mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Tranzity Saturna

ruzinka
ruzinka | 17.10.2014 20:39
Zdravím,
poslední dobou se mi všechno nějak hroutí. Rozešla jsem se s přítelem, vypadá to na odchod z nové práce a jsem rozhádaná s rodiči (hlavně s otcem). Myslíte, že to může být tranzity Saturna? Na zverokruhu mi horoskop ukazuje Saturn v kvadratuře s Merkurem, ale na jiných stránkách k tomu mám přidaný i Saturn v kvadratuře s Měsícem..tak nevím, které z horoskopů mají pravdu..

Nemáte zkušenosti s tím, jak se tranzity Saturna projevují? Mám ho v horoskopu dost výrazný a už teď se toho celkem děsím :D Co můžu čekat?

Narodila jsem se 6.3.1989 v 7:30, souřadnice: 48° 56' N 16° 44' E
neznámy
neznámy » ruzinka | 17.10.2014 21:14
Ahoj.
Mas tam toho trochu viac... Pozrela som si to len tak zbezne...
Nie som si ista, ale myslim si, ze za tvoj momentalny stav moze hlavne Pluto v konjunkcii so Saturnom a Neptunom a mozno Neptun v konjunkcii s Midpointom Slnko/Luna...
neznámy
neznámy » ruzinka | 17.10.2014 22:19
Ahoj, tak já při pátku večer taky na to mrkla jenom jedním okem - a máš pravdu, pokud je čas narození správně, jde ti kvadrátem Saturn jak na Merkura, tak na Lunu ve Vodnáři, což může způsobovat tu rozmrzelost, i deprese, pocity osamění, nikdo mne nechápe,.... problémy v komunikaci....ale co mne udeřilo do očí hned - ty máš asc. Berana a přechází ti přes něj Uran - nyní je momentálně retrográdní, tak to vypadá, že působí na asc. již déle a působit ještě bude. To jsou vždycky velké změny v životě (tam bych možná viděla ten rozchod s přítelem a odchod z práce...)Nicméně, ať se nám to vždy zezačátku zdá hrozné a k nepřežití, Uran boří většinou to co je staré, přežité, nefunkční, tak, aby mohlo vzniknout něco nového, lepšího. A navíc ti dělá kvadráty na Neptuna se Satrunem do 10.d.
Myslím, že je zde spousta lepších astrologů, kteří ti to doplní, příp. mne opraví.
A neboj - zase bude lépe-FLOWER-
neznámy
neznámy » ruzinka | 17.10.2014 22:28
Ještě koukám, jak psala "hvězdička" přede mnou, že ti fakt tranzitní Pluto sedí na nativním Uranu, který máš v 10.d. (kariéra, práce), navíc v konjunkci s Neptunem a Saturnem - tak to se asi odrazilo v té pracovní oblasti a taky 10. dům může být dům rodičů (otce) - ta rozhádanost?.....navíc tranzitní Saturn ti jde sedmým domem, kde máš své nativní Pluto (takže ty změny ve vztahu, uvědomění si něčeho), .....no věřím, že nemáš dobré období, ale jsi mladá - bude líp.:)
neznámy
neznámy » ruzinka | 17.10.2014 22:50
tiez mam vyrazny saturn a obavala som sa ako sa prejavi v tranzite, mala som ho prave v konjunkcii na pluto do 1. domu, kvinkunx na slnko v 7, uran v konjunkcii na slnko v 7, uran v kvinkunxe na pluto ...a este nejaka ta dalsia kvadratura by sa nasla aj na merkur tiez v 7....cize otazky 1/7 domu a nestalo sa nic zle, same dobre veci, takze niekedy uz neviem.....a to som brala len tranzity okolo 0° a 1°, nie viac a nemala som to ani vyvazene nejakymi dobrymi aspektami takze niekedy uz neviem nakolko to brat vazne
ruzinka
ruzinka | 18.10.2014 07:53
Ty změny ve vztahu a uvědomění naprosto sedí. Rozešla jsem se s přítelem, protože si mě nevážil a choval se ke mě hrozně. Došlo mi, že nejdůležitější je, abych milovala sebe a potom teprve ty druhé. Takže tahle změna nebyla špatná ani nijak tragická. Jenom se bojím, co přinese ta práce. Celkově se mi zdá, že se toho děje nějak moc a nevím, co čekat..
neznámy
neznámy » ruzinka | 20.10.2014 10:07
neznámy
neznámy » ruzinka | 20.10.2014 13:06
Ružinko, věřím, že se toho na tebe teď valí moc, to už tak někdy bývá, že se ty tranzity tak "krásně" poskládají, že by to i "vola porazilo"...vím, o čem mluvím,já si to užívala minulé dva roky, ale už se to pomalu mění k lepšímu a věřím, že za rok to bude ještě lepší.
No a s tou prací - vzhledem k tomu, že ty máš už v radixu takové seskupení v 10. domě a hlavně toho Saturna, tak si myslím, že v pracovní oblasti (v kariéře) se vždy budeš s něčím potýkat, něco řešit... prostě nic nedostaneš zadarmo, vše si budeš muset zasloužit tvrdou prací. Tam, kde je Saturn, tam je vždy nějaká brzda, nedostatek, nějaké omezení...na druhou stranu ti dává tohle postavení pracovitost a zodpovědnost, Saturn nás vždy za tvrdou práci (teď to myslím i obrazně, jako práci sama na sobě) odmění. No a myslím si, že ten Uran přes ascendent tě taky v nejbližších měsících pozlobí, ale jak jsem psala, nemusí ty změny být zlé, nakonec zjistíš, že tě to někam posunulo, něco ti to dalo. Tak moc držím palce, ať to dopadne dobře.-FLOWER-
