mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

svadba

Gitus | 14.5.2015 17:42
ahojte múdri astrologovia.kamaratka ma poprosila, ci by som vas nemohla poprosit:) ci by ste jej nevedeli poradit nejaky dobry datum na sobas.chysta sa vydavat na malorce,musí to byt ale iba v oktobri.ak treba jej datum a cas... 31.5.1983 7 00 zlate moravce, a zenich sa narodil 6.3.1986 o 14 00 v nitre.velmi by sme vam boli zaviazani..:)-FLOWER-:)-BOW- dakujeme.g.
mpg » Gitus | 14.5.2015 21:20
Keď to má byť v októbri - tak by bolo vhodné vybrať dátum od 15. do 25.10. - čas keď Mesiac narastá a vyhnúť sa opozícii Slnko-Urán (tá je dosť nepríjemná).
A musí to byť napr. v sobotu alebo aj iný deň?
Gitus » mpg | 14.5.2015 21:45
Dobry vecer..to este vyzistim ci to moze byt aj iny den ako vikend..-FLOWER--THUMBSUP-;)-BOW-
Gitus » mpg | 15.5.2015 15:09
Hocikedy-FLOWER--FLOWER-
Milan Kouba » Gitus | 17.5.2015 07:25
Gituš, podívá se. Vhodnou konstelací se považuje dobrý aspekt luny k Jupiteru, či jakékoliv jiné planety k Jupiteru. Mrknu na to.
Milan Kouba » Gitus | 17.5.2015 09:19
Hm, dívala jsem se jim na horoskopy a u obou je problém mít děti. Buď paní přijde o mminko, nebo budou komplikace uporodu, nebo budou mít děti adoptované. U partnera by měla pochopit silnou spjatost s rodinou. Ne, že by byl na ni závislý, ale bere ji jako "společenskou smlouvu" a všechny členy jako rovnocenné. On má mít šťastné manželství. Termín napíšu za chvíli.
neznámy » Milan Kouba | 17.5.2015 09:23
hm,hm a čo Ti hovorí etika astrológa?,pýtam sa po prečítaní Tvojho príspevku-SAD-
Milan Kouba » Gitus | 17.5.2015 09:42
Hm, termín.. pán s paní mají celkově nevyvážený horoskop v letošním roce pro svatbu. Ale pokud to tak strašně chtějí, nevím, snad 26. - 29. 10. 2015. Ale já bych s to svatbou počkala.
Žabkažabulienka » Milan Kouba | 17.5.2015 15:48
To sa mi teda dobre nečíta, lebo veľmi podobne som na tom vekovo ja s mojím partnerom, ale my plánujeme svadbu až tak budúci rok... Nachádzam sa tiež v spätosti s rodinou, asi ide o Pluto v 4. dome a hrot vo Váhach... No tá horšia vec... problém mať deti... to sa tak zle počúva... zrejme narážaš na Saturn v 5 dome... hlavne keď ťahám na 30... a o rok o dva by som už brala mať rodinu, hoci som zatiaľ nastavená si finančne prilepšiť... čo svedčí o šťastnom manželstve?
milan08 » Gitus | 17.5.2015 17:35
tiez si myslim,vsetko zalezi iba na velkosti laske partnerov predsa si nenechaju kecat do zivota od planet!
Gitus » Milan Kouba | 18.5.2015 05:57
Dakujeme za odpoved,naozaj to s tym babetkom sedi ...
Gitus » milan08 | 18.5.2015 07:35
Samozrejme sa moc lubia.ona si ale aj tak chce zabezpecit aj podporu vesmiru:-)
marcie » Gitus | 18.5.2015 08:12
Ja by som rozhodne so svadbou počkala na budúci rok, veď im nič neujde a ak ju napadlo opýtať sa na astrologicky vhodný termín, tak to nebude len tak, bez príčiny ... :) ... nepodceňovala by som to pri takom vážnom životnom kroku ...
Gitus » marcie | 25.5.2015 16:15
ahoj-FLOWER-ja som jej aj hovorila ale sedem rokov o tom snivala a uz fakt viac nemoze cakat...-ROLL-
Gitus » Gitus | 25.5.2015 16:17
este niekto by mal nejaku mudru radu;astrologicku alebo numerologicku...?pekne prosim-FLOWER--FLOWER--FLOWER--FLOWER--FLOWER-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

POLITIKA (talent) - je spojený hlavne so znamením Býka (tradičné hodnoty, financie), Raka (patriotizmus, vlasť, rodina), Leva (moc, autorita), Váh (diplomacia, spoločenská... viac »

RADIX - je pomenovanie pre základný horoskop, teda u človeka je to horoskop narodenia (počíta sa od prvého nádychu) a u ostatných vecí horoskop vzniku niečoho. V tomto... viac »

SEMIOKTIL - nastáva vtedy, ak dva astrologické prvky zvierajú medzi sebou uhol 22°30´. viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...