mesiac
meno: heslo:

Astrológia a horoskopy - 

Saturn kvadrat ASC

dodo41 | 3.11.2014 11:52
Zdar, jak ste toto prezivali? Co sa zmenilo k lepsiemu, ci horsiemu?

dik.
neznámy » dodo41 | 4.11.2014 16:57
ja som mal tento kvader asi tak dva roky dozadu...prvy rychli prechod, tak to bolo asi jedno z najlespich obdobi za posledne roky...ale tam asi asistovali ine tranzity....to bolo tusim v maji...ale v lete niekedy v july a auguste, tak vtedy bol saturn stacionarny na 23° vah, cim tvoril niekolko tyzdnovy kvadrat na moj ascendent...a to som poriadne citil...to bolo pre zmenu jedno z mojich najhorsich obdobi... vtedy som riesil zdravie a skusal som rozne metody ako dostat ho pod kontrolu...a jednou metodou som si viac uskodil ako pomohol...vtedy som si myslel, ze som si natrvalo poskodil jeden organ...nastastie po par mesiacoch poplachu a vycitiek svedomia, som zistil, ze nic vazne sa neposkodilo a ze to bol len plany poplach... samozrejme, ze ked vtedy tvoril saturn kvader na ascendent, tak tvoril aj na descendent...a v tu dobu som nemal najmensiu chut nejako chodit do spolocnosti, ci nadvazovat nejake nove vztahy, priatelstva a podobne...-PUH-
dodo41 | 4.11.2014 20:57
hand pise vselico, ale ze: istotne vas opustia ludia co s vami boli dlhu dobu, aj ked to nechcete.

tymto ma dostal :) teba niekto opustil? odisiel ti zo zivota?

k comu si dospel po svojom rieseni zdravia?

co sa ti v zivote stratilo, co uz bolo prezite? kam ta to posunulo?

dik, d.
neznámy » dodo41 | 4.11.2014 21:05
nikto dolezity z mojho zivota vtedy neodisiel...a podla mna handov vyklad je prichyteny za vlasy...podla mna on to tak myslel, ze povrchne vztahy skoncia...lebo saturn nema rad pozlatka a polovicatost...
a na ostatne veci ti neviem odpovedat, lebo mne v ten cas tranzitoval na moje stelium uran a pluto sucastne, takze neviem uplne presne rozlisit, ze ktory vplyv bol zodpovedny za to, ci ono... takze tych "pouceni" bolo viacero a to jak plutonskych, uranskych, tak aj saturnskych-PUH-
dodo41 | 4.11.2014 22:54
Tak dik :) necham sa teda prekvapit, uvidime, hak ten slepy povedal...
Dogi » dodo41 | 6.11.2014 20:21
U mňa k tomuto tranzitu došlo cca pred 2-3 rokmi. Saturn tranzitoval 4.dom a bolo to celkovo ťažké obdobie. Pri prechode IC mi ochorela mama na rakovinu a potom sa to už dvíjalo dosť zle. Keď došlo k tejto kvadratúre, zároveň cca v tom období bola aj kvadratúra na Lunu a Saturn, konjunkcia na Urán a tranzitujúci Urántvoril z 10.domu opozíciu na Pluto v 4.dome na IC. V tomto období mama mala zlú reakciu na chemoterapiu, trpela depresiou a bola mimo. Robila mi výstupy a paranoidne ma podozrievala z hrozných vecí, docela peklo...jej nervový systém bol z chemoterapie úplne mimo. Trvalo mi pár mesiacov než som sa dostala z toho šoku (z jej náhleho stavu) do rovnováhy a odosobnila sa od toho uvedomujúc si, že za to nemôže...že je naozaj chorá. Zmenilo to k horšiemu jej chorobu...objavili sa metastázy a to bol jasný signál, že chorobu nezvládne (predtým sme boli optimisti a verili sme že sa z toho dostane). Zasiahlo to aj môj vzťah k mame a uvedomila som si, že ju stratím, skôr alebo neskôr, otázkou je len čas. Prežívala som to ťažko...samozrejme. Ťažké obdobie.
Dogi | 6.11.2014 20:29
Ten problém mám aj. Obvykle keď sú skutočne mimoriadne obdobia, či už v dobrom alebo zlom, vždy sa mi nazbiera viac vplyvov naraz a potom je ťažké odlíšiť ktorý je do akej miery zodpovedný za čo. Preto vždy spozorniem, keď také momenty prichádzajú zatiaľ čo osamotené vplyvy aj keď výklady znejú hrozivo ma už akosi "nedesia", skôr už len zo zvedavosti sledujem ako sa vybíjajú...:-)
Dogi » dodo41 | 6.11.2014 20:33
Chybička...tranzitujúci Urán stál na MC...opo na IC. Pardon :-)
neznámy » dodo41 | 10.12.2014 17:20
Změna k horšímu - úplně jsem ztratila čas "pro sebe|", takřka 24hodin jsem byla připoutaná k těžce nemocné mámě, byla jsem postupně víc a víc vyčerpaná, fyzicky i psychicky. Později jsem začala využívat i pomoc jiných, ale to období jsem vlastně žila jen mámou a jejími potřebami.
Změna k lepšímu - soustředění, zkáznění - přijala jsem to jako své momentální "poslání", přestala jsem litovat své "nesvobody". Stala jsem se v té mizérii svobodnou a vlastně mnohem silnější.
dodo41 | 10.12.2014 17:46
vdaka za pribehy

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Pohreb Rozlúčka so svetským životom a posledná slávnosť pred odchodom na druhý svet. Vo snoch predstavuje pohreb koniec jednej životnej fázy a začiatok druhej. Je to... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Zbraň Predstavuje predmet, ktorý nás buď chráni alebo ohrozuje, prípadne ktorým ohrozujeme ostatných, lovíme a podmaňujeme si okolie. Vo sne teda znamená nebezpečenstvo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...