mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Slovensko 2012

neznámy
neznámy | 18.1.2012 16:47
pozeral som do kolecka (horoskop z 93 roku), ze ci momentalne udalosti su v nom nejako zachytene...a co nevidim. obzvlast tam hra prim zdorazneny Merkur (informacie, zmluvy a podobne), ci uz tym, ze v dobe vypuknutia kauzy tvoril Neptun seskvikvadrat na Jupitera (vladcu 3.domu), co mozeme prelozit ako spochybnenie (Neptun) principu spravodlivosti a vyssich zakonov (Jupiter) skrze spisy (vladca 3.domu). Je to aspekt praskunutia bubliny, ci precitnutie z iluzii (Neptun) o cestnosti a moralke (Jupiter). dalej obraz dokresluje dobezny kvadrat Pluta (financne skupiny, podsvetie...) na Lunu, ktora je vladcom 10.domu (vlada). a to nehovorim o tranzite Pluta (kriza) cez midpoint Merkur/Uran (necakana sprava), ci Merkur/Neptun (uvolnenie informacii)...
neznámy
neznámy | 18.1.2012 21:13
nu dobrá

mne by zahímalo od kdy ten Haščák z Penty diktoval slovenským politikům co mají dělat.
http://www.ceskapozice.cz/zahranici/evropa/na-slovensku-radi-gorila
neznámy
neznámy | 18.1.2012 23:36
myslite, ze sa pomocou astrologie da dospiet k nejakemu terminu, ze kto komu diktoval, ked je viac ako pravdepodobne, ze skutocnu pravdu sa nikdy nedozvieme? no neviem, mne by to pripadalo ako hladanie neznameho casu narodenia, kde nie je dostatok informacii o klientovi. a ako vieme, takto by sme dostali len spekulativny horoskop a "cas narodenia", ktory by so skutocnym nemusel mat nic spolocne. alebo ste ineho nazoru?
neznámy
neznámy | 18.1.2012 23:44
Nene, právě naopak, nechci hádat. Teď se mi část těch odposlechů dostala do ruky a trochu jsem si v tom četl, pravda už se v polit.situaci u vás nevyznám a řada jmen mi nic něříká, ale je to docela sílná káva. Kéž by se něco podobného provalilo u nás! Ale u nás by to shodili ze stolu zcela bezostyšně jako montáž a zase by se nic nestalo.
neznámy
neznámy | 18.1.2012 23:52
lenze co z toho, aj ked sa to prevalilo...ved to bolo aj tak verejnym tajomstvom. a ze preto pojde niekto sediet alebo ze z toho skolabuje nejaka strana, je naivne si mysliet. kauz bolo uz milion a kazda sa nejako ututlala, tak neviem, preco z touto by to malo byt ine, aj ked nadchadzajuce transformacne tranzity by predsa mohli nieco zmenit, ci posunut...
neznámy
neznámy | 19.1.2012 00:24
Když vezmu už jenom tranzity Urana/Neptuna a Plutona vůči Slunci, Měsíci, As a MC tak to jede přinejmenším až do konce roku 2014
neznámy
neznámy | 19.1.2012 22:09
Necital som celu diskusiu ale poznamka k tomu preco by gorila mala nieco zmenit:

I ked sa tam z politikov najviac spomina Robert Fico, tak tato kauza ma nicivy dopad hlavne na SDKU. Volici SDKU a hlavne to skalne jadro su ludia antimeciaristicky a silne prodemokraticky, ktori si spajaju SDKU s posunom Slovenska k lepsiemu, so znizenim korupcie a vplyvu pochybnych podnikatelov. Lebo toto boli veci ktorymi sa Dzurinda odlisoval od Meciara. Kauza Skupinka mnohym otvorila oci ale kauza Gorila je past medzi oci. Proste je zrejme ze tam ziaden rozdiel nie je a nik uz dnes nemozem vdaka Gorile sam seba klamat ohladom toho co je SDKU za strana. Doteraz ked niekto nadaval na SDKU tak ho skalni hned onalepkovali ako laviciara (viem z vlastnej skusenosti i ked laviciar nie som ani nahodou). Cakam ze ak sa Gorila bude v mediach este nejaku dobu preberat tak si viacero ludi uvedomi pravidovst ludovej mudrosti, ze klin sa klinom vybija: V tomto pripade HZDS sa SDKU vybija. A to je koniec SDKU. A ked si pozriete zostrih Dzurindovych reakcii v rozhovore so SME, tak uvidite ze Miki je bohorovny a uplne sebaisty, lebo skryty volic SDKU vzdy prisiel a podvyhol ich o par percent vyssie. To uz dneska nemusi platit ...

