mesiac
Utorok, 16.4.2024
Meniny má Dana, Danica

Astrológia a horoskopy - 

tranzit Saturna 6.domem

neznámy
neznámy | 23.11.2014 16:45
Zkušenosti? Můžete připojit i své nativity a aspekty... :)

Jedná se o omezení v oblasti 6.domu? či uspořádávání každodenních aktivit.. zavádění řádu ?
neznámy
neznámy | 23.11.2014 17:04
neznámy
neznámy | 24.11.2014 00:47
Ok, díky :) sloužit, odsunout ego, pečovat, pomáhat ostatním + každodenní pravidelnost.... to mi moc nejde :D ale v poho.. Saturn 5.domem a dnešní nástup Sat na Sat.. mi naznačuje, že už to není prdel..

No a ještě by mě zajímalo, zda je někdo, kdo se nerozvedl za tranzitu Saturna 7.domem, či někdo kdo to vztahově ustál..kolem mě popadaly vztahy jak švestky
martinbd
martinbd | 24.11.2014 07:50
Ja som to ustál, zostal som sám :).
neznámy
neznámy | 24.11.2014 09:47
Mně šel Saturn sedmým domem až nechutně dlouho, mám jej totiž přes 3 znamení (Rak, Lev, Panna) a navíc v něm je konjunkce Urana s Plutem v Panně a to celé v opozici na Venuši do domu prvního. Takže opravdu "lahůdka":D -SAD- Co si pamatuju, tak nejhorší bylo období zkraje tranzitu, trvalo tak cca 1 rok, to jsem opravdu uvažovala o odchodu ze vztahu, pak bylo tak střídavě oblačno,pomalu se to lepšilo ...v průběhu celého tranzitu vyšlo najevo dost špatného, spadly mi růžové brýle ohledně idealizace partnera... Uvědomila jsem si, co jsem schopná a ochotná ve vztahu zkousnout a tolerovat a co už ne, bylo potřeba nastavit určité hranice, ale nakonec jsme to ustáli a jsme spolu dál.
Ještě podotýkám, že na začátku tranzitu jsem se o astrologii zajímala jen tak okrajově, znala jsem sluneční znamení a to bylo vše, všechny ty peripetie mě přinutily hledat odpovědi na mé otázky "proč?, .......proč zrovna já?,..... proč se to děje zrovna mě?....-CRY- a spostu odpovědí jsem našla právě v astrologii.
A ještě poznámka - v té době jsem téměř zároveň měla Saturnskou opozici ze 7.domu na můj Saturn do domu 1., takže opravdu to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Takové sado-maso.:D
jana799
jana799 | 24.11.2014 11:33
Tak mě se vstupem Saturna do 6.domu začalo povážlivě horšit ZDRAVÍ a musela jsem jej neustále dokolečka řešit, až to vyústilo psychickým složením se. Až teprve potom jsem si uvědomila, že za to může trvalý stres v PRÁCI. Vůbec jsem si toho nevšímala, až mě to donutilo všimnout si. Uvědomila jsem si, že na sebe musím být hodná a že nemusím snášet všechno.. což pro mě bylo nové téma.. Týkalo se to i nevhodného JÍDELNÍČKU.
martinbd
martinbd » martinbd | 24.11.2014 11:42
Aby som to rozvinul, Saturn mi prešiel cez 4 planéty v 7. dome, jedna z nich Saturn, ale nevnímam to ako nejako extra ťažké obdobie, možno preto že som bol v tom čase sám. Hoci sa tam obšmietali nejaké potencionálne, ale nič z toho nebolo, samozrejme :). Ale v podstate, kým bol Saturn vo Váhach, ktorý tam mám natálne, tak som sa ohraničil voči ľuďom, nemal som ani chuť sa s nimi stretávať. Čo je na to, že u mňa dominuje vzduch dosť divné.
neznámy
neznámy | 24.11.2014 12:28
Teď nedávno mi do něj vstoupil. Začala jsem se o hodně víc zajímat o to, co je a co není zdravé. Dřív mi to bylo spíš šumák. Ale je fakt, že jsem to začala dělat, když byl už na konci 5.d., tak nevím. Teď se snažím být dost striktní v tom, čím se živím, už jsem byla nazvána doma fanatikem, no co už...Jinak ale jsem stejný bordelář jako vždycky, přála bych si, aby to tenhle dlouhý tranzit mohl nějak změnit, chci být pořádná a neumím to. Je fakt, že jsem dost nucena podřizovat své denní aktivity požadavkům z okolí, to je asi normální, ale mám to absolutně, musím se totálně přizpůsobit ve všem, ve dne i v noci a asi to bude ještě nějaký čas trvat.
Putes
Putes » martinbd | 24.11.2014 12:58
-ROFL--ROFL--ROFL-
neznámy
neznámy | 27.11.2014 00:17
Tranzit Saturna 6. domem - vlastnosti 6. domu povšechně + znamení, které tam máš, a vlastnosti Saturna jako takového. Samozřejmě je důležité kde ho máš postavenýho v nativu a jak aspektovaný a také kterému domu u tebe vládne. V globále se dá říct, že to bude rozvleklé, u nemocí chronické, zdlouhavé, neslané nemastné a kde v minulosti byly udělány chyby tam to vytáhne a dá pekelně sežrat. Rád mentoruje a učí a má rád perfekcionismus. A dokud to z jeho pohledu není takové, nepustí to dál. Čím delší trápení, tím více chyb bylo v minulosti, při některým z jeho významných tranzitů. Co je však důležité.... CO NENÍ V RADIXU NEMŮŽE SE STÁT V TRANZITU!!!
MandMs
MandMs | 1.12.2014 17:06
Ja som nastupila do prace ked mi tam vchadzal a bol to najmenej zabavny job pre mna, najviac nudny a bola som vtedy na asi stovke pohovorov do inej prace a ziaden uspech... az ku koncu putovania Saturna v 6.dome sa mi podarilo najst novu zabavnejsiu pracu :)
neznámy
neznámy | 2.12.2014 17:48
u mna sa to tiez tykalo hlavne prace, nebola to sice hlavna tema, lebo som studovala, ale uz som citila potrebu niekde pracovat / brigadovat, a triafali sa len tazke, nedobre prace. Ale bol tam aj zdravotny problem, ktory som musela riesit, pricom zdravie mam dost pevne. Ked sa dostal saturn do 7. domu, tak pracovne aj zdravotne tazkosti ustali a zacala som riesit vztahy.
neznámy
neznámy | 4.12.2014 12:59
já tam mám Saturn v 5.domě ve Štíru trigon Luna ve Lvu v 1.domě (na rozhraní s druhým domem)

