mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

svetove metropoly
fórum Voľný pokec
23.03.2018 19:10 rudi

Stará láska nehrdzavie
fórum Láska a vzťahy
23.03.2018 18:38 voltaire

Vaše naj citáty
fórum Ľudská duša
23.03.2018 15:48 habibti

Internetové "vojny"
fórum Voľný pokec
23.03.2018 11:35 Boen

Astrológia a horoskopy - 

Urán opozícia Slnko - tranzit

marcie | 19.5.2016 15:16
Práve mi začal tento tranzit a úprimne povedané, trochu sa obávam, že čo pod jeho vplyvom "vyvediem" ... aké máte skúsenosti s týmto tranzitom vy? ďakujem
Vodnářka » marcie | 19.5.2016 15:26
Tak už ti musel dělat opozici na ascendent, tak to jsi nějak vyváděla?:)

Já osobně mám zkušenost z opozicí na Slunko u mého muže. Má ho ve Lvu a v konjukci s Uranem a když byl Uran ve Vodnáři (šel mu pátým domem) a dělal mu na tyto planety opozici, začal fakt "blbnout"...no a když tak nad tím přemýšlím, tak pak už vlastně blbnout nikdy nepřestal....takže důsledek je, že přestal býti mým mužem...-LOL-
asi tááák.....-YES-
neznámy » marcie | 19.5.2016 16:11
Mne sa v období prvej opozície narodila dcérka, v priebehu druhej som ešte bola na MD (Slnko v 5. dome).

Ten "uránsky" vplyv som nejako zvlášť nepociťovala. Podľa mňa sila transsaturnských planét na osobné záleží hlavne od toho, či máš v radixe medzi nimi vzťah.
marcie » Vodnářka | 19.5.2016 16:30
práveže nie, teraz som to spätne pozerala ... ale momentálne ten tranzit pociťujem veľmi silno, možno preto, že urán je ešte stále blízko MC ... :)
marcie | 19.5.2016 16:33
práve som písala, že tú opozíciu na ascendent si nepamätám, asi to bude z toho dôvodu, ako si písala ... teraz to cítim, že niečo "buchne" - najmä čo sa týka práce, lebo tam som ustrnula a zakonzervovala sa ...;)
Vodnářka » marcie | 19.5.2016 21:21
Tak Uran vždy rozmetá to co je už nefunční, přežité a přijde něco lepší, nové...těš se...;)
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 08:09
teším sa a dúfam, že to prežijem !!! ;)
Vodnářka » marcie | 20.5.2016 08:33
:)...jasně, myslím, že jsou daleko horší tranzity, např. od Pluta, nebo od Saturna na Lunu (mám za sebou a přežila jsem -LOL-)
Uran je prostě o změnách, které se nám zezačátku nemusí líbit, ale posléze zjistíme, že nám přinesly užitek....-FLOWER-
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 08:44
no práve, mám aj kvadrát pluta na lunu a už sa tam objavuje aj kvadrát pluta na slnko + pluto v 6.dome .... idem ešte pozrieť saturna ...;) takže saturn v trigone na lunu a v kvadráte na venušu ... no v každom prípade je mi jasné, že zmeny musia nastať a v podstate sa na ne teším :)
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 08:53
ďakujem :) inak ten uran sa u mňa prejavuje napr. tak, že sa mi páči Hozier - v živote sa mi nepáčili chlapi s dlhými vlasmi, tak sa na tom smejem, ale keď bude mať nablízku koncert, tak pôjdem -LOL--BYE-
DVG » marcie | 20.5.2016 08:55
som musela googlit, ze co je to za exot :)
Vodnářka » marcie | 20.5.2016 09:03
Tak to ses trefila -LOL-...nemáš spíš tranzit od Neptuna? Já mám Neptuna na Venuši už 2.rokem a taky se mi najednou začaly líbit ty nemožný neptunovský typy:)

Tohohle chlapíka momentálně "žeru" :D (kámošky si ťukají na čelo)

https://www.youtube.com/watch?v=7gphiFVVtUI
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 09:09
no ten je tiež dobrý, i keď hozier mi príde viac martický :), ale máš pravdu mám neptún opozícia venuša a venuša opozícia neptún - tak určite aj to v tom bude, ale tie dlhé vlasy mi symbolizujú slobodu a originalitu - už som povedala mafapovi, že si musí nechať narásť dlhé vlasy ... :D-LOL-
Vodnářka » marcie | 20.5.2016 09:16
-LOL-....a co on na to?

Estas je Býk s Marsem v Rybách (já mám jak jsem již zmínila v Rybách Venuši, takže mne by utáhl na vařený nudli...-YES-)
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 09:22
aha, tak ten mars v rybách to robí, že tak na mňa pôsobí ... no uvidím, či sa mi podarí mafapa "spracovať" - má dobré vlasy - husté a pevné, tak by to mohlo byť dobré, i keď si ho neviem predstaviť s dlhými vlasmi ! :D-LOL-
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 09:31
tak som pozrela Hoziera, akurát že čas je neznámy - má mars vo vodnárovi plus pluto v škorpiónovi v konjunkcii s lilith ... celkovo prevahu vody, aj keď neviem, či sa to dá brať vieryhodne, keď je čas neznámy ... inak je narodený 17. ako ja a tvar horoskopu má tiež vedro ...
Vodnářka » marcie | 20.5.2016 09:39
Estas je narozen 24.dubna 1975, čas taky nevím, ale má Venuši v opozici na Neptun, takže ty umělecké sklony tam prostě jsou, no. Já miluju hudbu, takže mne to dost bere.-YES-

https://www.youtube.com/watch?v=E0l50z-5RHw
marcie » Vodnářka | 20.5.2016 09:46
je dobrý a vidno, že sa vie aj rozohniť ... tak si tu možno viacerí ťukajú na čelo, že "staré" baby sa zbláznili -BIGEYE--LOL-
Vodnářka » marcie | 20.5.2016 09:50
-LOL-...však věk je jenom číslo...my vzdušňáci jsme duchem stále mladí....navíc já mám Lunu v Blížencích "for ever young"-LOL-, mně nikdo nehádá, tolik co mi je...:)
a kámoška mi říká "uragán"....-ROFL-, prý mám zpomalit...-LOL-
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop V medziľudských vzťahoch častejšie dochádza k manipulácii v snahe získať väčšiu moc. V erotike stúpne záujem o prekračovanie tabu, čím sa zvýši aktivita rôznych deviantov a zvrhlíkov. Sklony k extrémnym emocionálnym prejavom.

horoskophoroskophoroskop Ľudia si budú chcieť dokazovať svoju silu a dôležitosť, čo u mnohých rozprúdi hnev a agresivitu. Všeobecne teraz každý háklivejšie reaguje na svoje ego, preto nebezpečenstvo konfliktov. Pri zanietenosti možnosť zranenia.

horoskophoroskophoroskop Zvýšenie estetické cítenie prispeje k väčšej spokojnosti pri nákupoch, či návšteve kultúrnych akcií a kozmetických salónov. Umocnená túžba po nežnostiach a zábave bude priať všetkým milostným, rodinným a spoločenským záležitostiam.

Diabol / Démon / Satan Typický predstaviteľ nášho psychologického tieňa. Predstavuje všetko zlé, odporné a desivé v nás samých, čoho sa bojíme a čo v sebe potlačujeme. V astrológii je... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Rozvod / Rozchod Rozorvaný duševný stav, strach, zmätok, pokus o nezávislosť. Jedná sa o neželané rozdelenie mužského a ženského princípu, rozumu a emócií, o pretrhnutie harmónie tela... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...