mesiac
Štvrtok, 24.1.2019
Meniny má Timotej
SPLN
osvetlených 89% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

ťažká doba?

púpavka » Alis | 13.9.2018 07:08
Ali píšeš ešte v začiatkoch tohto vlákna že pred narodeninami sa cítiš vyšťavená - ja to cítim inak u mňa nastúpi mesiac júl a ja sa cítim lepšie a narodeniny mám až 19, ale ja na ten mesiac nemôžem nič zlé povedať. Mne sa nestali ani ťažké veci v tom mesiaci - to je mesiac mojich menín a narodenin a je ku mne priaznivý a úľavový, aj ked už nechodím na dovolenky.
Alis » púpavka | 13.9.2018 08:08
Nuž ja už mám skoro tri týždne po narodeninách a až teraz sa to konečne prehuplo:). Dala si načas tento rok tá energia-WINKIE-
púpavka » Alis | 13.9.2018 08:11
:)Hlavné je že prišla.:)
milan08 » púpavka | 5.10.2018 07:04
tak,ze prisla!
púpavka » milan08 | 5.10.2018 08:21
Ja som na tom striedavo ale nesťažujem sa bolo aj horšie, život beriem ako ide a dakujem za každý lúč slnka ale aj za každé ráno.
Alis » púpavka | 5.10.2018 18:52
-FLOWER-
Billie » púpavka | 8.10.2018 12:28
Mozem potvrdit, aj v mojom okoli to maju dlhsiu dobu ludia narocnejsie. U mna sa to prejavuje tiez z hladiska obmedzeni, ktore neviem preklenut, hoci sa velmi snazim... tento rok minam dlhodobo a trpezlivo energiu na cinnosti, ktore zatial neprinasaju ovocie, ale z astrologickeho hladiska mi to aj sedi, mozno len idem tvrdohlavo proti prudu :) Moj optimizmus mi vsak nasepkava, ze vsetko je ako ma byt a ak nedostanem co chcem, casom pochopim, ze vsetko zle je na nieco dobre ;-)
púpavka » Billie | 8.10.2018 12:34
:):)Takto isto to vnímam aj ja, ale naozaj je to náročný rok.
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

Peniaze Peniaze predstavujú moc, kontrolu a psychickú energiu, takže záleží, či ich vo sne získavame, alebo strácame. Vždy ide o zisk, alebo stratu duševnej energie.... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Zajac / Zajace / Králik / Králici V prírode patrí tento živočích medzi veľmi zraniteľné, ale aj plodné jedince, pričom zajačí brloh alebo hniezdo je synonymum pre teplo aj hojnosť. Jeho dlhé uši... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...