mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

Tranzit Saturna 1.domom

neznámy
neznámy | 30.3.2017 12:15
Zdravím ,tak sa zamýšľam nad tým čo to prinesie ?...desí ma jedná vec ,že keď je už ten dedo v 1.dome či z toho veľmi nezostarnem :)
neznámy
neznámy | 30.3.2017 13:40
Ahoj.

Ja mam Saturn aj v radixe v 1. dome.. A nedavno mi tranzitne presiel cez ASC a mam ho v 1. dome.. Vnimam ten cyklus Saturna tak, ze prechodom cez vsetky domy "nazbieral" rozne skusenosti (prezite zivotne etapy) a teraz ako keby prislo k nejakemu zuctovaniu (tym prichodom do 1. domu)... Stretavam sa s roznymi udalostami, ktore formuju moj charakter a celkovo rozmyslanie... Vela prehodnocujem.. Toto obdobie prinasa aj nie velmi "lahke pocity", ale skor vaznost a casto zabrany, ktore musi clovek prekonavat...
neznámy
neznámy | 30.3.2017 15:53
Mne to čeká za pár let, až Saturn vejde do Kozoroha - přechod přes Merkura, pak přes ascendent a všechny moje Vodnářské planety v prvním domě a taky konjunkce s natálním Saturnem....-ROLL-......já už několik let zpětně, mám samé astrologické "lahůdky", tak snad přežiju i tohle.
Když mi šel prvním domem naposledy, tak jsem měla po mateřské, šla znovu do práce a v té době se začínalo mluvit o rozdělení republiky, byla to taková divná doba, kdy já (Češka, tedy Moravačka na Slovensku) jsem si občas připadala jako v "Jiříkově vidění". -NOSMILE- . Nakonec padlo rozhodnutí odejít zpátky na Moravu a půl roku před rozdělením republiky jsme se odstěhovali. (posléze Saturn ve druhém domě taky nic moc....spíše nic...:D )
neznámy
neznámy | 30.3.2017 16:25
Mne zase keď prichádzal Saturn na asc., tak som práve nastúpila na materskú. :)
Plutonie
Plutonie | 30.3.2017 21:06
Náročné a zodpovědné období to bylo. Nedařilo se tak dobře a nic nebylo zadarmo. Ale chtělo to vydržet.
neznámy
neznámy » Plutonie | 31.3.2017 11:24
mne sa zdá ,že odkedy ho mám v 1.dome tak robím rozhodnutia hlavou a nie srdcom akoby som bola chladná ako chladnička :)
neznámy
neznámy | 31.3.2017 12:37
Proc se porad odhlasujete a prilasujete?Nutilo me to zeptat protoze od doby co tu jsem je to uz po treti..Kdyz dojede fotacka tak se vymazete aby znovu byla v cerstve prihlasenejch videt?:DJa nevim proc se lidi mazaj aby se znovu prihlasili,3x 4x do mesice..:D
neznámy
neznámy | 31.3.2017 12:40
Taky to muze bejt proverovani vlastni identity nebo toho,s cim se ztotoznujeme..Saturn k asc a 1.domu..Taky si myslim ze se hur pribira.
Plutonie
Plutonie | 31.3.2017 18:22
Přesně. Jako robot. Dělat věci, které se mají dělat. Jen žádné city a žádné flákání. Bylo to tehdy náročné hodně. Ale zase to člověka vytvrdilo.
neznámy
neznámy | 31.3.2017 19:34
-YES- Saturn na asc, pôrod, začal mi úplne nový cyklus, už sa mi zrejme presunul do dvojky, neviem to isto, ale moj svet sa už netočí okolo "kto som" ale "čo mám" na všetkých možných významových úrovniach....
neznámy
neznámy | 31.3.2017 21:04
Bolo to veľmi ťažké obdobie, ako keby som už nikdy nemala zažiť radosť.
neznámy
neznámy | 31.3.2017 21:12
Ja to budem mať ešte asi rok,ale aj mňa sa ľudia bežne pýtajú prečo som taká smutná .....
neznámy
neznámy | 2.4.2017 10:47
No, Saturn 1.d ...zvlast kdyz v nativu je pluto a saturn v konjunkci na ASC je dost drsny... Saturn byl ve Štíru a nativně je ve Vahách a přesahuje do Štíra, takze sebevedomi, zdravi, ukonceni aktivit, zmena fyzickeho tela, odchod do ustrani....nemoznost nabrani fyzickych sil, spis trapeni.

Ale nekdo to proziva jinak... Zalezi na aspektech atd
neznámy
neznámy | 2.4.2017 10:47
neznámy
neznámy | 2.4.2017 10:50
To sedí
neznámy
neznámy | 2.4.2017 18:19
Ja som bol v tom case na prvom stupni zakladnej skoly, take som si musel zvykat na nove povinnosti, ale nechcelo sa mi :-)
neznámy
neznámy | 3.4.2017 08:00
Saturn na asc, pôrod, začal mi úplne nový cyklus, už sa mi zrejme presunul do dvojky, neviem to isto, ale moj svet sa už netočí okolo "kto som" ale "čo mám" na všetkých možných významových úrovniach....

takže z blata do kaluže :)
neznámy
neznámy | 3.4.2017 08:24
:D ale kdeže! ja to nevnímam negatívne, nový cyklus nový život, dieťa, veď to bolo krásne obdobie :) a a tento prechod Saturna druhým domom dokresľujú tranzity na Slnko (uránska konj.a kvadrát pluta) a direkčný spln.... tak nejak sa rozkukávam čo mám a ako to použiť v súlade s tým kto som :)
neznámy
neznámy | 3.4.2017 08:31
OK :) potom sa vám ozvem aby ste to dobré našli aj mne :) aby som to použila a zosúladila sa :)
neznámy
neznámy | 3.4.2017 09:22
Tak ale ty máš Slnko v konj s Plutom na začiatku váh a Lunu s Uránom kvadratovanú Saturnom na konci, medzitym je Merkúr s opo od Jupitera. Tuto opozíciu práve kvadratuje Pluto (mam tam tiež Merkúr) a posedáva na nej Urán, každopádne to je a bolo náročné obdobie, no nezabúdajme, že nie sme bezmocními obeťami hviezd, tie len odrážajú nás samotných, neurčujú nás, to či Ťa ťažkosti zložia alebo posilnia, či život pretrpíme, alebo žijeme so všetkým co prináša (čo je to, čo si vieme pozrieť na hviezdnej mape) to je na nás. Z mapy sa nedá určiť postoj cestovateľa.

Ja sa o to pokúšam každý deň, nefrflať a cestu si vychutnávať (nie vždy sa to darí) tranzit Saturna prvym domom je taký prísny múdry pán vo mne ktorý zameriava pozornosť prave na tú "oblasť" mňa kým som, prináša skúsenosti ktoré by mali viesť ku svojmu stredu a ujasneniu..... si myslím.....

-FLOWER-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...