Zaujimave je ze taketo prekvapenie, v style vyradenia poprednej pravicovej sily z parlamentu by bolo vskutku uranovske prekvapenie (take ake zodpoveda tranzitujucemu Uranu). Ale verte ze velmi pozitivne. Lebo akokolvek boli Miki a Ivan v minulosti pre Slovensko pozehnanim, dneska su tito dvaja pani hlavnym dovodom rozdrolenosti pravice a existencie predominantnej strany v lavom spektre.
Na druhej strane by takyto vyvoj sposobil ze jedina funkcna pravicova sila by bolo cim dalej tym silnejsie na Fica orientovane KDH. Kedze ostatne "strany" su uplne slabe: Bugarovci su bez SMK nefunkcny, Matovic ak prejde do parlamentu ma zo sebou neotestovanu partiu, ktora je lahko uplatitelna a Sulik je neriadena strela. Hlavne nik z nich nema politicke struktury, nie su to strany ale len male skupiny ludi. Takze nasledny kvadrat Pluta sa v tomto scenari da vidiet.

Ale toto je velmi velmi odvazne prognozovanie ...
Miki na SME:
http://tv.sme.sk/v/23187/dzurinda-polozil-pocas-rozhovoru-viac-otazok-ako-novinari.html?fb_ref=like_video_dole_smeonline&fb_source=profile_multiline
neznámy
neznámy | 20.1.2012 11:25
normalne sa modlim, aby sa na scene opat objavila strana "Paliho kapurkova"...Aspon by som mal jasno, ze komu dat hlas:)
neznámy
neznámy | 20.1.2012 15:35
ahoj rudi ty sa vies modlit vidis to som nevedela a z toho miš mašu tych stran mam gulas neviem koho budem volit hoci do jednej strany som vstupila no mozno by nebola od veci NORIKA. CAUTE CHLAPCI.:)-THUMBSUP-:D
neznámy
neznámy | 22.1.2012 06:54
no dufam, ze na Slovensku nebudu nahanat ludi, ak budu mat chciet slobodu vierovyznania a ze to nebude ako hon na carodejnice, ked tmarsky a stredoveko sa stinalo hlava nehlava. V koho mene to je otazne.
neznámy
neznámy | 1.2.2012 21:26
začíná být u vás veseluji než u nás
neznámy
neznámy | 1.2.2012 22:19
mily dr.Faustroll a bude este veselšie pomaly sa pochovavame.jana.
na toto Slovensko uz neni ani nazov čo sme asi Bangladeš.....
neznámy
neznámy | 1.2.2012 22:50
neznámy
neznámy | 1.2.2012 23:47
no ano, tak to vyzera....dufam, ze nasledujuce transformacne tranzity prinesu nejaku zmenu, teda sa modlim, aby z dlhodobeho hladiska to bola zmena prospesna, lebo myslim, ze ludia toho zacinaju mat plne zuby...
inak zaujimave, co priniesol dobezny kvadrat Pluta na Lunu...nepamatam sa, kedy boli podobne demostracie na slovensku...a v piatok by sa mali zopakovat vo vacsom pocte...a to este Uran ani neprisiel Plutovi "na pomoc"...no mozno ze nas caka este mnoho prekvapeni...
neznámy
neznámy » Antonidas | 24.4.2012 20:19
Jak tak sledujem aktualne stupnujuce sa protiromske nalady v Cechach a na Slovensku a protiimigrantske nalady v zapadnej Europe, napada mi ci prechod Pluta cez Slnko nebude suvisiet s Romami a okrajovymi mensinami. Plutu patri to co je vytlacene na okraj, urcite pod neho spadaju konkretne Romovia a neintegrovany zapadoeuropski imigranti. Pritvrdzovanie opatreni proti imigracii na zapade a zle socialne podmienky mensin na vychode mozu ukazovat co bude Pluto v svojom tranzite cez Slnka mnohych zapadnych demokracii riesit.
neznámy
neznámy | 24.4.2012 20:21
V CR:
http://www.sme.sk/c/6347458/radikali-v-cesku-zivia-protiromske-nalady.html

Na Slovensku trebars nedavny hoax s kickboxerom ...
neznámy
neznámy | 25.4.2012 00:13
to by celkom sedelo...vela krajin EU ma 1.januarovy horoskop. a Pluto je casto spajany s nasimi tienami. a jak romovia, tak aj rozni neintegrovani imigranti su vlastne nase vytesnene psychologicke tiene...dobry postreh-PUH-
neznámy
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...