mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

vysledok skusky

lara.incerta | 22.10.2017 19:45
Co myslite, da sa podla tranzitov predpokladat niekolko tyzdnov ocakavany vysledok skusky? Mal by prist v priebehu buduceho/dalsieho tyzdna a velmi rozmyslam, ci mam nejaky zachytny bod na kladny/negativny vysledok... dakujem ^^
diké » lara.incerta | 23.10.2017 10:57
Čítať z hviezd nieje zase tak ľahké, no sleduj tranzitný jupiter a saturn:)...
lara.incerta » diké | 23.10.2017 15:08
do konca novembra mam slnko v 6. dome, jupiter trine sun mam od 21. do 30. oktobra a od 1. novembra do 10. novembra mam jupiter square jupiter; od januara 2018 do septembra 2018 mam jupiter conjuncts descendant... najneskor do 31.10. sa dozviem, ci som zvladla poslednu skusku a tym ukoncila skolu, ale netusim, ci to dava nejaky zachytny bod...
martinbd » lara.incerta | 24.10.2017 11:47
na toto je lepšie použiť horárnu astrológiu, tá dáva konkrétnejšie odpovede.
Ale pomocou horoskopu narodenia sa tiež dá niečo zistiť, spomínam si, že som mal disharmonické vplyvy do 9. domu, čo je dom štúdií, keď sa mi nepodarilo spraviť všetky štátnice a musel som jednu opakovať. Takže celkom určite je potrebné sledovať 9. dome, planéty v ňom, a jeho vládcu ako sú aspektované cez tranzity, direkcie a ako to vyzerá v solárnom horoskop, asi by som preskúmal 9. dom solárneho horoskopu.
Ale nečudoval by som sa, keby nejaká pomalá planéta robila aspekt na hlavnú os, lebo to môže byť životný predel. A potom sa dajú požiť aj iné predikčné techniky ako firdaria, profekcie. Každopádne aj iné domy a planéty môžu hrať dôležitú úlohu pri posúdení tejto záležitosti, treba skúmať horoskop ako celok.
Johanna » martinbd | 24.10.2017 12:23
ďakujem za návod :)
milan08 » lara.incerta | 10.11.2017 08:13
to vsetko zavisi iba od tvojej preipravenosti na skusky,
milan08 » lara.incerta | 15.5.2018 07:02
ako sa naucis taky bude vysledok,hviezdy o tom nerozhoduju.
Johanna » martinbd | 15.5.2018 10:22
ahoj , môj syn má 9 dom v znamení škorpióna a vládca je Pluto , má tam planetu Jupiter . Zaujímal by ma váš názor na jeho štúdium ...ďakujem
mpg » Johanna | 15.5.2018 11:42
Veľa záleží aké aspekty ten Jupiter tvorí a do ktorých domov.
Johanna » mpg | 15.5.2018 12:12
Aspekty Jupitera
kvadratura Slunce (8°46’, Aplikační) /Slnko 6 dom /
kvadratura Ascendent (0°08’, Aplikační)
mpg » Johanna | 15.5.2018 13:08
Keď by sa to bralo tak, že IX. dom predstavuje vyššie vzdelanie, tak on pravdepodobne bude študovať, tie kvadratúry sú nie príjemné, ale tlačia k akčnosti.
Tiež to môže naznačovať pobyt v zahraničí.
A vládcu IX. domu - Pluto má v ktorom dome?
Johanna » mpg | 15.5.2018 13:42
Pluto má v 8 dome
mpg » Johanna | 15.5.2018 14:37
Takže by to vyššie štúdium mohol súvisieť s témami VIII. domu - cudzie zdroje, záležitosti okolo smrti, záujem o veci medzi zemou a nebom a ďalšie.
Ešte by sa dalo niečo zistiť zo VI. domu, X domu a celého horoskopu.
Johanna » mpg | 16.5.2018 08:46
6.dům ve znamení Raka (Vládce - Luna)
Vládce 6.domu (Luna) v 4.domě
Planety v 6.domě
Slunce
Venuše

