mesiac
Pondelok, 18.12.2017
Meniny má Sláva
NOV
osvetlených 0% mesiaca
mesiac v znamení kozorožca
meno: heslo:

sila myšlienky
fórum Láska a vzťahy
18.12.2017 14:55 belial

Hudba, která vás nabíjí, líbí se vám nebo...
fórum Hudba a filmy
18.12.2017 14:42 gustavz

Krása
fórum Vlastná tvorba
18.12.2017 09:58 voltaire

tanec
fórum Príroda a zmysly
18.12.2017 08:36 Suea

Astrológia a horoskopy - 

Urán opozícia Slnko - tranzit

ariela33331 » marcie | 25.5.2016 20:35
ja som niečo našla...možno trošku objasní....mňa teraz čaka Urán trigón Slnko...tiež som zedavá
Jehle

Uran/Slunce Jak osvobodit své Já

Nyní se můžeš odpoutat od svého Já a nalézt svou skutečnou individualitu. Nemusíš se chovat hned potřeštěně, abys dal světu najevo svou vnitřní nezávislost. Uvědom si, do jaé míry chcš a můžeš být svobodný člověk. Bud' samostatnější a neboj se projevovat i své nekonvenční vlastnosti.

Dokážeš-li využít možností, jež nabízí tento transit, poznáš to podle toho, že

- využiješ možnosti stát se jiným člověkem;

- zbavíš pout i ty části své osobnosti, které jsi dosud neprojevoval;

- nezapíráš svou individualitu.

Nedokážeš-li využít možností, jež nabízí tento transit, poznáš to podle toho,

- se považuješ za výstředníka;

- zoufale se snažíš být někým jiným, než jsi;

- děláš ze sebe blázna, protože tě nic nového nenapadá.
marcie » ariela33331 | 26.5.2016 08:33
ďakujem pekne (Jehleho mám rada) - je to výstižný popis toho, čo momentálne prežívam ... chvíľami mám chuť robiť bláznivé veci, ale na druhej strane celkom jasne vnímam, že prišiel čas stať sa viac sama sebou ... takže konečne pomaly zaraďujem do života napr. kreatívnu tvorbu ... :)-FLOWER-
neznámy » marcie | 26.5.2016 15:01
čoveče my máme zaujímavú synastriu, na tvojej opo na osi MC IC mám Merkur a Slnko, ty Mas merkur na mojej opo na osi asc, uran- dsc,venusa......

Mám uran práve na slnku,, a tvoja veta "jasné vnímam, že prišiel čas štát sa viac sama sebou" mi príde vystizna, u mňa uran zároveň tvorí trigon na Saturn pri MC a Neptun, on sa ten Uran ešte vráti i k tvojej Lune (môjmu Mernkuru) a kým definitivne odidide zo Slnka, mal by sa k tomu tranzitu pridať trigon na Neptun na môj Uran(a tvoj Merkur)
Tak to tak vidím na dlhý ale prijemny proces a s tym trigonom ku koncu u teba je tá kreativna tvorba asi dobrý smer.... :)
marcie | 26.5.2016 15:06
ďakujem, cítim to tak, že prichádza čas, aby som začala robiť veci, čo som dávno chcela ... nemyslím tým nejaké bláznivosti (i keď chystám sa aj na tie - koncert Hozier), mám pocit, že práve tento tranzit mi dá k tomu potrebnú energiu (+ saturn v 5.dome nezbytnú disciplínu) ... -FLOWER-
Adriana 72 » ariela33331 | 12.10.2017 16:44
a aku skusenost máte s uranom konjukcia slnko? ďakujem :-)
LILKA » marcie | 12.10.2017 20:07
Jak hodnotíš urana na slunce za ty čtyři měsíce, mě začal tranzit ted´v kvadrátu a pokazilo se nám zničehonic auto, odtáhli nám ho, tak nevím zda to zapadá do tohoto tranzitu, taky musíme "nuceně" dělat v bytě úpravy, nechtěla jsem až na jaře-CRY-
LILKA » Adriana 72 | 12.10.2017 20:09
Měl ho syn, cítil více nervozitu a napětí, začal více běhat a jezdit na kole, ulevilo se mu:)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy kozoroh_91 horoskopy josephine horoskopy restaw horoskopy gabo1710 horoskopy Airam horoskopy Leschly horoskopy vlada1104 horoskopy Ellis1 horoskopy nicholson horoskopy Platenka horoskopy Zanianius horoskopy Thc

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Astrologické konzultácie a písomné vypracovanie
Ponúkam výklad horoskopov, výklad osobného horoskopu, horoskopu na 12 mesiacov dopredu a iné. Horoskopy viem...

horoskophoroskophoroskop Mrzutá, ponurá atmosféra sa zakráda do duší, čo nemusí priať zábavám a spoločenským akciám. Tento čas ubíja nehu a citlivosť, preto najmä riešenie rodinných nezrovnalostí odložte na neskoršie.

horoskophoroskophoroskop Badať útlm životnej sily, čo mnohým prinesie zdravotné komplikácie a únavu. Vyniknúť a presadiť sa (hlavne pre direktívne osoby) počas týchto okamžikov bude ťažšie. Pri jednania na úradoch a s autoritami rátajte s prieťahmi a zdržaním.

horoskophoroskophoroskop Medzi ľuďmi pocítite viac priateľských gest a láskavosti, čím dokážete ľahšie nadviazať nové kontakty. Chuť baviť sa a vychutnávať si život praje všetkým spoločenským akciám. Potešte svoje zmysly umením, či dobrým jedlom.

Škola / Akadémia Miesto, kde sa učíme, zdokonaľujeme, rozvíjame sa a rastieme. Vo snoch môže mať dva významy, ktoré sú závislé od toho, či do školy ešte chodíme alebo sme školu už... viac »

Kufor / Batožina Predstavuje bremeno, či ťarchu v podobe našich nevedomých potrieb, závislostí a zvykov, ktorých sa nechceme alebo nemôžeme vzdať ani pri rôznych životných zmenách. V... viac »

Hríby / Huby / Huba Predstavujú veci, ktoré prichádzajú rýchlo a rovnako rýchlo miznú preč. Môžu byť synonymum pre bleskové potešenie, či rast, kde však hrozí nebezpečenstvo otravy... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...