mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Tranzity Jupitera

neznámy
neznámy | 27.6.2014 11:31
já ji piju 2x denně a pomáhá mi na nohy. a jupiter mám vepředu v lokomotivě. potřebuje dostat páru. a pak ještě dobré jídlo. to je astroalchymie. -YES-
neznámy
neznámy | 20.8.2014 11:28
Máte niekto skúsenosť s tranzitom Jupitera v opozícii s natívnym Jupiterom? Zaujímalo by ma, ako ste ho vnímali, díky.
neznámy
neznámy | 20.8.2014 11:39
Jj, pro mě to bylo průlomové období ohledně vztahů, jak se mi dostal na DSC, tímto do konj. na Lunu a Uzel. Ten srpen 2012 si vybavuju dobře, protože to bylo opravdu výjimečné. Tam jsem si definitivně uvědomila, že jestli chci mít trvalý vztah, musím být ochotná riskovat a jít do toho naplno. Ještě tam bylo pár tendencí ze vztahu zdrhnout :D, takové ty strášky a obavy -ROLL- -LOL- Hlavně neztratit svobodu atd atd. Na to, že to byla opozice + tlak zas na celé Téčko, tak to bylo krásné období, které mě posunulo ve vnímání a prožívání vztahů hodně dopředu.
neznámy
neznámy | 20.8.2014 12:30
Hmm, ďakujem za reakciu... :) Tak u Teba to muselo byť prelomové, keďže si ho mala na jednom z najcitlivejších bodov v Tvojom horoskope a celá tá Tvoja T-kvadratúra sa tým pádom zaktivizovala. Ale aj tak je to zaujímavé, ako Jupiter Ťa dokázal povzbudiť k riskovaniu a ísť do vzťahu naplno.
No som zvedavá, čo sa stane, ale myslela som si, že sa to týka nejako vzťahov, aspoň v tomto prípade, keďže tranzit Jupitera je v konj. s tranzitujúcou Venušou a tvorí opozíciu na natívny Jupiter, o chvíľu bude v konj. s natívnou Venušou... ;)
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 25.8.2014 19:43
A ako vyzeral jupiter v jedenástom dome,lebo ja ho mám teraz tam a namiesto nadväzovania priateľstiev ich pomaly ukončujem a spoločenská nie som ani zďaleka
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 25.8.2014 21:58
No tak idem kalkulovať... Začiatok jún 2012, koniec august 2013. Opäť spomínam, že v tom čase som úspešne ukončila 2. stupeň VŠ... S priateľom sme neskôr naplnili páč cestovateľských snov v zahraničí. Uvažujem tak preto, lebo vládcu 11. domu mám Merkúr v 9. dome. (vyššie vzdelanie, zahraničie). 11. dom mám obohatený len o Čiernu lunu a Chirona... Podľa definícii by som mala byť veľmi náročná na priateľstvo, prípadne mám problém s unikátnou rolou v spoločnosti... Túto tému ešte nemám dostatočne zvládnutú, lebo síce sa pomerne stotožňujem s tým, čo popisuje radix, ale neviem čo mi ponúkla planéta Jupiter. Ja mám skôr dojem, že som nemala čas na nové priateľstvá, žiadne priateľstvo som neukončila, stretávam sa s tými istými ľuďmi, len som možno na niektorých ľudí zmenila svoj názor a už sa nesnažím každému sľubovať na kávu, ako som to zvykla. Pochopila som, že sa to ani nedá. Nedá sa s každým si rozumieť, nedá sa mať na každého čas. Dá sa povedať, že som zistila, že môj život je hlavne práca a už nemám čas chodiť tak na kávičky, ako som chodievala. Nevstúpila som do žiadnej väčšej komunity, dokonca som tak trochu prestala byť aktívna v jednej, v ktorej som už roky (privyrábam si v kozmetickej firme), ale už sa mi to nechce.
