mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

saturn 7 d synastrie

neznámy | 6.5.2015 11:55
Pokud má partner svého Saturna v 7.domě toho druhého,co to může značit?Nějaké zkoušky?
neznámy | 6.5.2015 12:04
Ahoj. Ja mám Saturn v 7. dome v Škorpiónovi. Skúšky boli v rámci vzťahov hlavne keď mi Saturn tranzitoval cez 7. dom, vyformovali sa mi moje názory na vzťahy a čo od nich očakávam a tiež sa mi rozpadli dva vzťahy, kt. nemali stabilný základ a neboli pre mňa do budúcna perspektívne.
Saturn v 7. dome však signuje partnera, kt. bude nejakým spôsobom saturnovský tip (vážnosť, zodpovednosť, stabilita, dôvera, loajálnosť vo vzťahoch a pod.) a tiež u dotyčného s daným Saturnom naznačuje jeho postoj ku vzťahom, pričom výber partnerov môže byť dosť obmedzený, v konečnom dôsledku si však taký človek hľadá partnera, s kt. by si mohol vybudovať seriózny, stabilný a dôverný vzťah. Nič tragické to teda nie je, aj keď sú tam tie obmedzenia vo vzťahoch samozrejme a taký človek, kým nájde partnera s tými hodnotami, čo od neho očakáva, tak to chvíľu potrvá. Závisí individuálne od aspektov aké sú v radixe na Saturn a vládcu 7. domu a tiež ostatné planéty v 7. dome.
marcie | 6.5.2015 12:47
môže tam byť aj väčší vekový rozdiel a tiež model rodič-dieťa vo vzťahu ... saturn je údajne pánom karmy, tak možno majú niečo spolu doriešiť, vzájomne sa naučiť ... :) píšem to preto, lebo viem, že ťa táto téma zaujíma ;)
neznámy » marcie | 6.5.2015 13:28
ano, věkový rozdíl je 12 let
Boen | 11.5.2015 09:22
Podľa karmickej astrologie o.i. partner, ktorého saturn aspektuje planétu druhej osoby, tej osobe niečo dlží.
Adriana 72 » marcie | 11.5.2015 18:33
a ako je to v reale,..ak zvladnu skusky a doriešia si svoje karmická dlhy,...zostavaju spolu alebo si ide kazdy po svojom..:-)
marcie » Adriana 72 | 12.5.2015 10:40
neviem, asi závisí od plánu tých duší, či budú " kompatibilné " -LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Zuby / Zub Majú buď erotický význam alebo význam v zmysle prežitia (spracovania potravy). Symbolika vychádza z toho, že penis vniká podobne do vagíny ako zuby do potravy.... viac »

Tehotná / Gravídna / Tehotenstvo Je to symbol rastu a vývoja vo viacerých rovinách. Môže sa jednať o premenu svojich pudových zložiek na citovú, či duchovnú úroveň. Sny o tehotenstve môžu tiež... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...