mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Urán opozícia Slnko - tranzit

ariela33331 » marcie | 25.5.2016 20:35
ja som niečo našla...možno trošku objasní....mňa teraz čaka Urán trigón Slnko...tiež som zedavá
Jehle

Uran/Slunce Jak osvobodit své Já

Nyní se můžeš odpoutat od svého Já a nalézt svou skutečnou individualitu. Nemusíš se chovat hned potřeštěně, abys dal světu najevo svou vnitřní nezávislost. Uvědom si, do jaé míry chcš a můžeš být svobodný člověk. Bud' samostatnější a neboj se projevovat i své nekonvenční vlastnosti.

Dokážeš-li využít možností, jež nabízí tento transit, poznáš to podle toho, že

- využiješ možnosti stát se jiným člověkem;

- zbavíš pout i ty části své osobnosti, které jsi dosud neprojevoval;

- nezapíráš svou individualitu.

Nedokážeš-li využít možností, jež nabízí tento transit, poznáš to podle toho,

- se považuješ za výstředníka;

- zoufale se snažíš být někým jiným, než jsi;

- děláš ze sebe blázna, protože tě nic nového nenapadá.
marcie » ariela33331 | 26.5.2016 08:33
ďakujem pekne (Jehleho mám rada) - je to výstižný popis toho, čo momentálne prežívam ... chvíľami mám chuť robiť bláznivé veci, ale na druhej strane celkom jasne vnímam, že prišiel čas stať sa viac sama sebou ... takže konečne pomaly zaraďujem do života napr. kreatívnu tvorbu ... :)-FLOWER-
neznámy » marcie | 26.5.2016 15:01
čoveče my máme zaujímavú synastriu, na tvojej opo na osi MC IC mám Merkur a Slnko, ty Mas merkur na mojej opo na osi asc, uran- dsc,venusa......

Mám uran práve na slnku,, a tvoja veta "jasné vnímam, že prišiel čas štát sa viac sama sebou" mi príde vystizna, u mňa uran zároveň tvorí trigon na Saturn pri MC a Neptun, on sa ten Uran ešte vráti i k tvojej Lune (môjmu Mernkuru) a kým definitivne odidide zo Slnka, mal by sa k tomu tranzitu pridať trigon na Neptun na môj Uran(a tvoj Merkur)
Tak to tak vidím na dlhý ale prijemny proces a s tym trigonom ku koncu u teba je tá kreativna tvorba asi dobrý smer.... :)
marcie | 26.5.2016 15:06
ďakujem, cítim to tak, že prichádza čas, aby som začala robiť veci, čo som dávno chcela ... nemyslím tým nejaké bláznivosti (i keď chystám sa aj na tie - koncert Hozier), mám pocit, že práve tento tranzit mi dá k tomu potrebnú energiu (+ saturn v 5.dome nezbytnú disciplínu) ... -FLOWER-
Adriana 72 » ariela33331 | 12.10.2017 16:44
a aku skusenost máte s uranom konjukcia slnko? ďakujem :-)
LILKA » marcie | 12.10.2017 20:07
Jak hodnotíš urana na slunce za ty čtyři měsíce, mě začal tranzit ted´v kvadrátu a pokazilo se nám zničehonic auto, odtáhli nám ho, tak nevím zda to zapadá do tohoto tranzitu, taky musíme "nuceně" dělat v bytě úpravy, nechtěla jsem až na jaře-CRY-
LILKA » Adriana 72 | 12.10.2017 20:09
Měl ho syn, cítil více nervozitu a napětí, začal více běhat a jezdit na kole, ulevilo se mu:)
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Veselá, povznášajúca nálada by mala zdobiť spoločnosť, preto výborný čas na zorganizovanie rôznych skupinových akcií (napr. aj čo potrebujú podporu verejnosti). Komplikácie v rodine, či kolektíve riešte práve teraz.

horoskophoroskophoroskop Momentálne je omnoho viac osôb náchylných k milostnému alebo k zmyslovému poblúzneniu. Pri nákupoch a nadväzovaní kontaktov nedajte na vonkajší efekt, pretože pri týchto situáciách si môžete obsah príliš idealizovať.

Upír Tento záhadný tvor je aktívny v noci, živý sa ľudskou krvou a spáva v hrobke. Už samotná symbolika napovedá, že sa jedná o našu tieňovú stránku, ktorú počas bieleho... viac »

Diabol / Démon / Satan Typický predstaviteľ nášho psychologického tieňa. Predstavuje všetko zlé, odporné a desivé v nás samých, čoho sa bojíme a čo v sebe potlačujeme. V astrológii je... viac »

Cintorín / Hrob / Hrobka Miesto posledného odpočinku, ktoré oznamuje definitívne ukončenie jedného cyklu a začiatok nového. Vo snoch je teda znamením pochovania a zbavenia sa určitých svojich... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...