mesiac
Piatok, 22.3.2019
Meniny má Beňadik
SPLN
osvetlených 98% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

prázdne znamenia či domy v radixe - ich význam?

púpavka | 12.12.2018 14:57
Už v inom príspevku som spomenula prázdne znamenia v našom radixe, ja sa pridávam na stranu tých, ktorí hovoria že majú význam a občas dosť veľký. Zaujíma ma váš názor.
Ja som to niekde pred rokmi čítala a súznila som s tým ale teraz to neviem nájsť.
dr. Faustroll » púpavka | 13.12.2018 08:22
prázdná znamení, zejména jsou ještě navíc "obkročená" tj. neprotíná je hrot domu, mají samozřejmě význam. K jejich reintegraci a pochopení potřebujeme mnohem víc životních zkušeností než kdyby v nich fungovala nějaká planeta.

Podobně prázdné domy.
púpavka » dr. Faustroll | 13.12.2018 09:12
Veľmi pekne dakujem, ja mám takto Barana, aj ked hroty sú len o pár stupňov dalej ale nie sú v ňom. Neviem ešte úplne určiť čo všetko to je.
Mám prázdneho aj Vodnára a Býka ale vodnár ma pár minút hrot 12 domu a Býk je na hrane druhého a tretieho domu, nakoľko neviem či môj čas je presný, všetko môže byť inak
Johanna » púpavka | 13.12.2018 09:41
Ja mám taký uzavretý tretý dom ,celý kozorožec je tam , aktuálny tranzit Saturna a Pluta mi robia kvadratúry do 6 d./ Jupiter /a do 12d. / Pluto,Slnko a Merkúr/ a to už dosť dlho ... Ale Chvála Bohu nepociťujem nič prevratné...Tak neviem
púpavka » dr. Faustroll | 13.12.2018 09:52
Takže ten môj Baran by mohlo byť to že sa neviem presadiť, že sa radšej stiahnem?
mpg » púpavka | 13.12.2018 11:14
Aj ja mám zn. Barana prázdne (mám tam len duchovný bod), u mňa sa to prejavuje tým, že kým niečo začnem robiť, tak dlhšie uvažujem a pozerám sa nato z viacerých strán /Merkur Váhy/ a idem nato dosť pomaly/Luna v zn. Raka/. A obyčajne často stretnem osobu, ktorá má silný Mars alebo napr. manžel má v zn. Barana Jupiter a títo ľudia má rýchlejšie naštartujú, čo ma občas aj rozčuľuje, ale veci pohnú skôr dopredu.
Predtým mi to robila staršia sestra. Tá mi tiež dopľňala taký rýchlejší štart bez dlhých úvah.
dr. Faustroll » púpavka | 13.12.2018 12:16
může být

zkuste pozorovat tranzity vůči Marsovi a Plutonovi
případně progresivní planety a hroty domů postupující Beranem
třeba by Vám to pomohlo

