mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Astrológia a horoskopy - 

Sen stále o tom istom mužovi

neznámy | 10.12.2015 11:00
Dobry den, chcem sa spytat,ci mi vie niekto pomoct s vysvetlenim sna. Stale,uz asi pol roka sa mi sniva o tom istom muzovi. Niekedy aj 5 x do tyzdna. Je to byvaly priatel, kde boli hlboke city.Rozchod nebol najkludejsi,kedze to bolo za divnych okolnosti,kde on citil hnev a zlost voci mne a ja voci nemu. S odstupom casu hnev a zlost presiel a spomienky na neho sa mi stale vracaju. Myslim,ze i z jeho strany je to ukludnene a negativne pocity vymizli. Nekontaktujeme sa, nekomunikujeme, len obcas sa vidíme,aj to iba nahodou, ked sa stretneme.
neznámy | 10.12.2015 11:06
Kontaktujete se. Komunikujete. 5x do týdne. "Náhodou."
Pěkná love story. -BYE-
neznámy | 10.12.2015 11:11
neznámy | 10.12.2015 12:23
čo sú divné okolnosti a čo sa ti sníva ...
neznámy | 11.12.2015 08:56
aj mne sa sniva casto o byvalom :) ale nie tak casto ako tebe, len tak raz za mesiac, dva, je to vzdy taky pohodovy sen, nejaky vyznam tomu nepripisujem, ale mam z toho vzdy dobry pocit :)
neznámy | 12.12.2015 14:09
dobrý deň aj Tebe,,mne osobne to pripadá,,akoby medzi vami ostalo niečo nevypovedané a tvoje podvedomie to takouto formou spracováva...
neznámy | 12.12.2015 14:28
pokým zadavateľka nenadviaže komunikáciu, možeme len odhadovať čo jej samotnej nijako nepomože. Zadala dotaz, chce pomoc a potom nekomunikuje, ťažko pomocť v takej chvíli ....
neznámy | 12.12.2015 17:25
zas jsem to zabil -SHAME-
neznámy | 12.12.2015 17:29
ba ne, ty komunikuješ! a preto to (velmi správne) odporúčaš aj zadavatelke
neznámy | 12.12.2015 17:43
Mně přijde že snová komunikace je často mnohem reálnější než běžná.
Jungovo snové tělo anebo tzv.šamanské tělo nás může kontaktovat na realitu mnohem více než to co přes den zažíváme - fyzickými smysly.
Možná by se dal vykládat zcela obráceně spíše náš denní bdělý smyslový svět na podkladu snových skutečností (realit). To by bylo zajímavé. Snění je důležitější než takzvaná realita. Ale jsme si málo vědomi.
neznámy | 12.12.2015 17:58
Junga neberiem bol to Freudov kámoš a oba jsou mrtvi, život so všetkou psychológiou je progres, čo platilo v ich dobe a pre nich je prekonané. Jedno je ale fakt, človek sníva .......

neprestal snívať a to preto, že sen je tvorca a o čom snívame to je realitou už teraz ak sníme vedome!
neznámy | 12.12.2015 18:29
junga taky neberu on s tím nemá nic společné mluvím o snovém těle jako takovém.
to tady bylo podle mě dříve než to tělo fyzické.
akorát ho fyzické nahradilo. jenom proto že tomu fyzickému dáváme větší důležitost, my sami.
..i vznášel se duch nad vodami..a krásně se nám to všechno zdálo..
dokud nezazvonil ráno budík a nešlo se na šichtu. -ROLL-
neznámy | 16.12.2015 21:10
No monzo nieco na tom bude,vlastne zostalo ticho medzi nami tak,ze sme sa ani jeden nechceli tomu druhemu ozvat,aj ked obaja sme to pravdepodobne cakali
DVG | 16.12.2015 21:14
tak mne sa o chlapoch vobec nesniva :)
neznámy | 16.12.2015 21:16
Sniva sa mi hocico,raz sa iba vidime,onokedy rozpravame,potom to bolo aj o tom,ze sme sa spolu niekde smiali,bozkavali atd.....ale nie vzdy je ten sen uplne pozitivny,niekedy zasa ze sa akoby vidime a ignorujeme a potom nastava to,ze sa v reali stretneme napr. nahodne na krizovatke a pod.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

ROVNODENNOSŤ (EKVINOKCIUM) - je okamih, kedy stred Slnka prechádza rovinou svetového rovníka a Slnko tak prechádza zo severnej pologule na južnú (jesenná rovnodennosť) alebo naopak (jarná... viac »

ASTROKARTOGRAFIA - je technika posúdenia možností a prípadných dopadov zmeny bydliska alebo pôsobiska. Presťahovaním sa síce nemenia aspekty medzi planétami a ani ich postavenie v... viac »

STRATÉGIA - talent pre tento druh činnosti je spätý s aspektmi Marsu s Neptúnom, pričom pri priaznivých väzbách je väčšia šanca, že nebude dochádzať k omylom. Podporujúcim... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...