mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Astrológia a horoskopy - 

Prostitucia

Dogi
Dogi | 17.4.2014 17:04
Stretla som sa s tvrdením ze konj Luny a Saturnu, prípadne aj vo väzbe na asc je dispozíciou na prostitúciu. Osobne mám tento aspekt. Luna, Saturn a asc v konj. Potvrdiť môžem len jedno. Odlišujem sex a lásku, čo u žien nie je obvyklé. Ale prostitúcia nehrozí a ani neverná nie som...:-). Určite k tomu treba viac ako len jeden aspekt v horoskope ;-)
neznámy
neznámy » Dogi | 17.4.2014 18:49
nie som expert v psychológii, ale myslím si, že tieto veci môže spôsobovať aj znásilnenie v detstve. to potom ženu asi tak poznačí, že si nedokáže predstaviť, že by jej to robil niekto, koho miluje. v tomto prípade by to bolo spojenie pluta s lunárnymi kvalitami (luna/4.dom) samotné pluto v nepríjemnom spojení s lunou môže súvisieť s temnými vecami v rodine. s manipuláciou, vydieraním, s určitým detským hororom ...
Dogi
Dogi | 17.4.2014 22:32
Tak to neviem, tiež nie som psychológ a ani nemám skúsenosť. Ale čiste logicky si myslím, že bude záležať dosť aj od toho, aký je dôvod k prostitúcii.
milan08
milan08 » Dogi | 24.4.2014 08:09
a aj aka bola vychova doma,ako to dotycna pochopi a astrologicke konstelacie len umoznia sklon k prostitucii.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...