neznámy
neznámy » ruzinka | 21.10.2014 15:30
Tiež to u mňa nevyzerá ružovo, v decembri ma čaká Saturn v konj. so Saturnom, s ascendentom a v kvinkunxe s Mesiacom :( Dosť sa obávam už teraz, hoci neviem čo mám od toho čakať...
dodo41
dodo41 | 21.10.2014 15:32
to je hned zly pristup, bat sa, ale pritom nevediet co ocakavat...velmi zly pristup
neznámy
neznámy » ruzinka | 21.10.2014 15:55
Ahoj, síce Ta osobne nepoznám, z čoho nemôžem usúdiť aká si skutočne (ani horoskop na to nestačí), ale z toho, čo píšeš, pozerám, že Saturn Ti tranzituje v 7. dome. Ja ho tam mám tiež a ak to začalo pred vyše rokom tak som skončila vážny viacročný vzťah a rozpadlo sa mi v živote všetko na čom mi dovtedy záležala, avšak teraz to už vnímam inak ako veľké PLUS. Keď bol Saturn niekde v konj. s Plutom a Desc. na začiatku môjho 7. domu. Tiež som menila prácu a mala problémy kde sa dalo. A robil mi tiež aspekty na môj Merkúr v 10. dome, takže preto aj to kryštalyzovanie skrze prácu a vzťahy.
Nič si z toho nerob, aj keď máš asi práve pocit, že sa Ti rúca celý svet. Ono sa to všetko deje preto, aby si si niečo uvedomila a Saturn Ti len pomôže vyčistiť priestor v oblasti partnerských vzťahov a keď ten jeho tranzit prehrmí, budeš sa už na vzťahy a celkovo hodnoty aké maš pozerať inak. Tiež to zrejme prežívaš intenzívne vďaka tomu Plutu, kt. máš v 7. dome, čo značí radikálnu premenu osobnosti práve skrz tie partnerské vzťahy. Takže len kľud... ono to bude dobré, stačí vydržať a nevzdať to. Napokon s tým Asc. v Baranovi to určite ani nevzdáš. ;)
ruzinka
ruzinka | 22.10.2014 10:54
U těch vztahů to nevidím tragicky, spíš naopak. Uvědomila jsem si, že náš rozchod byl pozitivní - bylo to takové prozření, že se ke mně partner nechoval dobře a já mu pořád ustupovala a odpouštěla. Pochopila jsem, že si musím víc vážit sama sebe.
V té pracovní oblasti je to ale horší -SAD- Člověk neví, co má čekat. Navíc musím z něčeho žít, takže jestli přijdu o práci, tak opravdu nevím, co bude. No, děsí mě to..
neznámy
neznámy » ruzinka | 22.10.2014 11:47
Tak to som si si aj ja uvedomila vo vztahoch, ze ake mam priority a co od vztahu ocakavam a co v ziadnom pripade uz nechcem vo vztahu zazit. Ten Saturn mi to tam pomohol dost vykrystalizovat, ale ja som to zrejme prezivala intenzivnejsie, kedze ja mam takmer polku planet v 7 dome a jeho okoli.
Uvidis co bude, zbytocne sa dopredu strachovat, ono nakoniec aj tak smerujes presne tam,kam mas ist a tranzit Saturna Ti v tom len pomôze a Pluto taktiez. :)
ruzinka
ruzinka » ruzinka | 1.11.2014 17:05
Hmm, tak už je jasné, co mi tranzity Saturna přinesou. Vyhodili mě z práce -SAD- Doufala jsem, že budu mít konečně nějaké lepší období, ale očividně ještě nejsem dost na dně..
neznámy
neznámy » ruzinka | 1.11.2014 19:19
Pozri, viem, ze si znacne znechutena, ale neber to tak tragicky... o pracu si proste prisla preto, lebo si zjavne v tej praci nemala skoncit a caka na Teba nieco lepsie, urcite. Kazda planeta Ti svojim spôsobom pomaha v konecnom dôsledku a ked sa potom spätne o par rokov zamyslis nad tym co Ti tranzity Saturna priniesli, tak to uz budes vidiet inak.
Ale inak aj ja som zhruba v tom obdobi ako mi Saturn vstupil do 7. domu prisla o pracu, no nemyslim si, ze to s tym suviselo.
neznámy
neznámy » ruzinka | 1.11.2014 19:25
Hlavu hore, najdes si lepsiu pracu...
neznámy
neznámy | 4.11.2014 16:26
Mne tento rok tak isto dal zabrať a zrovna s prácou...saturn mi divočil spolu s uránom:D
ruzinka
ruzinka | 5.11.2014 10:53
Letos je to nálož no :D Já už se bojím podívat na všechny ty tranzity..obvykle to sleduju na astrotheme.com a teď tam mám Saturn v kvadratuře s Měsícem, Jupiter v opozici s Merkurem, Saturn v opozici s Marsem a Saturn v kvadratuře s Merkurem..navíc jsou to dlouhodobé tranzity, takže se asi ještě mám na co těšit :(
neznámy
neznámy » ruzinka | 5.11.2014 15:13
no nazdar,už sa nesťažujem.-THUMBSUP-
ruzinka
ruzinka | 5.11.2014 15:48
Díky za uklidnění :D
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...