Saturn je u mne vládcem 7.domu..

Nyní mám Saturn na Saturnu... Sat konj Sat tranzitně..

Perfekcionalistka nejsem, uklízení považuji za horoucí peklo a nutné zlo :D ale musim :/ je to nezábavný, nezajímavý, zdlouhavý.. takže si asi pošmáknu..

to s těmi chybami z minulosti - to si myslim, že dělá každej tranzit... každej tranzit apeluje na nějaký chyby nebo nezvládnutý situace a podle toho dává do cesty úkoly, který buď rozšifruješ nebo ne... :) a někdy Tě taky nechá být... protože jsi v harmonii a lásce a pohodě a proč by Tě měl zrovna dusit, když jsi vyladěná a úžasná :-))))

aneb každej si vláčíme svou karmu :-O :D
neznámy
neznámy | 4.12.2014 13:00
Takže jste tu sedmičku překonali :-) tak gratuluji -HEART-
neznámy
neznámy | 4.12.2014 13:18
Jaj jestli to bude o nějakym pořádku, tak asi zešílim.. :)))

Jj zlepšit stravu 100%.... a cvičit - levá, pravá, dřep úkrok, krok sun krok :) to potřebuju...

:)-WINKIE-
neznámy
neznámy | 9.12.2014 15:23
A vztahy v cajku? Nebo zhoršení?
neznámy
neznámy | 22.12.2014 13:43
Tobě jde asi i Pluto 7.domem viď.. A jak máš nativně aspektované pluto? Máš ho v 5.domě?
neznámy
neznámy | 22.12.2014 13:46
Já mám 7.dům přes Kozoroha a přes Vodnáře :)) :)-HEART- Jako můžu říct, že přechod Saturna 5.domem mi dal zabrat... zatím nejvíc.. co to sleduji.. Už si tedy nepamatuji na přechod Saturna 1.domem, ale odhaduji, že to bylo období maturity...ale to bylo fakt nic, oproti tomuhle.. obzvlášť když mám 5.dům ve Štíru.. a Vahách.. :)

Život je prostě škála barev.
neznámy
neznámy » martinbd | 22.12.2014 13:47
-COOL--THUMBSUP--SHINY-
neznámy
neznámy » jana799 | 22.12.2014 13:51
To si právě nechci přivolat... a chci to uchopit za jinej konec, prostě otevřít hlavu a začít dýchat.. uspořádat si priority a uvědomit si, že podstatná jsem já a cokoliv co udělám se na mne podepisuje.. I to jak se člověk cítí, jestli se hodně směje.. zda je otevřený.. zda dělá spontánní věci.. :) jestli někdy umí zapomenout na starosti.. A to vše má vliv na zdraví......
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...