mesiac
Pondelok, 22.7.2019
Meniny má Magdaléna

Astrológia a horoskopy - 

Retro Merkur - jul 2019

dodo41
dodo41 | 3.7.2019 21:56
Zdravim vospolok,

Za cca tri dni ostane Merkur stacionarny a pohne sa naspat...

Uz dnes ma fcb, messenger a instagram vypadky.
Zhodou okolnosti sa cela Tour de France ponesie v znameni retro Merkura, Zavod, kde su prave tieto veci sakramnetsky dolezite, vsetko okolo zavodu, ale aj samotny zavod nesie sebou tematiku Merkura.
Som zvedavy. Mimo ine uz dnes je zname, ze vobec nebudu startovat ocakavane a zname mena.

Ake su vase skusenosti, postrehy, ci osobne pribehy v casoch retro Merkuru?

dik, d.
adastra
adastra » dodo41 | 4.7.2019 01:32
😁
Rána že zásuvky, likvidace elektřiny v polovině bytu. Rozbitá pračka. Neluxujici Lux. A notebook již taktéž nový.
O množství komunikačních "šumu" ani nemluvím. Ale ty spotřebiče mně berou víc! Zda se mi, že pořád někde něco hoří, cítím spáleniny jakoby že šňůr, achichiach.
Taky pošta nefunguje, přináší, co mi nepatří a odnáší moje. Ale to dělá i v čase vpřed uhanejiciho Merkura.
púpavka
púpavka » dodo41 | 12.7.2019 07:39
No tak začalo to výpadkami na socialncýh sieťach, ja vidím že nemôžem pozerať niektoré filmy lebo hudba je hrozná a ta mi nesmierne vadí, takže to čo nejako som dávala do úzadia sa veľmi sprítomňuje.
Tiež som nepochopila čo robí naš dedinský rozhlas alebo teda neviem z čoho nejaké pazvuky občas vychádzajú. Tiež ale neviem či ch počujem iba ja alebo aj iní.
Telefon - nejaké veľké šumy. Ja mám pocit že v tomto čase vnímam celú sieť ktorú máme nad hlavou ako velikánsku pavučinu a bolia ma uši - mám nesmierne vyvinutý sluch aj podľa lekárov , ktorý nesmierne bolí ak je niečo čo nie je v súlade.
Takže u mňa je to hlavne o tom sluchu viac ako vo vyjadrení slovom.
púpavka
púpavka » dodo41 | 13.7.2019 07:10
Teraz som si pozrela a zistila som že on bude R do 31.7. do 17.55 a potom ide vpred a to urobí na mojom Urane a to presne. Zaujímavé pre mňa musím odsledovať.
emanuel
emanuel » dodo41 | 13.7.2019 12:46
dobrá info bežne aj cez prázdniny pracujem,ale tento rok si dám povedať a budem sa radšej venovať mojej mizernej fyzickej kondícii
Magnician
Magnician » dodo41 | 13.7.2019 15:08
našim stále odkladali let hodinu po hodine
emanuel
emanuel » Magnician | 13.7.2019 18:37
je pravdou že mne sa momentálne všetko v bežnom živote vlečie,ale ja to mám stále spomalené,len občas ak úraduje urán sa niečo nečakane pohne,takže to retrográdmemu merkúru vždy nepripisujem
dodo41
dodo41 » púpavka | 13.7.2019 20:30
U mna zase vela veci ma retrogradny povod. A s tymito vecami sa da pohnut, len pri retro merkure. Napriklad hudobna aparatura. Zacal som ju skladat prave v takom case. A vzdy ked po pol roku cca dorazi retromerkur, volaco bud vymenim, predam-kupim....uz presne viem co v mojom zivote je retro. A nie len veci a deje okolo toho, ale aj udalosti, situacie...

Ta vec, ze prave v takomto case nezacinat nic nove...ale prave dotahovat stare veci....niekedy mam pocit ze by mal trvat aspon 2 mesiace :D sam mam mars a merkur v radixe retro, okrem dalsich no neosobnych bodov.

A co sa tyka TDF, tak mi hned dalo vyznam ze tento rocnik je venovany byvalemu svetovemu belgickemu cyklistovi Eddy Merckx-ovi, ba dokonca Tour startovala prave v Belgicku.
púpavka
púpavka » dodo41 | 14.7.2019 06:35
Ako krásne napísané, tak sa mame postaviť k životu a vidieť na všetkom aj to krásne a dobre.
Glossfin
Glossfin » dodo41 | 16.7.2019 23:01
Od rána som makal ako kôň, tak ma aj bolí celé telo ako koňa. Merkúr, či slabá kondička?
púpavka
púpavka » Glossfin | 17.7.2019 07:02
No aspoň vieš z čoho ťa bolí celé telo, horšie je ked boli celé telo a človek je lenivý a leží v posteli. Pri ťažkej práci aj v kondičke človek cíti svoje údy ale vtedy ma telo nesmiernu snahu všetko počas noci uvoľniť.
dodo41
dodo41 » Glossfin | 17.7.2019 21:52
mozno nejaky mars na saturn...toto s merkurom asi vela nema

ale najskorej kondicka :)
Rocka
Rocka » dodo41 | 18.7.2019 19:13
Mala som rozpracovaný text a odoslalo to bez textu...chcela som zmienit,že u nás v práci sa dnes riešil 2 x výpadok elektriky a internet nešiel cca 4hod. Takto sa prejavil Merkúr svojou retro-silou:)
Nestihla som pracovne vyriešit nič.
Glossfin
Glossfin » dodo41 | 19.7.2019 00:42
No ešteže tak, už som začínal mať obavy.
emanuel
emanuel » Glossfin | 19.7.2019 16:01
Hoďme to na merkúr,lebo aj ja akokoľvek sa snažím neviem sa dopracovať k želanému výsledku,čo sa týka telesnej kondície a o obchodoch ani nevravím,nejdú
Glossfin
Glossfin » emanuel | 20.7.2019 18:49
Kedysi som mal kondičku, o akej kde kto len sníval - trénoval som atletiku, ( na mojej škole až teraz po tridsiatich rokoch prekonali moje rekordy ), trénoval som karate a aby toho nebolo málo, súťažne som tancoval a pred 35 rokmi som s partnerkou dokonca vyhral majstrovstvá ... , takže kto o tom má aspoň trochu potuchy, tak mi verí, že som musel mať famóznu kondičku - problém je v tom minulom čase a v súčasnosti sa mi preto už ťažšie priznáva, že už som len papučový hrdina, takže ochotne sa pridávam - hoďme to na Merkúr - on to isto znesie a nebude sa s nami ani súdiť.

Počítam horoskop... Počítam horoskop...