mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Astrológia a horoskopy - 

Prostitucia

neznámy
neznámy | 15.4.2014 19:19
u žien v ich radixe kde ju hľadať ?
neznámy
neznámy | 15.4.2014 19:36
Pozrela by som sa, či je (a v akom je) postavení Venuša/Mars, Mesiac/Venuša, Venuša/Pluto, Mesiac/Mars, Mesiac/Slnko. Tiež môže prostitúciu naznačovať veľmi neharmonicky postavená Venuša alebo Mesiac k MC, ASC alebo v 2.dome, atď...
neznámy
neznámy | 15.4.2014 19:53
Znám ženu není přímo prostitutka, ale hraje to na více stran, nemá s tím asi problém....

Pluto a uran v 5d

Myslím, že tyto její aspekty to mohou způsobovat.....

venuše kv. měsíc, venuše kv. neptun, měsíc opoz. neptun, uran opoz. mars, slunce kv. měsíc, taky nemá obsazenou vodu v horoskopu........
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:13
Môže byť. Ale myslím si, že hlavnú rolu hrajú morálne hodnoty, morálka a nie som si istá, že či sa tie morálne hodnoty dajú vyčítať z horoskopu. Záleží to hlavne od tej ženy, či si peniaze získa užívaním (ľahšie získaným zárobkom) alebo poctivo.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:17
nesuhlas s tym ze su to lahko ziskane peniaze!najsatrie remeslo a vobec nie lahke!ale prave moralizovat som tu nechcela...
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:17
U té ženy si myslím, že to není až tak o penězích jako o adrenalinu, mars je v beranu a asi jí jeden muž v posteli nestačí....měsíc je v býku asi potřebuje pořád nějaké smyslné podněty......venuše je ve vodnáří, nekonvenční vztahy.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:20
Nejvetsi kurvy jsou asi v parlamente,vyjebavaj vetsinou s celym narodem ktery za to vyjebavani ty kurvy pekne plati.-ROLL-
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:21
:D
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:23
:D:D:D-LOL--LOL--LOL--THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:25
To znamená, že parlament je najväčší legálny verejný dom a na jeho čelnej stene by malo blikať ružové srdce.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:27
No a pri dlouhym poslechu te kurev ti hrozi usni AIDS.
Jako ochranu doporucuji gumove spunty do usi do tezkych hlucnych provozu.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 20:28
Tu na stránke je to pekne vysvetlené v Astrolexikóne. Ešte by som tam snáď doplnila neharmonické postavenie Urána a Mesiaca. Alebo aspektami narušenú osu 1-7 dom, ktorá je podľa mňa rovnako dôležitá v tomto prípade, ako 2-8.

Takže z astrolexikóna:

PROSTITÚCIA
- pri vykonávaní tejto činnosti subjekt musí byť schopný oddeliť svoju fyzickú stránku od tej citovej, čo často symbolizuje veľmi neharmonické postavenie Luny a Venuše v horoskope vo vzťahu k Ascendentu, Medium Coeli, II. alebo VIII.domu. Z konštelácií väčšinou tomu sekundujú napäťové aspekty Venuša – Saturn (citový chlad, potlačenie citovosti), Venuša – Mars (zmyselnosť, vášnivosť), Venuša – Urán (citový odstup, emocionálna nezávislosť), Mars – Urán (sexualita nedbajúca na konvencie), Luna – Venuša (oddelenie nežnej, rodinnej lásky od tej zmyslovej) alebo Slnko – Luna (oddelenosť citov od individuality). Venuša v zemských znameniach (Kozorožec, Býk, Panna) alebo v Škorpiónovi môže dať citom prospechársky akcent. Na druhej strane ani všetky vymenované konštelácie nemusia súvisieť s týmto povolaním, vo všeobecnosti však horoskop môže poukázať na spôsob, akým prostitútka berie svoje remeslo.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 21:23
Myslím si, že vždy to je ľahšie než ako napr. nejaká práca pri páse :).
neznámy
neznámy | 15.4.2014 21:36
No,tady je to vetsinou prace pod pasem.
dodo41
dodo41 | 15.4.2014 21:44
v radixe ju nehladaj
neznámy
neznámy | 15.4.2014 22:06
prostituce sama o sobě není nepoctivé zaměstnání, je to úplně stejné jako jakýkoliv obchod, může se dělat poctivě a nemusí. O "užívání" ani nemluvím...
neznámy
neznámy | 15.4.2014 22:14
A nekteri za to treba ani nechteji penize.
neznámy
neznámy | 15.4.2014 22:23
Sto ľudí sto chutí. Každý máme na to zamestnanie iný názor. Apropo, už som počula aj výrok, že "takto spojím príjemné s užitočným", tak preto som napísala užívanie.
neznámy
neznámy
neznámy | 17.4.2014 14:07
Ďakujem
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...