mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

Zatmění měsíce 4.6.2012

neznámy
neznámy | 21.4.2012 23:31
Neví někdo alespoň stručně jak se vykládá zatmění měsíce, když jako tranzit zasáhne v radixu nějaký bod?
Zatmění onoho 4.6.2012 bude měsíc na 14 stupni ve střelci a tam mám já severní uzel v desátém domě.
neznámy
neznámy | 22.4.2012 18:05
Ahoj Namchane, ráda Tě vidím.

Nejspíš nejsem ten pravý člověk, co by Ti na to přesně odpověděl - nikdy jsem neměla tendence se tranzitním horoskopům moc věnovat (a beztak v tom nakonec máš větší praxi než já), ale zaujalo mě to...

Není ono to nakonec tak, že v dnešní astrologii se tomu zatmění pro individuální horoskopy nepřikládá až takový význam? Středověký astrolog by to určitě řešil - tehdy ten jev musel mít na všechny kolektivně dost děsivý emotivní dopad.
V současnosti vnímám, že se tomu úplňku přisuzuje spíš už jenom takový romantičtější přídech vyjímečné chvilky...
Nebude to pro tranzity moc rychlá záležitost??

Ale napadlo mě, že z hlediska symbolického jazyka by to na těch pár chvilek mohlo třeba vypovídat takto:
- emotivnější moment, kdy na Tebe víc může dolehnout chybějící rodina nebo ženský prvek na Tvé cestě...
- nebo Tě chviličku zamrzí, že to, co se snažíš dělat, nebude vypadat moc populárně pro davy...

Podle mně by ses tím neměl zas nějak moc zbytečně zabývat. Ale až se třeba budeš koukat na to zatmění, tak zrovna Ty si s úsměvem připomeneš, odkud že a kam se ta Tvoje duše ubírá... A že to není cesta zrovna většinová? No a? ;-)
Měj se pěkně!
neznámy
neznámy | 22.4.2012 22:22
Zatmění měsíce viditelné z České republiky bude v roce 2012 myslím pouze jedno,a to 28 listopadu v roce 2012 - polostínové při východu měsíce.
neznámy
neznámy | 22.4.2012 22:40
-LOL- Človeče ty sa vyznáš ..-YES--LOL--THUMBSUP--FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.4.2012 22:53
Třeba kolega nemá uzel v domě v České republice.-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 22.4.2012 23:00
Já nevim, jak Ty, ale já si dělam uzel zásadně na kapesníku :-))
neznámy
neznámy | 22.4.2012 23:03
Tak já už dávno né.Naposledy jsem se u toho pořezal kapesníkem-NOOO-


...neodbočuj z tématu prosím.Řešíme tu uzel v Namchanovém domě.-WINKIE-
neznámy
neznámy | 22.4.2012 23:12
Když já to jinak neumim, kor když se f těch uzlech nevyznam -CRY-
neznámy
neznámy | 23.4.2012 01:04
-LOL- Možno by poradil Radim Uzel -LOL--KISS--FLOWER-
neznámy
neznámy | 23.4.2012 14:22
Ahoj

"Ale až se třeba budeš koukat na to zatmění, tak zrovna Ty si s úsměvem připomeneš, odkud že a kam se ta Tvoje duše ubírá..."


Jsem tak na to koukal a ono stejně nepůjde poznat či to byl vliv..tedy pokud nějaký významný bude. Protože zároveň s tím zatměním mám i tranzit severní uzel mi bere do konjunkce Neptuna (Neptun v radixu je v konjunkci s MC tudíž má vliv) a Uran mi teď bude brát do trigonu také onoho Neptuna.
neznámy
neznámy | 23.4.2012 14:42
Ahoj Pavle,

....nevím,jestli nemám Tvá data špatně,ale dle toho co mám,tak je neptun 7, Mc 8,ale uzel bude v červnu na 4 střelce...ale CHiron bude přecházet kvadrát Mc a saturn opozit Chirona-na to se mrkni..

-WINKIE-a koukám,že mám o stupen svého marse na Tvém uzlu,tak jsem mrkla na synastrii a/navím,jestli jsi ji někdy viděl?/-YAWNEE- :D to je "rachota"
neznámy
neznámy | 23.4.2012 14:47
No ten uzel tam je teď no...-LOL- tak v červnu bude dál...ale ten Uran do trigonu na Neptuna ten bude delší dobu asi působit a vlastně potom vezme i MC do trigonu po tom Neptunu.
neznámy
neznámy | 23.4.2012 22:07
Klobouk dolů teda! Čumim na ty vaše chytrý věty s UreaNayal jak nefalšovaná husa do fláše:D-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 24.4.2012 08:55
Ten Chiron....vůbec jsem ho nepoužíval pro tranzity.Teď jsem na to koukl. Myslíš, že ta kvadratura od Chirona může dělat problémy tomu trigonu Urana na MC a Neptun?
neznámy
neznámy | 24.4.2012 14:03
Já s CHironem, až tak mnoho zkušeností,abych z toho mohla něco vyvodit také nemám a osobně neznám nikoho,kdo má R CHirona ve 2 dome,takže-spíš jen budu spekulovat....2/8 dům je hodně energická polarita a máš CHirona v beranu a ted je tranzintně v 1d- a navíc saturn z 8 d je ted v konjunktu s uranem a pak bude v opozitu na CHirona a uran v trinu na MC,neptun=takže by se z toho dalo usuzovat na to,že pokud máš nějaký projekt,kde se pokoušíš prosadit svůj hodnotový systém,tak by tam mohlo dojít min k nějaké nespokojenosti,nepo/do/rozumění a pod...možná,že pokud je ten vliv urana příliš energický,tak saturn a chiron to oddálí,zbrzdí,nebo něco podobného-ale opravdu pouze spekuluji,takže to neber,jako nějakou bernou minci...
neznámy
neznámy | 24.4.2012 15:21
Tož,možná by to chtělo tu flašu otočit-podívat se jí na dno a pak se přidat do moudré diskuze-YAWNEE--YES-..to pak ze sebe člověk vydoluje i to o čem neměl tušení,že v něm je -COOL-
neznámy
neznámy | 25.4.2012 02:14
nepriaznivé pre domy(4.,10.),kde sa nachádzajú uzly..
neznámy
neznámy | 25.4.2012 09:21
Proč?
neznámy
neznámy | 25.4.2012 10:03
V jedné knize od Julia a Derek Parkerovi sice nepíší výklad zatmění na severním uzlu, ale píši něco o 10.domě...a sice shrnuto: možné změny. Také je můj uzel poměrně blízko MC a o tom tam také píší, že v důsledku tohoto zatmění, nastanou změny....
neznámy
neznámy | 25.4.2012 10:45
ano zmeny,ale asi nie priaznivé...píšem z vlastnej skúsenosti,minulý rok,nastalo zatmenie 15.júna myslím to bolo,na stupeň aj minutu presne na mojich uzloch,sev.blížencoch vo 8.a juž.v strelcovi v 2.dome,zmeny prišli ale nie priaznivé,pre domy v ktorých mám uzly...
a celkovo,zatmenie nieje dobré znamenie.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...