No a pome na aspekty... sextil Merkúr, konjunkcia Lilith, následne Chiron, sextil Ascendent, opozícia Saturn (v 5. dome, vládca 6), kvadrát Jupiter (8. dom, vládca 5), kvadrát Luna (koniec 2. domu, vládca 12), sextil MC, opozícia Urán (5. dom, vládca 7 a 8), opozícia Bod šťastia (5.d), sextil Slnko/Dračia hlava (10. dom, vládca 1 a 2), kvadrát Merkúr (9. dom, vládca 11), opozícia Neptún/Mars (5.dom/6. dom, vládcovia 9/10) trigon Pluto (4. dom bez vládcu).
Zabi ma, no fakt neviem, čo sa udialo. Veci by sa mali týkať ako mojich snov, kontaktov s vysokoškolskými pedagógmi možno, cudzincami, čo by pasovalo... Splnilo sa mi pár snov, o ktorých som ani nesnívala, hoci ja som mala možno sny inakšie, ale aj to, čo sa udialo mi stačilo k radosti... Síce ja som už niekoľko rokov plná očakávaní, ale možno v tom období som si uvedomila, že sny sa plnia, ak si za nimi idem... ak im verím...
V mojom natíve často riešim svoju os 5/11.. Vraj 11. dom svedčí o ľuďom, ktorým odovzdávam svoje kreatívne výtvory... Akože neviem, o čom svedčí môj bohatý 5. dom, stále pátram, čo všetko sa vo mne skrýva, ale neviem, či som prišla na to, čím prispieť mojou maličkosťou tomuto svetu. Niekoľko nápadov by som mala, ale mám príliš zodpovednú povahu (Saturn v 5. dome), aby som si vybrala niečo nápadité a vyskúšala sa tým presadiť na verejnosti. Či splodiť výnimočné dieťa :D, alebo zabávať ľudí na gitare, na ktorej ešte neviem hrať, alebo ja neviem... nápadov mám veľa, ale treba sa aj živiť ale moja robota mi nedáva času na to, čo by som chcela robiť vo voľnom čase... Možno pri návrate Saturna na to úplne budem musieť zabudnúť, alebo naopak práve vtedy začnem zírať, čo sa vo mne skrýva :D aby som uvidela s odstupom času, čo som možno nevedome objavila počas Jupitera v 11. dome. Možno som aj na niečo prišla - na nejaké veľké poznanie, len si to neuvedomujem :D
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 25.8.2014 22:21
Ďakujem to mi stačilo už na začiatku som sa našla......prestala som sa jednoducho premáhať a vyhovovať všetkým a úzko sa kontaktujem len s tými,čo za roky nesklamali....aj to je dosť
neznámy
neznámy | 26.8.2014 12:45
Mali ste niekto tranzit Jupiter trigon Uran? Celkom by ma totizto zaujimalo, ci to u Vas spôsobilo nejaky zaujimavy prevrat al. oslobodenie sa od niecoho, na nete som vela o tomto tranzite totizto nenasla...
neznámy
neznámy | 26.8.2014 13:10
Tento aspekt budu mít za dva dny, ale v sextilu, bude tam, ale jen necelý týden-SAD- tak nevím co mohu očekávat.......dám vědět....
Jupík mi jde tranzitně 6d (radix je 8) a uran je ve váhách v 7d;), že bych podala sportku:D, nebo žeby nějaké překvapení od partnera:D
neznámy
neznámy | 26.8.2014 13:20
Jupík je o růstu, vývoji, tak si myslím, že i když ho ted´máš v 11d a ty ho tam necítíš, tak ukončuješ........U jednoho člověka jde ted´jupík 7domem a on ukončuje vztah už se nevyvíjel...... a když jsou tam i jisté problémy on to cítí spíše pozitivně....
