mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Tranzit Saturna 1.domom

neznámy
neznámy | 3.4.2017 09:57
Pekne napísané ....aj ja sa snažím byť v pohode dokonca by som povedala ,že ľudia s depkami ma vyhľadávajú a čakajú podporu.. :) až ma to aj vyčerpáva...
neznámy
neznámy | 3.4.2017 15:09
Slnko zdroj energie, dávajúci princíp v konjukcii s Plutom, ktoré sa na povrchu ani nevie udržať :) isteže si k Tebe ľudia prídu po podporu, keby nechodili, nebolo by ani z čoho čerpať zrejme, ja myslím, že debaty o počasí by ťa zabili omnoho rýchlejšie :D
Luna príjmajúci princíp, to čo ťa teší a rada sa o to staráš v konukcii s originálnym nepredvídateľným Uránom, to je ďalší výrazný aspekt, máš rada originálitu, výstrednosť (v zmysle inakosť) prísny Saturn z kríža (kvadrát) Ti tú radosť možno trocha kazí, ale i ťa stráži aby si to neprehnala.... no môže byť že preháňa skôr on :)

v podstate je to jednoduché, stačí byť sebec, riadiť sa tým čo človeku aktuálne vyhovuje, na čo ho duša i telo upozorňuje, že potrebuje, pozornosť venovať tomu, čo neberie ale dodáva energiu, to je množstvo drobností každý deň, a mnoho z nich sa deje iba v mysli -FLOWER-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...