mesiac
Štvrtok, 21.2.2019
Meniny má Eleonóra
SPLN
osvetlených 95% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Spalene planety

marcie » dr. Faustroll | 19.9.2018 11:32
nám je cťou prijímať od Vás také širokospektrálne informácie, ďakujeme :)-FLOWER-
dr. Faustroll » dr. Faustroll | 19.9.2018 16:12
děkuji všem za vlídná slova

ale

pojďme se na to podívat ještě z dalšího pohledu
konjunkce je aspekt, přechod od aspektů/kroků doběžných kdy předchozí cyklus končí, uvadá, usíná a je to fáze aplikační, ke krokům/aspektům rozběžným, nový cyklus se probouzí, cyklus startuje. Nový cyklus navazuje na cyklus předchozí, měl by si vzít z průběhu předchozího cyklu poučení a stavět na jeho zkušenostech, výdobytcích, výhrách a poučit se z proher.
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 16:59
No áno, toto všetci vieme len nie vždy sa to darí, niekedy je všetko tak zostrené že niet východiska. V živote mnoho veci sa zopakuje, možno naozaj človek premárnil šancu ale možno ta druhá bola oveľa lepšia.
dr. Faustroll » púpavka | 19.9.2018 19:27
astrologie by nám měla nabídnout období, kdy se dají předchozí chyby napravit
musíme o těch chybách nejen vědět, znát je, ale i chápat proč k nim došlo
púpavka » dr. Faustroll | 19.9.2018 20:18
Ja tomu rozumiem, no ja nežijem tým že pozeram tranzity. Tieto veci si pozriem skôr spätne a vidím tam - aha tu je to čo sa stalo, alebo niečo podobné. Napriek všetkému čo vieme či nevieme žijeme svoj život ako niečo nalinkované a ja stále tvrdím že to všetko už máme vpísané vo hviezdach, lenže tiež verím že to všetko sme si vybrali ešte pred príchodom do tejto reality.
Takže ja už sa nesnažím zmeniť beh môjho života ale ho žijem.
marcie » dr. Faustroll | 20.9.2018 07:29
toto je pre mňa zaujímavý pohľad, doteraz som myslela že stačí tie chyby vidieť a snažiť sa ich napraviť, zmeniť niečo, ale asi je to myslené tak, že keď neviem prečo tá chyba vznikla, tak nemôžem vedieť čo a ako mám zmeniť, aby sa to neopakovalo, keďže naša budúcnosť vychádza z našej minulosti a je v podstate jej opakovaním, však? ako to potom môže vyzerať v praxi?
dr. Faustroll » marcie | 20.9.2018 10:04
v praxi se vracíme buď k přechodu planety přes osu, nebo do časů nějakého kritického tranzitu, nebo do progresivního novu, úplňku. Do novoluní v Soláru. Možností je řada. Záleží na tom oč se jedná v současnosti.
Magnician » dr. Faustroll | 20.9.2018 12:39
idem si pozrieť,,blížia sa narodeniny
milan08 » Magnician | 6.12.2018 06:45
ja takmer polnocny!
Magnician » milan08 | 6.12.2018 18:16
približne-YES-
milan08 » Johanna | 9.1.2019 06:45
aj ked som barbar konan,ja som tam nebol nenicil som!!!
Putes » dr. Faustroll | 9.1.2019 11:15
No tedy, to je úžasná informace, je mi velikou ctí se takhle seznámit.-THUMBSUP- Víte, když jsem v r. 1996 začínala s numerologií, než jsem skončila, věděla jsem, že se budu věnovat i astrologii. Nakoupila jsem si spoustu moudrých knih a všechny prostudovala. Absolvovala jsem i dva kurzy a právě při studiu těch knih jsem uviděla Vaše jméno, ale myslela jsem si, že je to jen pojem z daleké minulosti, něco jako Kopernik. Jaké bylo po tom moje překvapení, že máte svou astr. školu a že jste žijící člověk.-SHAME- Bohužel, nebylo mi dáno se něco naučit a pochopit ty krásy astrologie. Ovšem stejně jsem jí pořád okouzlená a poznala jsem pár přátel, kteří se jí aktivně zabývají a cokoliv potřebuji, tak mi vysvětlí. Přeji Vám krásný a úspěšný rok 2019-BYE-
dr. Faustroll » Putes | 9.1.2019 12:40
to je dobrý: pojem z daleké minulosti

děkuji, převelice jste mne pobavila a povzbudila
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

Pavúk / Pavúky V snoch má v podstate dva hlavné významy. Ako ozrutný, ohrozujúci netvor je synonymom pohlcujúcej ženskej sily (matka, manželka...) . V menej nepríjemných variáciách... viac »

Vlak / Železnica Symbol duševného vývoja a neosobnej, či kolektívnej sily, ktorá nás vedie životom. Vlak je verejný dopravný prostriedok, ktorý má pevne vymedzenú dráhu s jasne... viac »

Upír Tento záhadný tvor je aktívny v noci, živý sa ľudskou krvou a spáva v hrobke. Už samotná symbolika napovedá, že sa jedná o našu tieňovú stránku, ktorú počas bieleho... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...