mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Saturn na MC

dodo41
dodo41 | 16.5.2016 09:52
Zdar vospolok, zazili ste, precitili ste tranzit Saturna v konjunkcii na MC?

Co sa Vam udialo v reale, v oblasti verejneho statusu, profesie, ci v inej oblasti zivota a pod?

vdaka za postrehy -KISS-
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 10:42
U mňa zatiaľ nič, akoby to tam ani nebolo. Teraz je Saturn na mojom MC, ešte sa vráti v októbri.
Zato urán v kvádri na lunu, to je iné kafe. -NOSMILE-
dodo41
dodo41 | 16.5.2016 10:45
a lunu mas kde Zuzik?
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 11:03
... tiež mi tranzituje... zmeny v živote zo všetkých strán, k tomu tranzit Jupitera cez Asc...
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 11:08
V päťke a v rakovi
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 11:24
... skôr hľadaj zmeny v živote vplyvom Saturna na Asc.... nemáš tam teraz náhodou kvadrát?
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 11:32
Tak Saturna jsem měla na MC téměř přesně před rokem...v té době v oblasti pracovní jsem vykonávala (dočasnou) špatně placenou práci, kterou jsem si sama nevybrala, prostě "z nouze ctnost". Vzhledem k tomu, že mám přesně na IC Lunu (tedy Saturn dělal opozici), tak nastaly velké změny v mém soukromém životě, v té době jsem byla bláznivě zamilovaná (tranzitní Neptun v konjunkci s mojí natální Venuší), začal se mi rozpadat celoživotní vztah....
V podstatě v pracovní oblasti to byla jedna velká stagnace, zato v oblasti soukromé nezůstal kámen na kameni.
dodo41
dodo41 | 16.5.2016 11:48
mal som, v maji minuleho roku, uz je prec, som sa osamostatnoval, nic viac, a na mc sa pytam kvoli priatelke - buduci rok
dodo41
dodo41 | 16.5.2016 16:18
No ale ked bol ten Saturn v konjunkcii na MC...to bolo kusok od kvadratu s ASC - bud po alebo pred, co je najskor presne o teste vztahov, co si stoji za to udrzat, a co nie...hmm
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 16:26
No vidíš, to mi nedošlo, ale je pravda, že jsem hodně a dlouho zvažovala, až do léta, jestli ten dlouhodobý vztah zachránit, nebo ne, proto jsem i odešla z toho mileneckého vztahu, ale pak jsme viděla, že to nejde (netušila jsme, že muž je zahleděný taky jinde, my jsme spolu asi půl roku nežili, on byl pracovně mimo ČR)...no a nakonec jsem šla s pravdou ven (on zbaběle čekal, až první řeknu pravdu já-YES-) a pak teprve přiznal, že někoho má. Tak už mi bylo jasný, že nechci nic zachraňovat, bohužel ten můj mimo vztah už byl v prd.......
jj, nevyzpytatelné jsou cesty osudu...
A když má někdo v radixu Venuši v opozici na Uran s Plutem z 1.do 7.domku (jako já), tak to ani jinak dopadnout nemohlo, co?
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 16:35
No tak to se mám asi na co těšit, ted´budu mít tranzit. saturna v 9 d (radix je v blížencích na konci 2 domku) v kv. na asc. ryby + v opoz. na lunu v blížencích v 3 domku a následně saturna v konj. MC (radix MC kozoroh) no tak uvidíme, když tak dám vědět, ale tak nějak tuším co asi bude.....snad vše ustojím-SAD-
neznámy
neznámy » dodo41 | 16.5.2016 21:47
Tak mně se narodila dcera, což bylo pro mě velmi šťastné období. Odešla jsem tedy v té době na mateřskou dovolenou. Saturn je mým vládcem ASC. Pro mě to bylo dosažení dlouho chtěné pozitivní změny :-)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...