mesiac
Sobota, 30.3.2024
Meniny má Vieroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění měsíce 4.6.2012

neznámy
neznámy | 27.4.2012 00:04
Ardente, ja astrologii nerozumiem, ale na 15.jún si spomínam z iného dôvodu ako zatmenie a to pre jeden nepríjemný zážitok, ktorému predchádzalo už predošlých 5 čudných dní. O aké zatmenie sa tu jedná ? U mňa bolo riadne temno teda ..
neznámy
neznámy | 27.4.2012 01:20
išlo o úplné zatmenie mesiaca,ktoré nastáva raz za 18rokov,slnko na južnom uzly a luna na severnom uzly..
neznámy
neznámy | 23.5.2012 17:07
Tak na mém webu mi napsal jeden astrolog do diskuze toto:

Prstencové zatmění Slunce 20. 5. 12 se projevilo silnějším zemětřesení v Itálii a Bulharsku. Vznikl citlivý bod který může i po měsících důsledkem aktivace planet se stát aktivní a zapůsobit.
Další zatmění Měsíce bude o úplňku 4. 6. 12 na 14 st. blíženců.
Na konci roku 13. 11. 12 bude úplné zatmění Slunce 21.57 st. štíra.
Toto poslední se mi vůbec nelíbí přímo stojí v krku hada, a uzel na hlavě ďábelské hvězdy.

Uzly jsou karmické body. Vždy doprovází místa zatmění.
Zatmění obecně způsobují silný náhlý extrémní posun ve vývoji. Jde o mohutné síly - tzv. hadí sílu. Doprovázejí - způsobují všechny mimořádné a nejzávažnější události, tím že uvolňují náhle síly planet nebo citlivých bodů jako povodeň vzhledem k postavení hvězd u lidí, věcí, států, atd.


Takže nemusí jít nutně o negativní věc, když víme, že hvězdy jsou jen kanály pro vracející se karmu... žel v dnešní době mají lidé ke sklizni převážně zlo, které neustále zasévali.
neznámy
neznámy | 23.5.2012 18:33
Co povídá Ing. Richard Stříbrný:


Názory na zatmění se u různých astrologických autorit rozchází od katastrofických vizí až k výrokům, že to je v podstatě pozitivně působící vesmírný jev. Pravda je jako obvykle někde uprostřed a podle aforismů klasické astrologie ovlivní osudy pouze těch států a pozemských lokalit, kde je viditelné a dojde k němu na stupni ekliptiky, který je pro daný stát citlivý – je např. obsazen Sluncem, Lunou či Ascendentem ( vycházejícím bodem ). A totéž se dá říci o jednotlivcích… Podle mého názoru je zatmění testem karmy jak jednotlivců tak celých národů. Jestliže je konkrétní zrozenec mravně silný a duchovně vyspělý, tak nemusí mít z ničeho strach a i když mu zatmění padne na nějakou osobní planetu, na vycházející či na kulminující bod horoskopu, tak to pro něj specificky nepřinese žádnou pohromu, ba naopak to může odblokovat jeho zábrany a akceleruje jeho cestu k velkým úspěchům na poli duchovním, uměleckém i světském.
neznámy
neznámy | 23.5.2012 19:06
na podzim budou dvě zatmění to první 13.11. bude na mém uranu a tou dobou budu mít mars na ascendentu a lilith na slunci, takže jsem zvědavá, budu pozorovat co mi to přinese...
hned na to 28.11. bude částečné měsíce a to budu mít přesně na mé ose slunce měsíc...tou dobou stále zůstává na mém slunci lilith a přibyde tam jupiter (retrográdní) tou dobou bude pluto/mars v konj a saturn/venuše v konj...vznikne tzv boží prst....na mé slunce ukazuje (respektive pro všechny na lilith v konj s jupiterem...

mno...očekávám, že mi kdyžtak někdo hodí včasné info, že bych ještě stihla evakuovat planetu :D
neznámy
neznámy | 23.5.2012 19:20
Říkáš na Uranu? -LOL- ... pokračování pana Stříbrného:

Velmi dobře to ukázal ve své Knize zatmění David Ovason. Dva příklady za všechny. Ludwig van Beethoven po určitém zatmění v citlivém bodě svého horoskopu započal tvořit svá nejslavnější díla díky nimž se stal nesmrtelným a na straně druhé je to např. Richard Speck, který dva měsíce po zatmění Luny na jeho Uranu v nativním horoskopu postřílel v roce 1966 v Chicagu 8 zdravotních sester. V prvním případě se z duše Beethovenovy řinuly tóny nadčasově krásné hudby a v případě druhém se uvolnila stavidla temným karmickým silám, které vnesly do mnoha životů hrůzu a bolest…

celý článek: http://www.stribrny.cz/strib.clanek.php?clID=1339


Článek je sice o zatměních v roce 2011, ale ta obecná charakteristika zatmění je dobrá.
neznámy
neznámy | 28.5.2012 13:18
škoda, že nenapsal i o zatměních v roce 2012 ; ) budu pátrat...

jen posílám odkaz na stránky kde jsou články o minulých zatměních slunce
http://www.astroinspirace.cz/category/zatmeni-slunce/

a měsíce
http://www.astroinspirace.cz/category/zatmeni-luny/

třeba tam přibude pro tebe nějaká zajímavost...má tam občas zajímavé postřehy...
neznámy
neznámy | 28.5.2012 15:06
Taky budu mít 4.6. zatemněnou lunu na uranu, v těsné opozici na nativní severní uzel. Pak ještě tranzitní severní uzel v těsné konjunkci k venuši na MC, + dlouhodobě pluto konj. nativní slunce ve 12 domku, saturn konj. nativní mars v 8 domku.


Poznamenávám si datum a hodinu do notýsku a taky jsem moc zvědavá, co se bude dít :D
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...