mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Uran kvadratura: severny a juzny uzol

dodo41 | 20.10.2017 13:17
Velmi malicko informacii ohladne juzneho a severneho uzla som nasiel na nete ci v knihach. Ako by sa tymto bodom ludia zamerne vyhybali...o com vypovedaju? A co tak Uranska kvadratura na tieto body, ako ste ju pocitovali, co ste mali tu cest ju prezit?

Mam ich v 5ke a 11ke.... tak vobec netusim ze co, tusim presne 30teho tento mesiac bude exaktna...

Ak mate cosi k tymto bodom ci tranzitom na tieto body v radixe, sem s tym :) dik.
zajo » dodo41 | 20.10.2017 22:47
uf 2002 som mala tu cest ale to je veeelmi davno mlatila somnou puberta v tedy nic vynimocne :) mna by tiez tie uzly zaujimali ale teda ako tak sledujem tranzity na ne nepocitujem teda co som tak sledovala spatne dolezite udalosti alebo teda pamatne tak uzly tych obdobiach neboli aspektovane :)pre mna co sa tyka tranzitov na uzly zanedbatelne ale tak mozno niekto ma inu skusenost:)a mozno nie a preto sa im teda aj ludia vyhybaju-PUH-
vsade sa pise ze severny ukazuje kam ideme a juzny odkial no mne na juznom sedi v native saturn tak sa asi do severneho nedostanem no-PUH- severny mam v 12.dome a prinom ej ha bod stastia ha a kvader od marsu tiez asi na uzitok nieje :D
rudi » dodo41 | 23.10.2017 09:48
nedavno som pisal vyklady pre konstelaciu uzly kvader uran... tak vyklad uran kvader uzly bude asi nieco podobne...

UZLY kvadrát, opozícia URAN
Okolitý svet a ľudia v ňom, môžu teraz pôsobiť tak, že môžu brzdiť, či blokovať vašu individualitu, jedinečnosť, nezávislosť a flexibilitu. Možno sa dostanete do kontaktu s niečím, čo má väzby na vašu dávnu minulosť a čo môže mať súvis s vašimi originalitou, nespútanosťou, či so schopnosťou experimentovať a robiť náhle zmeny. Tento kontakt vás môže rozčarovať, čo však môže pôsobiť ako impulz, aby ste si uvedomili svoj potenciál v prekračovaní hraníc, či v schopnosti tolerovať odlišnosti alebo iných prekvapovať. Dajte si pozor na nepredvídateľnosť, unáhlenosť a na prehnanú túžbu po slobode a originalite, aby blízke okolie neabsorbovalo tieto vlastnosti, čo by ste mohli neskôr ľutovať.
dodo41 » rudi | 23.10.2017 10:41
Dik Rudi, no myslim to opacne, Uran kvadrat oba uzly.

dik, d.
zajo » rudi | 23.10.2017 14:57
Kde ty na tie vyklady chodis?-ROLL-
Adriana 72 » dodo41 | 23.10.2017 17:36
aj mna to zaujima,...u mna bude tranzitovat uran v 1 dome kvadrat severny uzol v 10 dome, od mája 2018 a zdrzi sa tam pekne dlho...:-)
chelsea87 » dodo41 | 23.10.2017 20:53
Ja som mala kvadraturu od Uranu na severny uzol v '95, takze ani spominat sa neoplati. Ale aktualne mam konjunkciu. A na zahranicnych forach som zistila, ze konjunkcia Uranu a sev uzla prinasa pekne obdobie, kedy clovek zisti, co skutocne chce robit, kam patri. Vsetci dotycni na toto obdobie spominaju velmi pekne. Ja mam tiez fajn obdobie, na ktore budem s usmevom spominat.
Takze kvadratura by mohla byt o niecom podobnom.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele.... viac »

Kôň / Kone Tento živelný tvor predstavuje silu (aj sexuálnu), zdatnosť, vytrvalosť, ušľachtilosť a mužnosť. A zo zvieracej ríše je podľa mnohých mytológií najbližšie k človekovi.... viac »

Nevesta Predstavuje štádium života, kedy sa z dievčaťa (Venuša) stáva žena (Luna). V tomto prípade sa jedná o ženský aspekt osobnosti (o animu), ktorý prechádza určitými... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...