je to též otázka systému domů
púpavka » dr. Faustroll | 14.12.2018 08:42
Sledujem svojho Marsa a Pluta a myslím že ten baran je obkročený naozaj.
púpavka » dr. Faustroll | 14.12.2018 08:45
Tak neviem čo sa deje, toto už píšem 3x snad to už teraz ostane.
Viem že ak by som dala iné domy tak by hroty sa presunuli, lenže mne najviac vyhovuje Placidus, teda aj podľa odžitého. Capmanus mi vôbec nesedí, jednoducho môj Uran a Slnko nepasujú do 6 domu takisto ako Saturn s Lilith do 7 domu. jediný Cheiron by bol zrejme lepší či krajší v dome 12 ale myslím že ten 11 dom je fajn pre neho u mňa.
Sarjer » púpavka | 14.12.2018 14:10
A já mám prej berana zavřenýho ve dvanáctým chlívku-COOL--LOL-
púpavka » Sarjer | 14.12.2018 20:55
No tak ja v prvom, takže ja začínam a ty dokončuješ, či?
milan08 » púpavka | 15.12.2018 06:39
citam,ucim sa!
púpavka » milan08 | 15.12.2018 09:14
Aj pre mňa sú tieto veci veľmi prínosné.
púpavka » mpg | 15.12.2018 09:17
No tak ja nie, ja som ta ktorá ma myšlienku a koná a milujem improvizaciu ale môj Merkur je v Rakovi v 5 dome, Uran na Slnku, Mars v Strelcovi - teda ja som akčná a potrebujem stále niečo robiť.
Plutonie » dr. Faustroll | 19.12.2018 22:44
Prázdné domy i znamení - najde se někde něco bližšího? Konkrétně štír + 2. dům.
dr. Faustroll » Plutonie | 20.12.2018 00:15
to je ale dost natěsno, je ten štír opravdu obkročený?
púpavka » púpavka | 20.12.2018 06:33
Je zaujímavé sledovať že príspevky ktoré som uverejnila s malou dušičkou že budem zosmiešnenia či inak nebudú prijaté sú veľmi prínosné a dali mi veľmi veľa. Ako aj napríklad tento, veľmi veľa veci aj v radixoch svojich blízkych mi veci ujasnil.
Plutonie » dr. Faustroll | 20.12.2018 23:58
Úplně. Vůbec nic v něm.
púpavka » dr. Faustroll | 27.12.2018 10:40
Dosť som si prezerala Marsa a Pluta a tranzity v časoch pre mňa ťažších a predsa som ich nikdy nevnímala ako veľmi ťažké, ale naopak - naozaj mám celý život pocit že mne Mars a Pluto pomáhajú, možno už tým že sú v ohnivých znameniach a v trigonu. No aj ked sú v ťažkých tranzitných aspektoch tak sa u mňa až také prevratné veci nedejú. Dejú sa skôr ked je to aspektácia Luny, Uranu a Neptúna.
dr. Faustroll » Plutonie | 29.12.2018 18:06
Druhý dům: reaktivní - soustřeďující, klíčový význam: vlastnit, zkouška vlastnictvím Cyklický význam: V reakci na prvotní impulz se individuální vědomí zaměřuje na konstrukt látky (substance, hmoty, materiálu), začíná se s ní identifikovat, odívá se do jejího šatu, do výstroje, aby mohlo splnit své poslání. Avšak jakákoliv látka, ať už se zdající být hmotnou či méně hmotnou, společenská, psychická či mentální je zděděná. Je to látka, který má být zachráněna před likvidací, má být obnovena, “recyklována”. Pocit svébytnosti se v tomto domě stává určitější, sebejistější, získává pevnější rysy, tříbení smyslů, začíná proces separace, tedy i lpění na svém. Vše, co dědíme, půda, vlast, vlastnictví, atavismy, zděděné i vrozené vlastnosti, osobní zdroje, jídlo a metabolismus. Zkušenost ztotožňování se substancí, která vede k upevnění a vyhranění osobnosti, k pochopení, k čemu je vlastnictví.

a teď si prostudujte všechno co můžete o znamení štíra, což je sdílení kolektivních zdrojů, symbolem štíra je velkoměsto s jeho emocionální a energetickou náročností
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Vystupňovaná pudovosť a živočíšnosť môže spôsobiť problémy vo vzťahoch (napr. nevera) . Pri zábave a erotike je viac drzosti a vulgárnosti, čo mnohých urazí, či rozčúli. Konštelácia ubíja nehu a cit na úkor sebeckého uspokojenia túžob.

PERIGEUM - je bod na lunárnej dráhe, v ktorom je Luna najbližšie k Zemi. viac »

MONOMERY - sú jednostupňové úseky zverokruhu, z ktorých každý má v horoskope a jeho výklade určitý špecifický význam. viac »

VZŤAHY - sú primárne späté so VII.domom (partnerské vzťahy, úzke priateľstvá) a ďalej s III.domom (susedské a príbuzenské vzťahy) a XI.domom (široké priateľstvá, kolektívne... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...