mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Astrológia a horoskopy - 

Rok 2020, konjunkcia Saturn Pluto plus zatmenia

Magnician
Magnician | 25.12.2019 19:32
pozorne to sledujem a to som si už namýšľala,,že okolo 12.01.2020 sa mi uľaví
suhail
suhail » Magnician | 27.12.2019 11:10
bylo ba fajn, kdyby se lidé podělili o osobní zkušenosti s vlivem konj. saturna pluta v loňském roce ve svém osobním životě - leden 2020 bude zajímavý - v kozorohu se k saturnu a plutu (a lunárnímu jižnímu uzlu) přidal jupiter, a kolem 13.1. na saturnu plutu bude slunce merkur (stelium 5ti planet) - v kozorohu to bude "žít" ...od druhé poloviny února se k jupiteru saturnu a plutu připlete ještě mars....
Magnician
Magnician » suhail | 27.12.2019 16:44
2019,,bol dosť namáhavý,,,cítim bolestivú zmenu v sebe,,,veľmi potrebujem úľavu
marcie
neznámy
neznámy » marcie | 2.1.2020 09:34
Citim to tak ze musim porazit to zlo ktore mi bolo nadelene 2006aby boli spalene galeje paradigmy.
marcie
marcie | 3.1.2020 08:28
tak držím palce nech sa to podarí :D
suhail
suhail » marcie | 3.1.2020 12:50
ano poslední dobou je na to téta spousta článků výkladů názorů......
a stejně si asi musíme počkat na onu osobní zkušenost, kterou nám to brzy přinese
bohužel největší ponaučení přichází až zpětně
marcie
marcie » suhail | 3.1.2020 13:31
súhlasím, i keď myslím, že pokiaľ človek vedome žije a spracúva aktuálne "témy", tak nemusí očakávať nič mimoriadne, veľké, ani katastrofálne ... :D
marcie
marcie » suhail | 3.1.2020 13:34
Magnician
Magnician » suhail | 3.1.2020 14:13
áno musíme a zrejme to nie je len o nás .keď tak sledujem správy
neznámy
neznámy | 3.1.2020 18:45
Polostínové zatmění Měsíce 10. ledna 2020 19:10 UT se odehrává políž konjunkce Saturna s Plutonem, podobně jako předchozí zatmění Slunce 26-12.20195:18 Ut je vidět nad Asií a Australií, navíc i nad Evropou a Afrikou.

dnes ráno před svítáním zabitý Kásim Sulejmaní nar. 11. března 1957 v Quom, Irán kdyby se narodil okolo 23. hodiny místního pásmového času, měl by tranzitujícího Saturna s Putonem v opozici na Lunu jak v prosincovém zatměn Slunce, tak v lednovém zatmění Měsíce. V progresivním lunačním cyklu by měl v případě narození cca 23 hod v květnu 2020 progresivní úplněk, který je současně také zatměním Měsíce a navíc by to progresivní zatmění - úplněk byl na as-ds hypotetického radixu
neznámy
neznámy | 3.1.2020 23:22
Pluto saturn v capricorn. Gerontokracie, plutokracie.
neznámy
neznámy » suhail | 5.1.2020 16:48
Rok 2020 budem mať asi dosť náročný, pretože táto konjukcia Saturn-Pluto mi onedlho začne robiť opozíciu na Venušu (23° Raka a potom na Mesiac 27° Raka), potom Jupiter.

A syn má narodeniny 12.1. - tomu v solári bude táto konjukcia na Slnku.
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » suhail | 5.1.2020 22:58
Osobné skúsenosti...2019...Opustila som zahraničie, nechala som našliapnutu v začiatkoch svoju nádejnú kariéru kvôli narodeniu dieťaťa. Separovala som sa od manžela ktorý celý rok za nami cestoval cez dovolenku... Žila som na dvoch adresach lebo šetríme má hypotéku... Veľmi vyčerpávajúci nenaplnujuci život, počítanie každého dňa, čakanie na manžela... dobiehanie lekárov a snaha dostať svoje zdravie pod kontrolu.
Zmena? Čakám druhé dieťa, rovnaký život len pribudol tlak zohnať si bývanie do pôrodu...2020 teda bude o tom nájsť si byt vziať hypotéku ak sa to podarí, manžela dotiahnuť domov aby som neostala sama na dve deti... Priznám sa že hoci Plutom a tem zvyšok maju robiť trigon má Venušu v 10...ale saturn sa mi v apríli má moje 34 narodeniny chystá sadnúť na DC a urobí T kvadrat na moje 1° Slnko v 10dome Býk, Pluto v Škorpióne v 4. A keďže som leví ascendent tak sa celkom dosť bojím o zdravie a život seba okolo pôrodu alebo dokonca o manželove...
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 6.1.2020 12:16
Treba veriť, že všetko dobre dopadne a dieťatko a aj celá rodinka budete v poriadku. Ak budeš počúvať svoje telo, verím, že všetko dobre dopadne. Dnes je medicína na vysokej úrovni, a lekári robia maximum. Držím palce.
Ja mám po celý rok dosť náročné kvadratury a opozície a tiež mám určité obavy ako to zvládnem, ale vždy si poviem, že tie najnáročnejšie tranzity ma posunuli a zmenili k lepšiemu. Ak budem musieť prijať vo svojom živote aj negatívne okolnosti, tak snáď nájdem aj silu na ich prekonanie, alebo pretvorenie. Čaká nás transformácia, a bohužiaľ zatiaľ v našom súčasnom svete, spúšťačom bývajú zväčša krízové situácie.
elenalaukova
elenalaukova | 6.1.2020 21:53
Dlhe citanie pre pokrocilych
elenalaukova
elenalaukova | 6.1.2020 21:54
Zhorsenie situacie je uz tu.
neznámy
neznámy » elenalaukova | 6.1.2020 22:57
to máš jen stažené kalhoty 50km před brodem
neznámy
neznámy | 15.3.2020 17:06
Vsetci sme si mysleli, ze pri tejto konjunkcii príde k napätiu na medzinarodnej scéne, prípadne pride k ďalšej hospodarskej kríze, ale nikomu ani nenapadlo, že sa uzavrú hranice v dôsledku korona vírusu snáď v celej európe, ze čínske podniky prestanú pracovať, ze sa zakáže lietať, že v obchodoch budú chýbať dezinfekčné prostriedky a antibakterialne mydla, ze budú obmedzené stretnutia, zrušené akcie, a keď nahodou pustíte deti v ruskach a rukaviciach na hodinu von na preliezky, tak vás na internete skritizuju do špiku kostí, že im dovolíte sa zhromažďovať, čo ak by tam prišlo viac detí?. Takže toto je tá konjunkcia.
emanuel
emanuel | 15.3.2020 18:59
asi aj korona vírus je cesta k zmene.....ľudia žijú moc konzumným spôsobom a je to vidieť aj po opatreniach vlády,všetci v obchodoch ,na turistických atrakciách a podobne.....treba nám väčšie facky aby sme vydržali sami so sebou doma a s rodinami,väčšina to vôbec v konzumnom svete nezvláda.....ako bolo napísané je čas zmeny a toto preverí Naše rodiny aj charaktery
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...