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 26.8.2014 15:32
Určite som mala tento aspekt, ale je to dávno, najbližšie ho mám v novembri, súčasne mám trigon aj na MC a v natíve mám Urán v trigone na MC, takže akoby to bol veľký trigon... sama sa neviem dočkať, čo príde, lebo som v očakávaniach... Ale ja sa snažím si veci vyvodiť z natívu... Urán mám v 5, dome, a hroty 7. a 8. domu mám vo Vodnárovi, takže možno moja prirodzená povaha zažije expanziu, alebo veľké očakávania, možno sa do dotkne môjho partnerského života a znovuzrodenia :/ Alebo možno aj otehotniem :D Všeličo sa môže udiať.
neznámy
neznámy | 26.8.2014 16:53
Ďakujem celkom fajn si mi to vysvetlila,vždy som mala problém vysvetliť si jupitera,mávam pocit akoby sa ma jeho aj priaznivé tranzity nedotkli....ale ak sa na to pozriem podľa Tvojich slov,dáva mi to trochu svetla-THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.8.2014 19:48
Prináša poznanie tam, kde bol človek predtým slepý... V akomkoľvek aspekte a akýmkoľvek štýlom. Moja skúsenosť je taká, že pokiaľ tie tranzity spočiatku nevyzerali pozitívne, s odstupom času som zistila, že to bola záchrana vo forme videnia (aj keď niekedy v príliš nafúknutých rozmeroch).
neznámy
neznámy | 27.8.2014 17:40
Veru jupiter je trochu nafúknutý:)
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 27.8.2014 20:13
Možno na tom niečo bude, lebo mne sa teraz tiež niečo zaujímavé udialo. Normálne mi oči vystrelili z jamiek, čo som sa o sebe dozvedela, že som spôsobila jednou mojou reakciou a odvtedy som postrach pre ňu :D Ale premýšľam, či za to môže Pluto tranzitujúce mojím 6. domom konkrétne Marsom (každodenná práca) a akoby niektoré veci vychádzali na povrch, ktoré som ani netušila... alebo Jupiter, ktorý mi skončil 12. dom... popri pomáhajúcej profesii v nemocnici niekoľko úprimných rozhovorov, ktoré boli trošku aj zahĺbením sa do seba, kedy vyšlo najavo niekoľko vecí, ktoré sa ma priamo dotýkali a nevedela som o tom. Neviem povedať, či ide o nepriateľov, alebo moje vlastné chyby, ale skrátka som si začala uvedomovať, čo moje činy a vyjadrenia dokázali po rokoch zanechať, hoci to neboli vyslovene chyby, ale dnes človek nikdy nevie, čo svojimi slovami alebo činmi zanechá na druhých ľuďoch :/ Možno aj neprávom.
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 27.8.2014 20:35
Za tým by som asi nehľadala tranzity....je to úplne normálne...každé slovo a reakcia môže zanechať veľký vplyv,záleží aj od okolia v akej je práve konštalácii .....a človek si to vôbec neuvedomí-BLUSH-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 27.8.2014 21:50
Áno, to beriem ako samozrejmosť, ale preto som sa zamyslela nad tranzitmi, lebo ja vlastne 6 rokov žijem v nejakej domnienke a až teraz vyšlo niečo najavo, čo som možno ani nikdy nemala počuť, ale okolnosti spôsobili, že som sa dozvedela pravdu :) Ja vlastne hľadám výsledky po tranzitujúcom Jupiterovi 12. domom, keďže práve ho mám na Ascendente a kalkulujem :)
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 30.8.2014 14:35
Tak Jupiter na ascendente môže priniesť okrem iného, aj poznanie o tebe samej, alebo upraviť pohľad na svet. Ako vlastne každá planéta, ktorá prechádza cez ascendent.
neznámy
neznámy | 30.8.2014 14:38
Niekedy treba nafúknutie, aby si to človek všimol :). Čokoľvek predimenzované najskôr pôsobí divne, ale potom, po čase, vidíš už len ten základ (sfúknutý) :). To je moja skúsenosť...
neznámy
neznámy | 30.8.2014 18:17
Mám další poznatek u tranzitního jupíka v 6d v konj. na merkura ve lvu v 6d, věděla jsem přibližně co se asi udá, ale nevěděla, že právě při tomto aspektu - firma mi nabídla, že si mám udělat kurz.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...