mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Astrológia a horoskopy - 

Princezná 2.5.2015, o 8,34 a.m. Londýn

neznámy
neznámy | 5.5.2015 15:25
Bohužial pravda.
neznámy
neznámy | 5.5.2015 19:45
Pozerala som či sú nejaké výklady horoskopu princeznej, ale našla som len jeden od
D. Kludskej (poradkyňa aj D. Havlovej).
Píše tam aj o jej slabých stránkach
- tvrdošijnosť, vznetlivosť, ale tieto mínusové vlastnosti Býka sa u nej nemusia prejaviť nejako veľmi, kedže v tomto znamení má len Slnko a Mars oslabený.
A netrpezlivosť, to by aj mohlo byť v súvislosti opozície Uránu na Lunu, dokonca nielen netrpezlivosť, ale aj nejaká nervozita.
Aj ja som si to všimla, že táto opozícia Luna-Urán je blízko osi Severného a Južného uzla, čo by mohlo vyzerať tak, že opozičný vplyv Urána súvisí s jej minulým životom - akoby nedoriešené udalosti z minulého života opozične a neočakávane budú vplývať na jej terajšie smerovanie a celkove Lunu.
Tie kvadráty na Lunu budú povzbudzovať k akčnosti.
neznámy
neznámy | 5.5.2015 21:05
Tie uzly hovoria o smerovaní od baranského, marsovského ega k venuši, láske a obetavosti (os baran-váhy). Tiež od snov k tvorivosti, realizácii (11.-5.d). Možno z nej bude dobrá matka (luna v 5.d.), v tom sa nájde.
Spoločenská stránka života jej nemusí vnútorne vyhovovať, hoci je 11.dom dosť obsadený a aspektovaný, vrátane slnka... Navonok sa to možno nebude prejavovať, ale predsa len vládcovia 11.d. sú zavretí v introvertnom 12.dome, spolu s merkúrom, ktorý je síce v blížencoch doma, ale negatívne aspektovaný saturnom... to môže naznačovať prípadné problémy so sebavyjadrením, možno s realizovaním jej pravého, vnútorného ja.

Už moc špekulujem
-SHAME- -ROFL-
neznámy
neznámy | 6.5.2015 22:20
2. 5. sa narodil aj môj otec. ale jeho dátum je pre mňa dôležitejší ako princeznin :)
dodo41
dodo41 | 6.5.2015 23:20
Istotne bude mat dve ruky, a dve nohy, plus dve oci a nos medzi nimi. A momentalne nic nevychadza. Mesiac je uz hodnu chvilku vonku.
milan08
milan08 » milan08 | 7.5.2015 11:06
aspon budem mat mena pre macky.....
neznámy
neznámy | 7.5.2015 18:37
:)
neznámy
neznámy » dodo41 | 7.5.2015 18:38
-COOL-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...