
neznámy | 23.2.2015 12:49
Otec už nežije.
Slnko mám v prvom dome.
neznámy
neznámy | 23.2.2015 14:11
Pokud máš takové krásné triny na Slunce v radixu a současně na sobě i makáš,
tak jsi dítě štěstěny.

Když ty direkce jsou rozporuplné/ harm i dish./ snažil bych se neriskovat,
neprovokovat okolí,asi hodně meditovat snažit se harmonizovat sebe - to jsou
přesně ty" dobré rady",podle kterých je velmi těžké se řídit,to víme všichni.
Četl jsem,že u těch zatmění je pomoc duchovních bytostí méně v dosahu,
proti normálnímu stavu.Ani jsem nevěděl,kolik lidí se obrací o pomoc k andělům.-FLOWER--COOL--BLUSH-

O progresích,nebo direkcích jsem mluvil proto,že jsou nejúčinnější,
samozřejmě zatmění zasahuje vše co je v té době na obloze i tranzity a
solary / jako stopnuté tranzity/.
neznámy
neznámy | 23.2.2015 15:59
Ďakuje za odpoveď.
"Četl jsem,že u těch zatmění je pomoc duchovních bytostí méně v dosahu,
proti normálnímu stavu."
To je prvá vec, ktorá ma v súvislosti so zatmením naozaj zarmútila ak je to tak. -SADLEY-
Cítiť sa spojená so svetom, ktorý ma prevyšuje, je pre mňa absolútne podstatné.
Samota v tomto zmysle je pre mňa ako strata zmyslu bytia.
No čo už. Všetko zlé je na niečo dobré. -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 23.2.2015 16:23
"Cítiť sa spojená so svetom, ktorý ma prevyšuje" .... prečo prevyšuje? Veď sme jeho súčasťou neoddeliteľnou...či v živote, či po smrti....ako to kto nazve. Nie?
neznámy
neznámy | 23.2.2015 16:26
Som iba človek a cítim pokoru. :)
neznámy
neznámy | 23.2.2015 18:52
neviem kto na to prišiel, ale to je podľa mňa nezmysel. to či k nám prídu vyššie bytosti, alebo či nás vníma Boh, to všetko závisí od nás. čím viac veríme v Boha, tým bližšie je Boh pri nás. a keď pomyslíme na anjelov a poprosíme ich o prítomnosť, neexistuje bariéra v čase a priestore. v skutočnosti sme len vedomie a ak nemáme bariéry fyzického tela, teleportujeme sa rýchlosťou myšlienky a komunikujeme myšlienkou.
neznámy
neznámy | 23.2.2015 19:36
Možno :)
neznámy
neznámy | 24.2.2015 08:55
Chtěl jsem poprosit všechny kolegy,u kterých se následujích měsících zatmění
v jejich životech,nebo v životech lidí v jejich okolí projeví,zdali se můžou s námi
o tyto vzácné poznatky pak podělit.Bývá to velmi dobrý studijní materiál.-PUH-:)-ROFL-

Samozřejmě jen pokud budete mít chuť sdělovat své soukromí.
neznámy
neznámy | 24.2.2015 09:30
Já určitě podám "hlášení z cest po záp. Evropě", pokud se něco mimořádného bude dít...:D
Stránka:
< 1 2 3 4 5 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...