mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Astrológia a horoskopy - 

Prosím poraďte...

neznámy
neznámy | 18.1.2016 10:34
Mám nyní takový neblahý pocit v práci po přijetí dalšího člověka. Jsem v PN. Zajímalo by mě, jestli by nějaké astrologické aspekty potvrdily, že se něco děje. Jestli mám raději hledat rychle nějakou jinou práci?-CONFUSED-
neznámy
neznámy | 18.1.2016 19:01
mozne to je... ty poznas svoj cas narodenia zaokruhleny a tam ti vychadza medium coeli na 11° barana. ak by si sa narodila o niekolko minut neskor, tak mc mas na tych stupnoch, kde pluto este bude vrhat kvader... kazdopadne, aj keby bol tvoj cas spravny, tak poslednu dobu si mala cez mc tranzity pluta a urana, co su planety, ktore vyslovene volaju po zmene... niektori ludia pri takychto konstelaciach nielenze zmenia profesiu, ale celkovo aj profesnu orientaciu... ty ak si nic posledne mesiace, ci rok alebo dva, nezmenila... mam na mysli pracu, ci nieco s nou spojene, tak je mozne, ze si nesies na chrbte kamen, ktory budes musiet skor ci neskor odhodit prec... ty mas tiez saturn v 10.dome na 21 stupnov barana a o par mesiacov tadial pojde uran, osloboditel... takze ktovie, co to prinesie... kazdopadne neber to tak, ze odchod z prace mas specateny...skor to ber tak, ze momentalne je vacsia pravdepodobnost, ze sa takato zmena moze udiat....ak sa neudeje, tak moze sa to vybit napriklad vacsimi fofram v praci, stresom, narokmi na teba a podobne... a mozno sa to vybije tak, ze do poslednej chvile budes v strese, ze co sa bude s tebou diat...
neznámy
neznámy | 19.1.2016 09:15
Děkuji-FLOWER-
Já jsem práci právě letos získala, ale mám i ID a náročnost práce je dost velká. Nakonec dojíždět 60 km daleko a za jízdné platit tolik peněz, pro ostatní to v mém případě rentabilní není. Nakonec mi zdraví vypovědělo službu s nástupem jiné osoby, protože jak se zdá, spíše se budou hledat na mě chyby, stresovat mě, aby jsem sama ustoupila nebo bude záminka mě skrze chyby propustit. Nějak mě neláká se do práce vůbec vrátit. Vážně bych pracovala úplně v jiném oboru a měla menší zodpovědnost. Jediné, co mě drželo, je málo pracovních příležitostí. Asi jsem ve stresu udělat ten první krok.-SAD-
neznámy
neznámy | 10.2.2016 12:13
Tak už je to tady. Člověk skončí kvůli ostatním PN a šéfka už čekala s výpovědí. Ale nakonec jsem ji podávala já, protože by mi zvedli tlak do nebeských výšin. Nestojím o pletichaření za zády. Škoda, mohla jsem mít PN ještě dále. Člověk má asi věřit svým instinktům. -SADLEY- Ale lepší si zachovat zdraví, než pracovat pod tlakem.
neznámy
neznámy | 10.2.2016 12:48
ako Ti mohla dať výpoveď,,niesi náhodou ešte v tzv.ochrannej lehote?,,,sa mi vidí,že Ťa nejak do toho všetkého nepekne dotlačili-SAD-
neznámy
neznámy | 10.2.2016 14:07
Jo, přesně...dotlačili. Jedna měla končit, že bude ošetřovat tchána, tak se prý nemám bát, že bych přišla o práci. A ta nová, že prý také vždycky nemůže odpoledne. Já mohla PN ještě mít. Doktorka mě pustit ani nechtěla, ale řekla jsem, že mě potřebují. Jen, co jsem vlezla na pracoviště, už si mě šéfka zavolala. Byla bych jim tak dobrá jen na záskoky, které se hodily jim. Tu výpověď mi chtěla dát, ale já jsem utekla a doma zaslala výpověď sama, protože doktorka mi už nemocenskou odevzdala a nešlo se už na nic vymlouvat.
Adriana 72
Adriana 72 | 10.2.2016 14:46
:)
neznámy
neznámy » Adriana 72 | 10.2.2016 14:48
Proč se ji posmíváš?!?!-WINKIE-
neznámy
neznámy | 10.2.2016 15:37
rozumiem Ti a verím,,že Tvoj život bez takejto práce a ľudí ,,bude lepší,,,,,kašlať na nich,,asi bolo treba sa zbaviť tohto,,,,,muselo to byť ako klinec v zadku,,držím palce,,bude lepšie,,hlavne Tebe;)
neznámy
neznámy | 10.2.2016 15:44
Vzdy to tak je, ze ak je uz nieco ako keby "odzite", nieco co splnilo na nejaku dobu ulohu v tvojom zivote nakoniec odide... Skonci...
Hlavu hore, najdes si nieco lepsie (platovo, kolektiv, dochadzanie do prace) a budes len rada, ze si nakoniec odtial odisla, uvidis... -PUH-
neznámy
neznámy | 10.2.2016 16:52
k tomu čo si napísala netreba astrológiu, to človek cíti úplne že normálne jaký je
neznámy
neznámy | 10.2.2016 17:02
Měl bych možnost pracovat, ale měl bych o dost menší plat, než když nepracuji.
