mesiac
Piatok, 22.2.2019
Meniny má Etela
SPLN
osvetlených 90% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

ťažká doba?

púpavka | 10.8.2018 11:11
S kým sa v poslednom čase stretnem každý hovorí o tom aké ma ťažké obdobie, určite to astrologovia vedia vysvetliť. No možno len stretávam ľudí v rozpoložení v akom som aj ja. No vidieť je to aj na takýchto fórach.
Ako ste na tom vy? a budem rada aj za odpoved z astrologie.
voltaire » púpavka | 11.8.2018 12:43
ja to vobec tak nevnimam venujem sa jednej cinnosti asi pre to
púpavka » voltaire | 11.8.2018 13:02
Som rada že to nie je ťažké pre každého.
Alis » púpavka | 11.8.2018 20:10
Ja momentálne vnímam dosť ťažké energie, možno je to tými retrográdnymi planétami, alebo tým, že mám pred narodeninami a teda mám veľmi málo energie a asi už len existujem, alebo udalosťami v poslednom polroku, z ktorých sa doteraz spamätávam. Nech to je akokoľvek snažím sa to nejako prekonať, aby som sa dostala ako tak do rovnovážneho stavu. Ale cítim na duši momentálne veľký smútok -SAD-
púpavka » Alis | 11.8.2018 20:46
No to čo popisuješ mi presne popisovala známa, ja som skôr len zbitá na tele a nie na duši. Naozaj by som bola rada ak by sa k tomu vyjadril odborník. Určite to zoskupenie musí mať na to vplyv a my ak sme v riadnom kvadrate tak to schytame.
milan08 » púpavka | 12.8.2018 06:32
pravidelne harmonizujem cakry tak to tak nevnimam,zeby boli tazkre energie.
púpavka » milan08 | 12.8.2018 06:41
Myslím že hej že boli naozaj ťažké energie, ja dnes ráno vnímam nejaký posun, že by to bolo tymi perzeidmi?
jafima » púpavka | 12.8.2018 07:08
... môj osobný názor (a skúsenosť z posledných rokov): vek neoklameš... sú isté "medzníky", keď treba prijať realitu a prispôsobiť sa fyzickým možnostiam, aj keď "duch" sa vzpiera, pretože sa cíti na viac... Samozrejme, netreba rezignovať ale ani nikomu (ani sebe) nič dokazovať... "materiál" sa proste opotrebúva... nie je jednoduché akceptovať to... ale každý si tým skôr či neskôr prejde... astrológia s tým až tak nesúvisí.
-FLOWER-
Alis » púpavka | 12.8.2018 07:13
No ja mam uránsku opozíciu snáď celý tento rok, aj keď by tam mali byť prestávky, ale ja ich skoro vôbec nevnímam. Až v roku 2019, mi to skončí. Plus nejaké plutonske tranzity na mars a venušu. Retrográdne planéty nás vracajú do minulosti a vtedy riešime svoju karmu. Robím rôzne meditácie, aby som rozpustila všetko čo je nefunkčné, čo mi už neslúži, ale aj tak je to bolestné. Každý to vníma inak. Ja budem rada, keď už toto karmické leto bude za mnou.
púpavka » Alis | 12.8.2018 07:54
No ja som mala Uranskú výročnicu celý minulý rok 63 tokov a myslela som že po mojich narodeninách to skončí, dokonca som minulé leto a pred Vianocami zažila silný príliv energie že som nevedela čo s ňou, bolo to nesmierne silne ale bolo to posilnenie pred ťažkým stavom ktorý prišiel.
púpavka » jafima | 12.8.2018 07:55
No ja nehovorím iba o sebe ale aj o mnoho iných ktorí to cítia ako niečo ťažké. Ja viem že mám svoj vek a telo veľmi opotrebované a choré, no vnímam niečo čo ma tlačí k zemi aj ked dnešné ráno je o mnoho lepšie.