10.dům ve znamení Střelce (Vládce - Jupiter)
Vládce 10.domu (Jupiter) v 9.domě
Planety v 10.domě
V domě se nevyskytuje žádná planeta.
mpg » Johanna | 16.5.2018 10:51
Podľa Slnka v VI.dome (do tohto domu sa sústreďuje najviac energie) by mohol pracovať v práci, kde sú nadriadení a podriadení (nie samostatne).
Venuša v VI. dome obyčajne môže zvýšiť obľúbenosť medzi nimi (hlavne ak tam nie sú nejaké nepriaznivé aspekty).
Slnko v VI. dome má vplyv aj na zdravotný stav, tam by kvadrát na Jupiter do IX. domu mohol naznačovať aj to, že by si mal vybrať vyššie štúdium alebo pobyt v zahraničí s ohľadom na svoj zdravotný stav, aby ho to nepreťažovalo.
Ten VI.dom je výraznejší ako X.
Johanna » mpg | 16.5.2018 11:31
študuje históriu a angličtinu ... dúfam , že to úspešne zvládne
ďakujem krásne , zhruba to sedí to zahraničie pasuje aj k histórii aj cudziemu jazyku...

tak už chápem prečo ja som obľúbená u bezdomovcov a kriminálnikov :) lebo mám Slnko v 12 dome :)
mpg » Johanna | 17.5.2018 07:52
Obľúbený je v tom dome, kde má Venušu, kde má Slnko tam nasmeruje najviac energie. Ešte sa tá Venuša v VI. dome môže prejavovať aj tak, že tá osoba je priam zaľúbená do svojej každodennej práce - uprednostňuje ju pred inými oblasťami.
Na tom je tiež niečo, že ženy, ktoré majú Slnko v XII. dome priťahujú tých mužov,
ktorí tento dom predstavujú. Napr. aj Madonna mala Slnko v XII. dome a vlastne tí muži neboli na jej úrovni, alebo ešte lepší príklad Iveta Bartošová - to sú muži skôr mínusový.
Johanna » mpg | 17.5.2018 09:09
Ďakujem krásne, to by som bola veľmi rada keby ho po štúdiu práca napĺňala a bol šťastný....Slnko a Venušu ma v tesnej konjukcii. Slnko 27°14’ Venuša 27°10’....

ja tam okrem Slnka mám aj Lunu ,Merkur, Pluto... a aj keby pri mne bol dav ľudí presne viem komu sa taký mínusový človek či už bezdomovec, cigan prihovorí :) mám s tým veľký problém, lebo na jednej strane chcem pomoct a na druhej strane nechcem byt vyuzivana ...
mpg » Johanna | 17.5.2018 12:04
Ak by boli dobré aspekty na Slnko, tak sa to nemusí až tak veľmi silno prejavovať,
alebo aj tranzity pomalých planét, ktoré trvajú dosť dlho to zmiernia.
Tá opatrnosť pri kontakte s takými ľudmi je veľmi potrebná, minule som pozerala Súdnu sieň a bol tam príbeh ako mladá učiteľka z MŠ(z nášho mesta) verila, že láskou a dobrým prístupom zmení svojho priateľa, ktorý bral drogy, ale sa jej to nepodarilo, dopadlo to veľmi zle.
Johanna » mpg | 17.5.2018 12:48
veď to je to, že niekedy pomoc topiacemu znamená utopenie záchrancu :)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Tibetské spievajúce misy a misky - eshop a informácie
E-shop špecializovaný na tibetské spievajúce misy, bohatý výber kvalitných himalájskych tepaných mís všetkých...

horoskophoroskophoroskop Problémy s komunikáciou a ťažkopádne myslenie prinesie časté nedorozumenia. Počítajte aj so zdržaním pri presune osôb (napr. na cestách), či informácií. Držte si odstup pred rafinovanými osobami. Nič dôležité nepodpisujte!!!

STÁLOSŤ - je typická pre ľudí s prevahou fixných (Býk, Lev, Škorpión, Vodnár), prípadne zemských znamení (Kozorožec, Býk, Panna) a s dominantným Saturnom. Každopádne človek... viac »

VEKTOROVÝ HOROSKOP - alebo inak nazývaný aj Kompozitný horoskop (kompozit), je vzťahový horoskop, kde sa počet stupňov planét a hrotov domov v obidvoch horoskopoch sčíta a súčet sa delí... viac »

APLIKATÍVNA ASTROLÓGIA - je názov pre astrológiu, ktorá sa používa ako pomocná metóda v ďalšom obore (napr. v medicíne, mágii, psychológii...). viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...