mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Tranzit Uranu na Ascendente

neznámy | 29.5.2014 07:08
Ahojte

Blíži sa mi tranzit Uránu na Ascendent a chcem Vás poprosiť o Vaše skúsenosti. Nie to, čo ste sa dočítali v literatúre, ale osobnú skúsenosť.
Stal sa z Vás "iný" človek;)? Raz a navždy ste zahodili všetky svoje mindráky, bolesti, zvyky a obvyklé správanie? A čo na to Vašed okolie?
Čo sa udialo, ako ste to vnímali a čo sa z Vás stalo? A stali sa nejaké nečakané udalosti, ktoré ste nepredvídali? A začali ste sa stýkať s inými typmi ľudí než ste boli zvyknutí?
A kedy sa začal prejavovať účinok, koľko stupňov pred Ascendentom?
Ja tam budem mať zároveň tranzit. Urán v trigone na radix. Lunu a opoziciu na radix.Merkur. A v rovnakom čase z času na čas mi ten trojuholník bude tranzitovať aj Jupiter z 5 domu. Tak sa teším-LOL-
martinbd | 29.5.2014 07:59
Ja som náhle skončil v nemocnici, ak chceš vedieť podrobnosti, napíš mi. Každopádne, je to individuálne, treba posudzovať horoskop ako celok, u mňa je Urán v 8. dome, dome smrti a vládne 12. domu - nemocnice a je súčasťou T kvadratúry (Urán-Mesiac-Venuša) bez harmonických aspektov, ale bez toho, aby tam bolo Pluto opozícia Slnko (životná sila) a Saturn v konjukcii na DSC a direkčný Mars v konjukcii s Plutom, pričom Pluto a Mars vládnu 8. domu a Saturn 12. domu, by to bývalo dopadlo asi ináč.
Otázka je, či máš rektifikovaný horoskop, lebo ak nie, tak toto by mohlo celkom dobre poslúžiť.
Okrem toho, ti tam bude tranzitovať aj Pluto, ako tak sledujem ľudí s karidnálnymi znameniami na ASC, tak im Pluto s Uránom ktoré sú v kardinálnych znameniach robia riadny vietor v živote.
neznámy | 4.9.2014 15:39
Ahoj... zaujímalo by ma, či si zaznamenala už nejaké zmeny s tým tranzitom Uránu na Asc? Keďže máš Asc. v Baranovi malo by sa to dosť radikálne prejaviť navonok. Mimochodom tiež ma čaká tento tranzit o nejaké 3 roky tak som zvedavá, čo to dá... určite to bude dosť výrazný prejav takéhoto Uránu. -SHINY-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Ryby / Ryba Živočích obývajúci moria, oceány, jazerá a rieky. Vodný živel reprezentuje cítenie a emocionalitu a väčšie vodné plochy (more, oceán) kolektívne nevedomie. V takom... viac »

Ježibaba / Bosorka / Striga / Čarodejnica V rôznych starovekých mýtoch bola bosorka považovaná za milenku diabla, čiže predstavovala ženský prvok zla. V modernej dobe sa na ňu pozerá aj ako na symbol okultných... viac »

Láska / Zaľúbený / Vzťah Predstavuje absolútne zlúčenie, prepojenie a stotožnenie sa s niekým, či niečím. Je to vyjadrením maximálnych sympatií a zdanie sa časti svojej individuality. Vo snoch... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...