mesiac
Piatok, 14.12.2018
Meniny má Branislava
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 43% mesiaca
mesiac v znamení rýb
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Spalene planety

marcie » dr. Faustroll | 19.9.2018 11:32
nám je cťou prijímať od Vás také širokospektrálne informácie, ďakujeme :)-FLOWER-
dr. Faustroll » dr. Faustroll | 19.9.2018 16:12
děkuji všem za vlídná slova

ale

pojďme se na to podívat ještě z dalšího pohledu
konjunkce je aspekt, přechod od aspektů/kroků doběžných kdy předchozí cyklus končí, uvadá, usíná a je to fáze aplikační, ke krokům/aspektům rozběžným, nový cyklus se probouzí, cyklus startuje. Nový cyklus navazuje na cyklus předchozí, měl by si vzít z průběhu předchozího cyklu poučení a stavět na jeho zkušenostech, výdobytcích, výhrách a poučit se z proher.
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 16:59
No áno, toto všetci vieme len nie vždy sa to darí, niekedy je všetko tak zostrené že niet východiska. V živote mnoho veci sa zopakuje, možno naozaj človek premárnil šancu ale možno ta druhá bola oveľa lepšia.
dr. Faustroll » púpavka | 19.9.2018 19:27
astrologie by nám měla nabídnout období, kdy se dají předchozí chyby napravit
musíme o těch chybách nejen vědět, znát je, ale i chápat proč k nim došlo
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 20:18
Ja tomu rozumiem, no ja nežijem tým že pozeram tranzity. Tieto veci si pozriem skôr spätne a vidím tam - aha tu je to čo sa stalo, alebo niečo podobné. Napriek všetkému čo vieme či nevieme žijeme svoj život ako niečo nalinkované a ja stále tvrdím že to všetko už máme vpísané vo hviezdach, lenže tiež verím že to všetko sme si vybrali ešte pred príchodom do tejto reality.
Takže ja už sa nesnažím zmeniť beh môjho života ale ho žijem.
marcie » dr. Faustroll | 20.9.2018 07:29
toto je pre mňa zaujímavý pohľad, doteraz som myslela že stačí tie chyby vidieť a snažiť sa ich napraviť, zmeniť niečo, ale asi je to myslené tak, že keď neviem prečo tá chyba vznikla, tak nemôžem vedieť čo a ako mám zmeniť, aby sa to neopakovalo, keďže naša budúcnosť vychádza z našej minulosti a je v podstate jej opakovaním, však? ako to potom môže vyzerať v praxi?
dr. Faustroll » marcie | 20.9.2018 10:04
v praxi se vracíme buď k přechodu planety přes osu, nebo do časů nějakého kritického tranzitu, nebo do progresivního novu, úplňku. Do novoluní v Soláru. Možností je řada. Záleží na tom oč se jedná v současnosti.
Magnician » dr. Faustroll | 20.9.2018 12:39
idem si pozrieť,,blížia sa narodeniny
milan08 » Magnician | 6.12.2018 06:45
ja takmer polnocny!
Magnician » milan08 | 6.12.2018 18:16
približne-YES-
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Slabý zmysel pre realitu, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava je menej odolná. Radšej ako omamnými látkami sa opájajte umením, dobrou knihou, či návštevou inšpirujúceho miesta.

ŠIKMÝ VÝSTUP - je oblúk na rovníku od jarného bodu k priesečníku so šírkovou kružnicou, vedenou hviezdou. viac »

NEBLAHÝ - tradičná astrológia delila planéty na „blahodárne“ a „neblahé“, pričom za neblahé sa považovali hlavne Mars a Saturn pre svoje drsné účinky. V novodobej histórii sa... viac »

UZLY LUNÁRNEJ DRÁHY - alebo inak nazývané Dračia hlava (vzostupný uzol) a Dračí chvost (zostupný uzol), sú dva priesečníky lunárnej dráhy s ekliptikou, pohybujúce sa zverokruhom spätne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...