mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

uzly v aspekte na ASC-DESC os

vandalka | 22.3.2015 18:52
Ahojte,
ak sa to tu uz rozoberalo, tak sa ospravedlnujem..ale neviem najst.

Mate nejake skusenosti s tranzitom juzneho uzlu v konj s descendentom, cize severneho v konj s ascendentom? O co tu kraca?

Dakujem -FLOWER-
Dogi » vandalka | 23.3.2015 03:53
Ahoj. Keď prechádza Sev.uzol 1.domom a nakoniec Asc, človek rieši vlastnú identitu cez vzťahy s inými ľuďmi. Ak máš v živote vzťahy, ktoré už nie sú k prospechu, môže dochádzať k zmenám. Navonok to nemusí byť hneď v tom čase vidieť, ale deje sa to.
Mala som tento tranxit pred 15.rokmi a keďže mám Asc v Rakovi, dialo sa to vo vzťahu k mojej rodine. Vtedy som si to ešte neuvedomovala, ale tým, že som začala hájiť viac svoje vlastné záujmy a svoje práva (veci, ktoré boli v môj neprospech), začala nová etapa v mojich vzťahoch, čo následne ovlpyvnilo nie len vnímanie seba, ale aj moje ďalšie smetovanie...odštartovalo to novú fáza života. V soláre toho roku mám Sev.uzol a aj IC na natálnom Asc. Pozri sa, kde máš Asc s tranzitným Sev.uzlom v soláre...napovie ti to, kde sa to bude diať.
martinbd » vandalka | 23.3.2015 07:46
Ono, ja by som to bral s určitou rezervou. Ide o to, že uzly aj ASC sú body, nie planéty. Stretol som sa s názorom, že body len prijímajú aspekty, ale ich nevysielajú. Ale kto vie, možno ešte niekto napíše svoju skúsenosť, mne to ešte na ASC nedorazilo, ale aj prechody uzlov cez planéty sú nevýrazné.
neznámy » vandalka | 23.3.2015 08:03
Pre pár mesiacmi som mala tranzit Severného uzla s Descendentom a nič sa nedialo. V soláre bolo postavenie Sev.uzla iné a nijak nesúviselo so solárnym Descendentom. Solárny Desc. tam nie je ani nijak aspektovaný. Preto asi žiadna zmena.
jana799 » vandalka | 23.3.2015 09:21
Tak já nevím, jestli body jen přijímají aspekty, každopádně, když mi šel Severní Uzel přesně přes MC, tak jsem poprvé otěhotněla. Což ale není odpověď na tvoji otázku..-COOL-:)
Dogi | 23.3.2015 11:25
Mne keď išiel Sev.uzol cez Asc, bol na Asc spolu s Ic aj v soláre. Minulý rok prešiel Sev.uzol cez Asc jednému človeku, ktorého údaje mám k dispozícii. V soláre mal Sev.uzol spolu s MC na Asc. Došlo k zmenám vzťahov v rodine a aj v pracovných.
Ono je to pre mňa aj logické, že ak Sev.uzol prejde cez Asc a nie je ten proces zdôraznený inými tranzitmi, solárom, alebo sa nič nedeje v direkciách, nedeje sa nič významné...:-)
neznámy » vandalka | 24.3.2015 15:08
Ahoj, tak ja mám tento rok v solári solárny Asc. v konj. so solárnym Severným uzlom a naopak zasa solárny Desc. v konj. so solárnym Južným uzlom. Navyše mám ešte solárny Urán v konj. s tým solár. Desc. a Južným uzlom a viaže sa to celé na natívny 12. dom. Udalosti, čo sa mi stali v súvislosti s týmto postavením presne zodpovedajú tomu rozloženiu planét a prvkov v solári. Stretla som niekoho za veľmi zvláštnych okolnosti, celé to malo podtón tajného a platonického vzťahu, pol roka sme sa vlastne vôbec ani nevideli a nemali možnosť vidieť a postupne sa to transformuje do inej roviny. Myslím, že ten Južný a Severný uzol v akomkoľvek postavení, či už v solári v tranzitoch al. sekundárnych direkciách, vypovedá o tzv. osudových udalostiach prípadne karmických záležitostiach a človek im nemá možnosť vyhnúť sa.
Ja mám navyše aj v sekundárnych direkciách, direktívny Desc. v konj. s direktívnym Južným uzlom a Uránom, takže táto téma si ma v podstate viac krát opakuje. Nuž asi je to osud a osud je vo hviezdach. :)

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

EXIL PLANÉTY - je pozícia planéty v znamení protiľahlom oproti domicilu. Iný názov pre toto postavenie je detriment alebo sa hovorí, že planéta je „zničená“. Takto umiestnené... viac »

ZODIAKOVÉ SIGNATÚRY - sú vzťahy znamení zverokruhu k rôznym javom, predmetom, miestam a podobne. Úzko súvisia s ďalšími okultnými disciplínami (napr. mágia, alchýmia). viac »

CHLADNÉ SILY - je termín pochádzajúci z védskej astrológie, ktorý označuje osem síl, pri ktorých často dochádza k nečakanému ochladeniu podnebia. Tieto chladné sily vznikajú... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...