mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Tranzity planet

neznámy
neznámy | 23.11.2013 12:15
Chtěla bych navázat na téma nejhorší aspekt...........

Četla jsem, že by na nás nejvíce měly působit tranzity planet a na to aspekty, které máme v radixu ( ty ostatní aspekty by na nás neměly mít až takový vliv....... -SAD-)......jak to vlastně "funguje" a jaké s tím máte zkušenosti.........
adelaida
adelaida | 23.11.2013 14:48
Pokud některý aspekt ve svém horoskopu považuji za pro mě nejtěžší a je pro mě obtížný na zvládnutí i bez tranzitu, tak pokud se k tomu přidá tranzit té správné planety a aktivuje nosné téma aspektu z nativu, tak působí jako zesilovač, spouštěč. Nutí mě dané téma řešit, prožívat. Pokud bych chtěla dělat, že se mě to vlastně netýká, tak průběh je potom mnohem horší...
neznámy
neznámy » adelaida | 24.11.2013 10:56
Mám v radixu aspekt saturn opoz. neptun, nedokázala jsem ho nějak pojmenovat, už nějakou dobu mi tranzituje neptun kv. saturn ( mám i uran opoz. uran a pluto kv.uran, tyto aspekty mají na mne taky určitě velký vliv ) ale myslím, že ten neptun bude asi hodně klíčový.... ano nemůžu dělat, že se mne to netýká............
neznámy
neznámy | 26.11.2013 20:11
No vsak zober si to logicky: napriklad, ked mam slnko v opozicii s mesiacom v radixe, tak jasne ze hocijaka tranzitujuca planeta ak vytvori kvadrat na slnko, tak jasne ze aj na mesiac. Alebo ked mam v radixe jupiter v kvadrate na pluto, tak ked hocico tranzitujuce vytvori konjunkciu s plutom, tak automaticky vytvara kvadrat na jupiter....

to znamena vcelku: ze ked mas v radixe nejake aspekty medzi dvoma planetami, tak tranzitujuca planeta sa dotkne obidvoch planet, ktore su v radixe spojene aspektom v nejakom aspekte, aj ked podruznom, pripadne podruznom a hlavnom, logicke, nie?

Skus si potocit koleckom a sleduj povedzme mesiac, ako sa dotyka radixovych planet ktore su spojene nejakym aspektom, a nastav si to tak aby si videla aj podruzne aspekty.
neznámy
neznámy
neznámy | 27.11.2013 07:08
Děkuji za vysvětlení -FLOWER-s kolečkem ještě neumím moc pracovat........
neznámy
neznámy | 27.11.2013 07:10
Ano písnička to vystihuje úplně přesně:)-THUMBSUP--YES-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...