Tak si občas koupím los. Z výplaty bych si ho nemohl dovolit....-WINKIE-
neznámy
neznámy | 10.2.2016 18:04
Nejlepší je, jak asi vždy "kolektiv" za zády kutí a jako že ony nic, muzikanti. Ale hlavně, jak mi nedoporučují mojí profesi a na co bych se měla dívat. Mladší o 15 let a taková manipulace. Hlavně, že tvrdí, že mě navštíví. Já to nechápu. Začínala jsem tam sama a bylo mi fajn. Nejhorší je, když příjdou další a už se snaží o soutěživost, rivalitu. No, hlavně, že je to už za mnou. Také se těším, že budu blíže, 60 km bylo vážně moc.
neznámy
neznámy | 10.2.2016 19:09
Rozumiem ti a do poslednej bodky to co si napisala si viem zivo predstavit... Ono to uz je tak vsade bohuzial... Ani skorpion skorpionovi neurobi to, co si dokazu urobit ludia... Vsade je to tak, same intrigy, rodinkarstvo, tlacenky, znamosti, najhorsie je robit so zenami....... -ROLL-
neznámy
neznámy | 14.2.2016 08:23
niekedy aj s chlapmi je to isté, aj niektorí chlapi majú v sebe ženské vlastnosti, ženské ego....
neznámy
neznámy | 14.2.2016 10:42
Ano mas pravdu najdu sa aj taki muzi, ale nastastie nie su taki, ako drviva vacsina zenskych... Ja si celkom fajn vychadzam s muzmi, vyhovuje mi pracovat v muzskom kolektive... "Neslepici" sa tam ako v zenskom kolektive... Clovek si musi davat pozor, aby ho jeho praca nedeformovala a tak isto ludia okolo neho... Ja som raz pracovala v jednej firme z ktorej ludia odchadzali so slovami "tu sa neda robit, tu je sikana"... Bolo velmi tazke tam pracovat, zenske, ktore tam pracovali dlhsie boli v skupinkach a kazdemu novemu zamestnancovi davali pocitit svoje... Hned si kazdeho premeriali ocami, (co ma oblecene, co jedava v praci, vypytovali sa na sukromie, vyzvedali a potom intrigovali...) -ROLL- Nastastie ja som bola zavreta v kancli s jednou narmalnou zenskou a s jednym muzom, ale vzdy ked tam prisli napr. disponentky si nieco prefotit alebo vytlacit, tak za tu chvilku co tam stali dokazali neuveritelne veci preberat, mne sa z toho az vlasy jezili... Najlepsie je ked clovek nic o sebe nehovori nic zo sukromia (vobec nic)... Kolegyna sa bala nieco odvrknut, tak vzdy povedala, ze ju to nezaujima, ze chce pokoj... Ja som sa im casom prisposobila tak, ze som si na pravu stranu stola (hned ako som mala pocitacovu mys) polozila malu misku a do nej normalne nasypala zrno a vzdy ked prisli a situacia uz bola neznesitelna, tak som iba pozdvihla pravu ruku a prstom som ukazala na tu misku s pozvanim (pod si zobnut, daj si!) Predtym, nez zacnu šu šu šu slepicit nech si zobnu a zavru ustocka... To by musel clovek si vyskusat na vlastnej kozi aby to pochopil... To bolo strasne...
neznámy
neznámy | 14.2.2016 10:54
:D to s miskou ma pobavilo a pripomenulo mi to jeden starý vtip. Že prečo majú ženy vždy pri sebe kabelku a tašku. V kabelke sú doklady a šminky a v taške zrno.
Chvalabohu to všeobecne neplatí, teda dúfam, ale viem presne, prečo také vtipy vznikajú.
neznámy
neznámy | 14.2.2016 11:02
Ten som este nepocula -PUH- ale niekedy to naozaj sedi...
neznámy
neznámy | 14.2.2016 12:00
To s miskou je fakt super. :D
neznámy
neznámy | 14.2.2016 15:09
Zakazdym som sa velmi bavila na ich reakciach, ked zbystrili, ze co to mam v tej malej miske, ze co im to vlastne ponukam... -SHINY-
Alebo ked neustale riesili, ze kto co v praci obeduje... Ak by si clovek doniesol "len" lepeňák chleba napr. s maslom a redkovkou a neobjednaval by si z bistra, ihned by ho riesili a ohovarali a radili by ho do nizsej socialnej vrstvy... Vzdy ked sedeli v kuchynke a obedovali (zeleninu, zeleninovy kuraci salat, zeleninu a zasa zeleninu) tak ja som tam prisla, vytiahla som si z tasky velku konzervu salka 397g a este som v nej hladala ten staryyy typicky otvarac na konzervy
http://www.armpek.sk/detail-produktu/otvarac-na-konzervy-originalny-vojensky---cierny.html
a zacala som robit do tej konzervy dierku, taku aby som mohla odtial vycucnut primerane mnozstvo... Hned som dala hlavu do zaklonu a zacala cucat to salko (kedze dierka do tej konzervy bola mala, tak pri cucani aj vzduchu to vydavalo take cudne zvuky)... Nikdy nezabudnem na tie pohlady, ako na mna pozerali a tie reakcie... Hehh -ROFL-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...