mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Vládci domu v konjunkci

neznámy | 5.7.2012 01:26
Právě se zamýšlím nad tím, jestli konjunkce dvou planet, které jsou zároveň i vládci některých domů... jestli tato konjunkce spojuje nějak význam oněch domu. Abych byl konkretní, tak třeba jedna z mých konjunkci je Merkur a Luna v osmém domě. Merkur je vládcem čtvrtého a pátého domu a Luna je vládcem šestého domu.
Znamená tedy konjunkce těchto planet spojeni domova, bydlení (4.dům) s práci a zaměstnáním (6.dům)?
neznámy | 5.7.2012 20:36
Pozrela som sa ako to mám ja, či niečo nájdem, čo by potvrdilo tvoju teóriu.
Mám dve konjunkcie. Luna/Jupiter v Rakovi. Luna- 5.dom, Jupiter 5.alebo 6.dom /je na hrote medzi nimi/. No a obom domom vládne Rak, teda vládca je Luna.
Znamenalo by to, že zábava a práca by mali byť 2v1. -LOL-
Ale nie, moja práca nie je ani zábavná ani kreatívna. -SAD-

Druhú konjunkciu tvoria Slnko/Saturn, Slnko v Rybách, Saturn v Baranovi, v 1,dome.
Slnko vládne 7.domu a Saturn 11. a 12.domu.
Ako spojiť 7.dom a 12.dom v spoločnom význame? Že by tak, že cez vzťahy s inými 7.dom,mám možnosť nájsť Boha 12.dom?

Mimochodom, stále mi akosi uniká význam 11.domu, nemám tam nijakú planétu a poviem to rovno, nerozumiem mu. -CONFUSED-
neznámy | 6.7.2012 18:37
no tak urcite spojenie tam je, ale tradicnym sposobom uz dlhsie nepracujem, lebo sa mi neosvedcilo...takze ci budes vykonavat pracu z domova alebo ci bude mat nieco spolocne so intimitou, tak to neviem...ja by som si skor tuto konstelaciu vykladal asi tak, ze v tomto zivote budu tvoje tvoje hlboke vnutorne prezitky (4.dom) pevne spojene (konjunkcia) s potrebou sebareflexie a sebanapravy (6.dom) a ci sa to uskotocni vyssie spominanym sposobom alebo nejako inak, tak to je uz na tvojej slobodnej vole...
neznámy | 6.7.2012 19:32
Chmm,
no já mám ve 4. domě ve střeli konjunkci vládců 5. a 6. domu (saturna a urana) - propojení tvořivosti a introspekce/sbereflexe? No to by u mě asi docela sedělo - maluju - je to pro mě prostředek vyrovnávání se s emocemi, jakýsi katalizítor...

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

TRIGON - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 120°, čiže sú od seba v tupom uhle. Je charakterizovaný číslom 3, takže predstavuje expanziu,... viac »

INDIVIDUALIZMUS - je častý u ľudí, ktorý majú prevahu astrologických prvkov na východe (teda hlavne ak je zhluk planét okolo Ascendentu). K ďalším faktorom podporujúcim tento povahový... viac »

FINÁLNY DISPOZITOR - je jednou z metód nájdenia planéty v horoskope, ktorá bude mať na život jedinca kľúčový alebo inak dôležitý význam. V podstate týmto finálnym dispozitorom sú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...