jafima » púpavka | 12.8.2018 09:46
Samozrejme, aj "(celo)spoločenská" atmosféra je veľmi negatívna... plus klimatické zmeny... extrémne výkyvy počasia poctivo odvádzajú svoju prácu... na mladých aj starších... z astrologického hľadiska je tu priestor na sledovanie, čo nám vravia hviezdy... reagovala som na konkrétnu zmienku o tom, že sa cítiš skôr fyzicky "dobitá" ako duševne... pretože týmto "rozporom" aj ja prechádzam... ale stretávam sa (zrejme) s ľuďmi v pozitívnejšom nastavení... a celkom vedome sa snažím vytvoriť si svoj "ochranný kruh"... doslova záchranný... pred tým negatívnym... ale myslím, že každá doba "bola (je) ťažká"...
... v duchu:
"... Svět nebyl nikdy jiný, než jaký je teď.
Chamtivý i štědrý, statečný i zbabělý.
Krutý i laskavý. Blbý i chytrý..."
(J. Werich)
-FLOWER-
damara » jafima | 12.8.2018 11:47
plný súhlas
Suea » púpavka | 12.8.2018 16:26
:)
mpg » Suea | 12.8.2018 17:05
Teraz to riešim ako si nevytvárať odpor, kvoli zdravotným problémom.
Pred niekoľkými rokmi som bola upratovať hroby na cintoríne (manželových rodičov) a trvalo to dosť dlho, tak som tam premýšľala, že ako je to možné, že sa snažím urobiť všetko preto, aby veci išli dobre dopredu a niektoré nejdú. A hneď ma napadala myšlienka: "Treba to robiť s väčšou láskou."
Išla som domov a cestou som stretávala známych, väčšinou zamračené tváre, ja až takú ani nezvyknem mať a myslela som si, tak títo teda robia s láskou. Jednej zdrav.sestry som sa aj opýtala, či mali nejaký ťažký deň a ona len povedala, že na celé oddelenie v nemocnici bola sama.
Len to nepôjde asi jednoducho prijímať rôzne veci nie s odporom, ale aspoň s porozumením.
Suea » mpg | 12.8.2018 20:05
:)
púpavka » Suea | 13.8.2018 06:38
Ďakujem za všetky komentáre ale nechcela som niečo také ako kopirajt motivačného videa, dala som to do sekcie astrologia a zaujímal ma názor astrologa ktoré zoskupenie tlačí na ľudí ako na celok.
Suea » púpavka | 13.8.2018 07:53
Odkaz byl určen mpg.
Pochopeno odstraněno.
;)
púpavka » Suea | 13.8.2018 09:52
Nemusela si nič mazať všetko je ok len som pochopila že som to dosť jasne nenapísala.
Suea » púpavka | 13.8.2018 12:21
Všechno je v pořádku :)
Stránka:
1 2 3
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Pre nedostatok kritiky, či pre nadmernú ľahkomyseľnosť alebo pocity neomylnosti by ste mohli v mnohých záležitostiach prestreliť (hlavne pri podpisovaní zmlúv, jednaniach a právnych úkonoch). Vo svete je viac nepoctivosti a intolerancie.

SKROMNOSŤ - sa týka najviac dvoch znamení a to pozitívneho pôsobenia Panny alebo Rýb, prípadne ak je zvýraznený VI. a XII.dom, preto v týchto znameniach by mal byť Ascendent,... viac »

DOMY NÁSLEDNÉ - ležia uprostred kvadrantu. Sú to domy 2. 5. 8. a 11., čiže zodpovedajú fixným (pevným) znameniam a sú teda konzervatívnejšie zafarbené a symbolizujú osobné alebo... viac »

FIXNÉ ZNAMENIA (pevné) - sú reprezentované Býkom, Levom, Škorpiónom a Vodnárom, pričom sa rozprestierajú v strede určitého ročného obdobia, kde je jeho vplyv najintenzívnejšie a... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...