mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Astrológia a horoskopy - 

Tranzity Saturna

neznámy
neznámy » ruzinka | 5.11.2014 19:29
Ja si na povzbudenie pozriem tranzity dopredu a ak tam nájdem niečo optimistické,viem približne dátum,kedy bude lepšie a teším sa-SHAME-
neznámy
neznámy » ruzinka | 5.11.2014 19:56
Mám za sebou saturn kv. merkur a mars no uff..... a budu mít chvíli saturn trigon slunce, tak snad příjde nějaká uléva, alespoň na chvíli, čeká mne ještě saturnská opozice z 8d do 2d a saturn konj. neptun z 8d do 8d, no doufám, že vše zvládnu.....
ruzinka
ruzinka | 6.11.2014 11:01
Já mám teď právě všechny ty kvadratury a opozice najednou a bojím se, co ještě přijde -SAD- Už teď to stojí za prd a to to má být ještě horší? -NOOO-
neznámy
neznámy | 6.11.2014 12:11
Ja som sa len tak letmo pozrela na november 2013... Mala som - Urán v opozícii s Merkúrom, Pluto v kvadratúre s Merkúrom, Pluto v opozícii s Jupiterom, Urán v kvadratúre s Neptúnom, Urán v kvadratúre s Jupiterom, Pluto v konjunkcii s Neptúnom, Saturn v konjunkcii s Plutom, Jupiter v kvadratúre s Medium Coeli, Saturn v polokvadratúre s Marsom, Urán v kvadratúre s Midpointom Slnko/Luna, Pluto v opozícii s Midpointom Slnko/Luna ... A to som kukala iba na november -LOL-... Netreba si predstavovat tie najhorsie veci a myslienkami vytvarat katastrofalnu buducnost... Vsetko sa da zvladnut bez vaznejsich komplikacii...
ruzinka
ruzinka | 6.11.2014 17:06
No, vzhledem k tomu, že už teď jsem bez práce, bez peněz a po rozchodu s přítelem, tak už nejsem zrovna největší optimistka..
Dogi
Dogi » ruzinka | 6.11.2014 19:53
Na astrológii je okrem iného dobré aj to, že keď máš fakt ťažké obdobie, vieš že skončí a príde opäť lepší čas. Držím palce :-).
neznámy
neznámy » ruzinka | 6.11.2014 21:13
Chapem ta... A na vlastnej kozi viem, ze mysliet optimisticky v tazkom zivotnom obdobi nie je najjednoduchsie...
Ale "veci" sa hybu kazdy den... Uvidis za chvilu bude lepsie...
ruzinka
ruzinka | 7.11.2014 13:49
Díky :) Taky doufám, že brzo bude líp ;)
neznámy
neznámy » ruzinka | 8.11.2014 01:07
ahoj aj ja mam velmi zle obdobie, ale nejak som sa naucila taketo fazy emocne neprezivat je to tazke ale obavy , strach zle nalady vobec nepomozu su to zbytocne pocity skus byt vesela a nechaj vsetko bezat nech sa to vyšusti a rob si male radosti.:)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...